>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

FORTUNA - ZEZWOLENIE na Internet

Status
Zamknięty.
T 15

temp

Użytkownik
Na każdej podstronie tak samo się (nie)wyświetla? Zakłady na żywo działają?
Daj może jakiegoś screena, żeby zobaczyć jak to wygląda.

Spróbuj wejść przez webproxy (np. http://anonymouse.org/anonwww.html).

Sprawdź jeszcze Opere i Safari. I upewnij się, że żaden program antywirusowy, firewall (także systemowy), adblock, itp. nic nie blokuje.

Jak masz możliwość, to sprawdź jeszcze na innym komputerze przez to samo połączenie internetowe.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Również proponowałem Koledze wejście przez bramkę proxy ale
napisał, że nie jest w stanie wejść przez proxy mając internet Iplusa.
Prawdę mówiąc, nie wiem dlaczego nie możnaby wejść przez bramkę proxy ...
 
T 15

temp

Użytkownik
Wygląda trochę tak jakby ci nie wczytywało styli z plików css. Na takie coś czasami pomaga kilkukrotne odświeżenie strony (F5) w szybkim tempie.
Spróbuj tez w Firefoxie dać Shift+F7 i zobacz czy masz 3 pliki css po lewej stronie i czy nie są wyłączone.
Sprawdź też tak jak pisałem wcześniej Opere i webproxy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
mialem podobnie jak laczylem sie z internetu play mobile u mojej dziewczyny. Ale przyczyna byl chyba slaby zasieg neta, bo jak net szybko chodzil to ze stronka fortuny nie bylo zadnego problemu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Wygląda trochę tak jakby ci nie wczytywało styli z plików css. Na takie coś czasami pomaga kilkukrotne odświeżenie strony (F5) w szybkim tempie.
Spróbuj tez w Firefoxie dać Shift+F7 i zobacz czy masz 3 pliki css po lewej stronie i czy nie są wyłączone.
Sprawdź też tak jak pisałem wcześniej Opere i webproxy.
Już nie chce mi się bawić w operę czy proxy jak mi się tak strona Fortuny ładuje poprzez IPlusa i przez te trzy dni sporo nerwów straciłem i nie mogłem postawić zakładu, jutro w pracy wycofuję środki finansowe które wpłaciłem i idę do Milenium tam się ładuje strona bez żadnych problemów.
Jak dla mnie to jest dziwne , wiele stron buków u mnie wyświetla się poprawnie a Fortuna ma coś nie tak .
Panowie: Yar000, PabloZKS, temp, dziękuję za rady oraz za pomoc.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Już nie chce mi się bawić w operę czy proxy jak mi się tak strona Fortuny ładuje poprzez IPlusa i przez te trzy dni sporo nerwów straciłem i nie mogłem postawić zakładu, jutro w pracy wycofuję środki finansowe które wpłaciłem i idę do Milenium tam się ładuje strona bez żadnych problemów.
Jak dla mnie to jest dziwne , wiele stron buków u mnie wyświetla się poprawnie a Fortuna ma coś nie tak .
Panowie: Yar000, PabloZKS, temp, dziękuję za rady oraz za pomoc.
Nie ma sprawy z mojej strony ???? ,
szkoda tylko tych trzech dni bo czas to pieniądz ;)
Nie znam się za bardzo na tym, ale gdybyś jednak zmienił zdanie i spróbował wejść przez bramkę proxy
choćby i tą: http://www.freeproxyserver.ca/ a to tylko chwila,
i Fortuna wyświetliłaby Ci się prawidłowo to może okazałoby się, iż przyczyna jest u dostawcy Internetu?
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Nie ma sprawy z mojej strony ???? ,
szkoda tylko tych trzech dni bo czas to pieniądz ;)
Nie znam się za bardzo na tym, ale gdybyś jednak zmienił zdanie i spróbował wejść przez bramkę proxy
choćby i tą: http://www.freeproxyserver.ca/ a to tylko chwila,
i Fortuna wyświetliłaby Ci się prawidłowo to może okazałoby się, iż przyczyna jest u dostawcy Internetu?
Panie z nieba mi spadłeś...
To działa jak należy i strona bez problemu się wyświetla. Nie wiedziałem że można wejść poprzez serwer proxy....
I na szczęście nie zdążyłem jeszcze wypłacić środków więc mam nadzieję że za te trzy dni wyjdę na prostą..
A dostawca internetu mówiąc krótko : ma u mnie p*****ne...!
Dziękuję za pomoc!!✅
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Panie z nieba mi spadłeś...
To działa jak należy i strona bez problemu się wyświetla. Nie wiedziałem że można wejść poprzez serwer proxy....
I na szczęście nie zdążyłem jeszcze wypłacić środków więc mam nadzieję że za te trzy dni wyjdę na prostą..
A dostawca internetu mówiąc krótko : ma u mnie p*****ne...!
Dziękuję za pomoc!!✅
Cieszę się, że/jeśli pomogłem ????
Życzę dużych wygranych!
 
kartonik 132

kartonik

Użytkownik
Różnie to u nich bywa raz zdarzyło mi się , że pieniądze miałem w godzinę a innym razem na drugi dzień . Aby szybciej kasa wpłynęła to najlepiej dyspozycję wypłaty złożyć do południa .Odnośnie potwierdzenia to dostajesz sms , że kasa jest na twoim koncie.
 
rex 144

rex

Użytkownik
Nie mam konta w banku ???? można sie bez konta zarejestrować ? i Można wpłacić kasę u Pani w okienku w Fortunie ?:-(
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Nie można, trzeba posiadać konto w banku. W okienku uzyskasz takie samo info brak możliwości wpłacenia. Jedynie przelew bankowy
 
J 0

jacman

Użytkownik
Witam.
Gdzies na poprzednich stronach wyczytalem ze jak ktos gral u zagranicznego buka i przeniosl sie do efortuny to bedzie mial klopoty z prawem.Wyjasni mi to ktos,czy to tylko jakis zart?
 
pezio 24,7K

pezio

Użytkownik
Witam.
Gdzies na poprzednich stronach wyczytalem ze jak ktos gral u zagranicznego buka i przeniosl sie do efortuny to bedzie mial klopoty z prawem.Wyjasni mi to ktos,czy to tylko jakis zart?
To był żart.
 
S 0

sokolinho6

Użytkownik
Witam. Mam założone konto w jednym buku internetowym(które chce zamknąć). Nigdy nie wypłacałem z tego konta pieniędzy, ani nie wpłacałem za pomocą jakiegokolwiek rachunku bankowego? Czy mogę bezpiecznie założyć konto w fortunie, czy mogą z tego wyniknąć jakieś nieprzyjemności?
 
T 15

temp

Użytkownik
Problem polega na tym, że grając legalnie u polskiego bukmachera internetowego wszystkie dane (czyli przede wszystkim numer konta bankowego i kwoty) zgodnie z ustawą, przekazywane są przez bukmachera do służb celnych (mam nadzieje że nic nie pomyliłem). W związku z czym, teoretycznie jakby ktoś chciał przeprowadzać jakąś kontrolę to wiadomo kto jest potencjalnym &quot;nielegalnym&quot; graczem. Więc ma się większe szanse, że się wpadnie.
Nie wiem jak sytuacja wygląda w praktyce, ale moim zdaniem nikt takich kontroli nie będzie przeprowadzał i nie ma się czego obawiać. A jeżeli się nie robiło przelewów z danego rachunku bankowego do zagranicznego bukmachera (lub odwrotnie), to tym bardziej nie ma się czego obawiać.
 
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
Wczoraj zleciłem wypłatę, dziś koło poludnia dostałem smsa że na konto bankowe została przelana kasa a jej nadal nie ma. poprzednim razem bo dostaniu takiego smsa wszedłem na konto i wszystko było ok. Czy jest taka możliwość, żeby pieniądze &quot;zginęły&quot;?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom