>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Fortuna - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
pge 0

pge

Użytkownik
Fortuna wprowadzila nowe zaklady - BEZPIECZNY. Info tylko w tygodniku, czy ktos go ma i moze opisac o co w tych chodzi ?!
Kiedy postawisz AKO o kursie powyżej 200, 1 może nie wejść i dostajesz
10% sumy, jaką byś wygrał. Kurs najwyższy na 1 zdarzenie dla tego Ako to tylko 9. Robiąc kupon nie można dać meczu z kursem 12 ... maksymalnie
to 9.
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
wie ktoś może jak jest w typie na POJEDYNEK? załóżmy że zagrałem na drużynę 1 (obie grają u siebie), ona remisuje 1-1, a druga 2-2, co wtedy?
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
wie ktoś może jak jest w typie na POJEDYNEK? załóżmy że zagrałem na drużynę 1 (obie grają u siebie), ona remisuje 1-1, a druga 2-2, co wtedy?
wygrywa druzyna druga, w POJEDYNKU wygrywa druzyna ktora strzeli wiecej goli
 
P 0

pan_ombos

Użytkownik
Jeśli chodzi o zakład bezpieczny to ja go inaczej rozumiem:

wszystko tak jak napisałeś ale w przypadku gdy nie wchodzi jeden mecz to dostajemy dziesięciokrotność włożonej sumy, czyli jak puścimy kupon za 5zł (przy czym kurs mamy 200) i jak nam nie wejdzie jeden mecz to nie dostajemy 90zł (czyli 10% wygranej) tylko 50zł, czyli 10x5zł.

ja tak rozumiem dziesieciokrotność włożonej sumy

Pozdrawiam
 
P 0

pan_ombos

Użytkownik
siadł mi kuponik w fortunie, ale odbiore go dopiero po świętach i sie boje zeby mi kasa nie przepadła, nie wie ktoś ile jest czasu na odbiór wygranej?? bo słyszałem ze dwa tygodnie, a w tedy to mi kasa przepadnie:kwasny4565:
 
mlody-8934 3

mlody-8934

Użytkownik
w jakich godzinach otwarta jest Fortuna w święta i w środe? Proszę o szybką odpowiedz
GODZINY OTWARCIA W OKRESIE ŚWIĄTECZNYM Data Godziny otwarcia ŚRODA (24.12.2008)NIECZYNNE CZWARTEK (25.12.2008)NIECZYNNE PIĄTEK (26.12.2008)9:30 – 14:30 ŚRODA (31.12.2008)9:30 – 14:30 CZWARTEK (01.01.2009)NIECZYNNE
 
mlody-8934 3

mlody-8934

Użytkownik
Godziny Otwarcia W Okresie świątecznym
Data Godziny otwarcia
ŚRODA [24.12.2009] NIECZYNNE
CZWARTEK [25.12.2009] NIECZYNNE
PIĄTEK [26.12.2009] 9:30 – 14:30

 
mlody-8934 3

mlody-8934

Użytkownik
siadł mi kuponik w fortunie, ale odbiore go dopiero po świętach i sie boje zeby mi kasa nie przepadła, nie wie ktoś ile jest czasu na odbiór wygranej?? bo słyszałem ze dwa tygodnie, a w tedy to mi kasa przepadnie:kwasny4565:
&#39;&#39;Zawierający zakład może odebrać wygraną w terminie 30 dni kalendarzowych, które zaczynają upływać od dnia ogłoszenia oficjalnego wyniku w punkcie, gdzie zakład został zawarty, ewentualnie innym przeznaczonym do tego miejscu.&#39;&#39;
Wystarczy troszkę poszukać.
 
19krako91 44

19krako91

Użytkownik
Mam pytanie dotyczące tworzenia wirtualnych kuponów na stronie Profka.
Czy jeżeli w tym kalkulatorze przelicze sobie i wszystko juz bedzie wygladąło tak jak ostateczny kupon i dam opcje ZAPISZ KUPON to czy gdy dam tej pani numerek tego kuponu to normlanie mi go przyjmie?
Bo wiem ze kiedys tak się dało zeby Ona i klient mieli szybciej to podawalo sie tylko ten dlugi numer kuponu a ona go drukowała.Proszę o szybką odpowiedź
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Mam pytanie dotyczące tworzenia wirtualnych kuponów na stronie Profka.
Czy jeżeli w tym kalkulatorze przelicze sobie i wszystko juz bedzie wygladąło tak jak ostateczny kupon i dam opcje ZAPISZ KUPON to czy gdy dam tej pani numerek tego kuponu to normlanie mi go przyjmie?
Bo wiem ze kiedys tak się dało zeby Ona i klient mieli szybciej to podawalo sie tylko ten dlugi numer kuponu a ona go drukowała.Proszę o szybką odpowiedź
http://forum.bukmacherskie.com/showpost.php?p=727709&amp;amp;postcount=187
 
brian 0

brian

Użytkownik
Koledzy dziś odwiedziłem stronę fortuny i zaciekawiła mnie jedna rzecz. Czy w fortunie mozna puścić kupon solo za 1 zl ?? mam na myśli 1 zdarzenie np za kurs 5 zł. Proszę o szybką odpowiedz!
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Koledzy dziś odwiedziłem stronę fortuny i zaciekawiła mnie jedna rzecz. Czy w fortunie mozna puścić kupon solo za 1 zl ?? mam na myśli 1 zdarzenie np za kurs 5 zł. Proszę o szybką odpowiedz!
minimalna stawka na kupon to 2zl

kwota 1 zl to minimalna stawka na kombinacje w kuponach systemowych

aha i tak na przyszlosc kursu nie podaje sie w zl ;)
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Czy w okolicy Podgórza to nie mam pojęcia ale tutaj masz punkty w Krakowie:

KRAKÓW UL. RONDO CZYŻYŃSKIE 30
KRAKÓW UL. KALWARYJSKA 9/15
KRAKÓW OS. TEATRALNE 3
KRAKÓW UL. FELICJANEK 27
KRAKÓW UL. GRZEGÓRZECKA 14
KRAKÓW UL. M. KONOPNICKIEJ 92 C
KRAKÓW UL. DŁUGA 84
KRAKÓW UL. OS. CENTRUM C2 BUD. NR 2
KRAKÓW UL. JERZMANOWSKIEGO 11
KRAKÓW UL. BOHATERÓW WRZEŚNIA 1A/U3
 
strzelec1910 0

strzelec1910

Użytkownik
????
Witam mam takie pytanie gralem w sts ale nic mi tam nie wchodzi wybieram sie do fortuny i chcialbym spytac czy nikt nie mial nigdy problemow ogolnie z wyplaceniem wygranej.. :] Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom