>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
pge 0

pge

Użytkownik
Fortuna wprowadzila nowe zaklady - BEZPIECZNY. Info tylko w tygodniku, czy ktos go ma i moze opisac o co w tych chodzi ?!
Kiedy postawisz AKO o kursie powyżej 200, 1 może nie wejść i dostajesz
10% sumy, jaką byś wygrał. Kurs najwyższy na 1 zdarzenie dla tego Ako to tylko 9. Robiąc kupon nie można dać meczu z kursem 12 ... maksymalnie
to 9.
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
wie ktoś może jak jest w typie na POJEDYNEK? załóżmy że zagrałem na drużynę 1 (obie grają u siebie), ona remisuje 1-1, a druga 2-2, co wtedy?
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
wie ktoś może jak jest w typie na POJEDYNEK? załóżmy że zagrałem na drużynę 1 (obie grają u siebie), ona remisuje 1-1, a druga 2-2, co wtedy?
wygrywa druzyna druga, w POJEDYNKU wygrywa druzyna ktora strzeli wiecej goli
 
P 0

pan_ombos

Użytkownik
Jeśli chodzi o zakład bezpieczny to ja go inaczej rozumiem:

wszystko tak jak napisałeś ale w przypadku gdy nie wchodzi jeden mecz to dostajemy dziesięciokrotność włożonej sumy, czyli jak puścimy kupon za 5zł (przy czym kurs mamy 200) i jak nam nie wejdzie jeden mecz to nie dostajemy 90zł (czyli 10% wygranej) tylko 50zł, czyli 10x5zł.

ja tak rozumiem dziesieciokrotność włożonej sumy

Pozdrawiam
 
P 0

pan_ombos

Użytkownik
siadł mi kuponik w fortunie, ale odbiore go dopiero po świętach i sie boje zeby mi kasa nie przepadła, nie wie ktoś ile jest czasu na odbiór wygranej?? bo słyszałem ze dwa tygodnie, a w tedy to mi kasa przepadnie:kwasny4565:
 
mlody-8934 3

mlody-8934

Użytkownik
w jakich godzinach otwarta jest Fortuna w święta i w środe? Proszę o szybką odpowiedz
GODZINY OTWARCIA W OKRESIE ŚWIĄTECZNYM Data Godziny otwarcia ŚRODA (24.12.2008)NIECZYNNE CZWARTEK (25.12.2008)NIECZYNNE PIĄTEK (26.12.2008)9:30 – 14:30 ŚRODA (31.12.2008)9:30 – 14:30 CZWARTEK (01.01.2009)NIECZYNNE
 
mlody-8934 3

mlody-8934

Użytkownik
Godziny Otwarcia W Okresie świątecznym
Data Godziny otwarcia
ŚRODA [24.12.2009] NIECZYNNE
CZWARTEK [25.12.2009] NIECZYNNE
PIĄTEK [26.12.2009] 9:30 – 14:30

 
mlody-8934 3

mlody-8934

Użytkownik
siadł mi kuponik w fortunie, ale odbiore go dopiero po świętach i sie boje zeby mi kasa nie przepadła, nie wie ktoś ile jest czasu na odbiór wygranej?? bo słyszałem ze dwa tygodnie, a w tedy to mi kasa przepadnie:kwasny4565:
&#39;&#39;Zawierający zakład może odebrać wygraną w terminie 30 dni kalendarzowych, które zaczynają upływać od dnia ogłoszenia oficjalnego wyniku w punkcie, gdzie zakład został zawarty, ewentualnie innym przeznaczonym do tego miejscu.&#39;&#39;
Wystarczy troszkę poszukać.
 
19krako91 44

19krako91

Użytkownik
Mam pytanie dotyczące tworzenia wirtualnych kuponów na stronie Profka.
Czy jeżeli w tym kalkulatorze przelicze sobie i wszystko juz bedzie wygladąło tak jak ostateczny kupon i dam opcje ZAPISZ KUPON to czy gdy dam tej pani numerek tego kuponu to normlanie mi go przyjmie?
Bo wiem ze kiedys tak się dało zeby Ona i klient mieli szybciej to podawalo sie tylko ten dlugi numer kuponu a ona go drukowała.Proszę o szybką odpowiedź
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Mam pytanie dotyczące tworzenia wirtualnych kuponów na stronie Profka.
Czy jeżeli w tym kalkulatorze przelicze sobie i wszystko juz bedzie wygladąło tak jak ostateczny kupon i dam opcje ZAPISZ KUPON to czy gdy dam tej pani numerek tego kuponu to normlanie mi go przyjmie?
Bo wiem ze kiedys tak się dało zeby Ona i klient mieli szybciej to podawalo sie tylko ten dlugi numer kuponu a ona go drukowała.Proszę o szybką odpowiedź
http://forum.bukmacherskie.com/showpost.php?p=727709&amp;amp;postcount=187
 
brian 0

brian

Użytkownik
Koledzy dziś odwiedziłem stronę fortuny i zaciekawiła mnie jedna rzecz. Czy w fortunie mozna puścić kupon solo za 1 zl ?? mam na myśli 1 zdarzenie np za kurs 5 zł. Proszę o szybką odpowiedz!
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Koledzy dziś odwiedziłem stronę fortuny i zaciekawiła mnie jedna rzecz. Czy w fortunie mozna puścić kupon solo za 1 zl ?? mam na myśli 1 zdarzenie np za kurs 5 zł. Proszę o szybką odpowiedz!
minimalna stawka na kupon to 2zl

kwota 1 zl to minimalna stawka na kombinacje w kuponach systemowych

aha i tak na przyszlosc kursu nie podaje sie w zl ;)
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Czy w okolicy Podgórza to nie mam pojęcia ale tutaj masz punkty w Krakowie:

KRAKÓW UL. RONDO CZYŻYŃSKIE 30
KRAKÓW UL. KALWARYJSKA 9/15
KRAKÓW OS. TEATRALNE 3
KRAKÓW UL. FELICJANEK 27
KRAKÓW UL. GRZEGÓRZECKA 14
KRAKÓW UL. M. KONOPNICKIEJ 92 C
KRAKÓW UL. DŁUGA 84
KRAKÓW UL. OS. CENTRUM C2 BUD. NR 2
KRAKÓW UL. JERZMANOWSKIEGO 11
KRAKÓW UL. BOHATERÓW WRZEŚNIA 1A/U3
 
strzelec1910 0

strzelec1910

Użytkownik
????
Witam mam takie pytanie gralem w sts ale nic mi tam nie wchodzi wybieram sie do fortuny i chcialbym spytac czy nikt nie mial nigdy problemow ogolnie z wyplaceniem wygranej.. :] Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom