>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
S 4

szykus

Użytkownik
mam pytanie do użytkowników tego buka na pewno korzystacie z ich strony internetowej z ofertą i jest tam taka opcja (na dzisiejszy dzień )
Podwojna szansa | pilka nozna : podwojna szansa
Info Spotkanie 1-1 0-0 2-2 Dzień/godz.
6635 Paris SG-Monaco 1,55 1,6 2,65 23.2./20:00
i na przykład zaznaczam to 1-1 co to oznacza?
 
P 0

pysio3421

Użytkownik
ello wam, mam pytanie dotyczace systemu FALC. Prosze mi powiedziec na czym on polega?? Jak jest obkliczany?? I jezeli jest nastepujaca sytuacja za sa 3 mecze na A,3 mecze na B i 3 mecze na C, i wszystkie mecze z A i C wejda to sie wygrywa czy nie ?jezeli B nie weijdzie??
 
B 0

bartez1973

Użytkownik
Mam pytanie mam założona karte w Profesjonalu w Klubie Plus juz rok temu albo wiecej zakladalem i teraz jak jest ten nowy system trzeba zakładac od nowa czy mozna na starej?????
 
P 0

pablowie

Użytkownik
Hej!

Grałem kiedyś w Prof&#39;ie, ale nie było czegoś takiego jak &quot;12&quot;. To znaczy, że obstawia się, że wygra albo jedna albo druga drużyna?
 
akselek 552

akselek

Użytkownik
Nowością w stosunku do starego systemu jest pojawienie się systemów 1z2, 1z5 itp. Nowy system pozwala również na puszczenie kilku systemów np. 3z7 i 5z7 na jednym kuponie, istnieje również możliwość puszczenia np. 3z7 i AKO z tych samych spotkań na jednym kuponie. Poszczególne systemy możemy również obstawiać za różne kwoty, np. 2z4 za 5zł od kombinacji i na tym samym kuponie system 3z4 za 1zł za kombinację.
Może mi ktoś wyjaśnić o co w tym chodzi i jak obstawiac w ten sposob?
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
postawiłem ze Henry strzeli gola. nie gra w pierwszym składzie. jak wejdzie chociaż na 5 minut to zakład będzie ważny?
Tak, w profku uznają takie coś, przynajmniej w hokeju jak obstawiam kto strzeli gola. Ale jeśli i w hokeju to i w piłce. Tu nie ma takich zasad jak u internetowych buków że piłkarz czy hokeista musi grać od początku.
 
4 18

450yamaha

Użytkownik
hmm nigdy sie nie interesowałem bukami naziemnymi i mam zamiar spróbować. Moje pytanie bo zgłupiałem: Profesjonał i Fortuna to to samo tak? Bo mam kupon wydrukowany ładnie wszystko wszędzie napisane Fortuna.. moge iść do Profesjonala zawrzeć zakład?
 
till 0

till

Użytkownik
&quot;Profesjonał na przełomie roku 2007/2008 zmienił nazwę na Fortuna(...)&quot;
wiec nie wiem czy gdzies jeszcze znajdziesz Profesjonala ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom