>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
duda 380

duda

Użytkownik
radzio_xp dzięki za odpowiedź, teraz mam to rozjaśnione, w ten sposób jak mówisz ciężko jest trafić, już tak kolorowo to nie wygląda ;)
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
spox ;)
nigdy nie licz na to, że bukmacherzy stacjonarni na cokolwiek dadzą kursy, przez które mogliby sporo stracić :p to jest wszystko dogłębnie przemyślane ????
inaczej z internetowymi gdzie czasami się mylą, ale trzeba siedzieć w tym cały czas i modlić się, aby błędu zawczasu nie zauważyli ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Za jaką najwyższą stawke można zagrać w fortunie kurs 2,25 (2-4 zdarzenia) ??
Jak masz jakąś &quot;ustaFFkę&quot; to daj znać ;)
Nie gram w naziemnych ale wiem że nie ma reguły. Jak będziesz chciał puścić za większą kasę to pewnie pani zadzwoni do analityka zapytać się za ile może przyjąć. Więc nie ma reguły. Jak Ci wezmą za mniej niż chciałeś to prosisz kolegę żeby zagrał ten sam kupon dla Ciebie albo idziesz do kolejnego punktu z kuponem.
 
G 0

gombka

Użytkownik
Witam. Mam pytanie odnosnie wczorajszego Grand Prix Belgii, tzn postawilem na to ze Hamilton bedzie w &quot;Dwójce&quot; i jak wiadomo dojechal 1, potem Massa i 3 Heidfeld, a po wyscigu nalozono na Hamiltona kare (chyba 25 sek) i przesunieto go na 3 miejsce, przez co moj kupon w Fortunie zostal rozliczony jako przegrany, podczas gdy bukmachery internetowi (np Bet 365, Expekt) jako zwyciezce maja tak jak to bylo w wyscigu Hamiltona... Bardzo mi sie to nie podoba, jestem ciekawe czy jak ktos postawil ze Massa wygra o ma kupon rozliczony jako wygrany... W regulaminie jakos nie bardzo moge znalezc informacje na ten temat.... Pozdrawiam
 
hawok 6

hawok

Netflix Bets Original
Witam. Mam pytanie odnosnie wczorajszego Grand Prix Belgii, tzn postawilem na to ze Hamilton bedzie w &quot;Dwójce&quot; i jak wiadomo dojechal 1, potem Massa i 3 Heidfeld, a po wyscigu nalozono na Hamiltona kare (chyba 25 sek) i przesunieto go na 3 miejsce, przez co moj kupon w Fortunie zostal rozliczony jako przegrany, podczas gdy bukmachery internetowi (np Bet 365, Expekt) jako zwyciezce maja tak jak to bylo w wyscigu Hamiltona... Bardzo mi sie to nie podoba, jestem ciekawe czy jak ktos postawil ze Massa wygra o ma kupon rozliczony jako wygrany... W regulaminie jakos nie bardzo moge znalezc informacje na ten temat.... Pozdrawiam

no i prawidłowo ;] FORTUNA zrobiła ... błędy popełniły buki internetowe
 
g-man 5

g-man

Użytkownik
Mam takie pytanie. Czy wie ktos może czy w Łodzi jest zakład bukmacherski FORTUNA? A jeżeli jest to w którym miejscu? I jakby ktos miał rozpiske wszystkich punktów w Polsce to by bylo miło ????
Z góry dzieki...
 
g-man 5

g-man

Użytkownik
Ester, przede wszystkim sprawdziłem stronke fortuny i tam ewidentnie pisze ze są to punkty sprzedaży TYGODNIKA. Może sie myle i ten tygodnik jest do kupienia nie tylko w salonach FORTUNY ale mieszkam nie daleko Częstochowy i jestem prawie pewien że w Częstochowie jest tylko jedno miejsce gdzie można obstawiać zakłady w Fortunie. Ale jeżeli się mylę to przepraszam. Może ktoś jeszcze wie coś na ten temat.
 
bartekzmc 7

bartekzmc

Użytkownik
Witam. Niedawno wstąpiłem do Fortuna Klub Plus i otrzymałem kartę. Wiem na czym polega uczestnictwo ale jak powinienem używać tej karty aby otrzymywać punkty? Podawać ją przy zawieraniu zakładów czy inaczej? Proszę o pomoc.
 
P 0

pzg

Użytkownik
Witam, pierwszy raz mam problem z podwójną szansą w profie - mianowicie obstawiłem na kuponie eintracht frankfurt - arminia bilefeld w podwójnej szansie 1-1, kurs 1,50. Dzisiaj poszedłem po wygraną, której nie otrzymałem. Mecz zakończył się wynikiem 1-1 (arminia prowadziła od 7 minuty, eintracht wyrównał w 87, czyli eintracht wygrał drugą połowę). Mógłby mi ktoś wytłumaczyć w czym tkwi problem ?
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
Witam, pierwszy raz mam problem z podwójną szansą w profie - mianowicie obstawiłem na kuponie eintracht frankfurt - arminia bilefeld w podwójnej szansie 1-1, kurs 1,50. Dzisiaj poszedłem po wygraną, której nie otrzymałem. Mecz zakończył się wynikiem 1-1 (arminia prowadziła od 7 minuty, eintracht wyrównał w 87, czyli eintracht wygrał drugą połowę). Mógłby mi ktoś wytłumaczyć w czym tkwi problem ?
Problem tkwi w tym ze ten rodzaj zakladu, zaklada ze: zespol na ktory postawiles ma prowadzic do polowy LUB / I na koniec meczu....
Wiec ???? to ze frankfurt wygral 2 polowe meczu nic nie daje in plus twojemu zakladowi poniewaz nie prowadzil w zadnej z polow...
1 polowe przegral a druga na remis...
pozdro
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
wie ktoś na czym polega system &quot;FLAC&quot; w efortunie?? Bo jakoś w regulaminie nie znalazłem objaśnienia, te kobitki z okienka nigdy nic nie wiedzą a system wygląda ciekawie??!!
 
chlorek_potasu1 11

chlorek_potasu1

Użytkownik
Witam. Niedawno wstąpiłem do Fortuna Klub Plus i otrzymałem kartę. Wiem na czym polega uczestnictwo ale jak powinienem używać tej karty aby otrzymywać punkty? Podawać ją przy zawieraniu zakładów czy inaczej? Proszę o pomoc.
tak przy kazdym zawieraniu zakladow ;] za tyle ile grasz ta sa Twoje pkt + 2 przy kazdym zawieraniu zakladow np. postawiles kupon za 5 zl to dostajesz 7
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom