>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Fortuna - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
S 4

szykus

Użytkownik
mam pytanie do użytkowników tego buka na pewno korzystacie z ich strony internetowej z ofertą i jest tam taka opcja (na dzisiejszy dzień )
Podwojna szansa | pilka nozna : podwojna szansa
Info Spotkanie 1-1 0-0 2-2 Dzień/godz.
6635 Paris SG-Monaco 1,55 1,6 2,65 23.2./20:00
i na przykład zaznaczam to 1-1 co to oznacza?
 
P 0

pysio3421

Użytkownik
ello wam, mam pytanie dotyczace systemu FALC. Prosze mi powiedziec na czym on polega?? Jak jest obkliczany?? I jezeli jest nastepujaca sytuacja za sa 3 mecze na A,3 mecze na B i 3 mecze na C, i wszystkie mecze z A i C wejda to sie wygrywa czy nie ?jezeli B nie weijdzie??
 
B 0

bartez1973

Użytkownik
Mam pytanie mam założona karte w Profesjonalu w Klubie Plus juz rok temu albo wiecej zakladalem i teraz jak jest ten nowy system trzeba zakładac od nowa czy mozna na starej?????
 
P 0

pablowie

Użytkownik
Hej!

Grałem kiedyś w Prof&#39;ie, ale nie było czegoś takiego jak &quot;12&quot;. To znaczy, że obstawia się, że wygra albo jedna albo druga drużyna?
 
akselek 552

akselek

Użytkownik
Nowością w stosunku do starego systemu jest pojawienie się systemów 1z2, 1z5 itp. Nowy system pozwala również na puszczenie kilku systemów np. 3z7 i 5z7 na jednym kuponie, istnieje również możliwość puszczenia np. 3z7 i AKO z tych samych spotkań na jednym kuponie. Poszczególne systemy możemy również obstawiać za różne kwoty, np. 2z4 za 5zł od kombinacji i na tym samym kuponie system 3z4 za 1zł za kombinację.
Może mi ktoś wyjaśnić o co w tym chodzi i jak obstawiac w ten sposob?
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
postawiłem ze Henry strzeli gola. nie gra w pierwszym składzie. jak wejdzie chociaż na 5 minut to zakład będzie ważny?
Tak, w profku uznają takie coś, przynajmniej w hokeju jak obstawiam kto strzeli gola. Ale jeśli i w hokeju to i w piłce. Tu nie ma takich zasad jak u internetowych buków że piłkarz czy hokeista musi grać od początku.
 
4 18

450yamaha

Użytkownik
hmm nigdy sie nie interesowałem bukami naziemnymi i mam zamiar spróbować. Moje pytanie bo zgłupiałem: Profesjonał i Fortuna to to samo tak? Bo mam kupon wydrukowany ładnie wszystko wszędzie napisane Fortuna.. moge iść do Profesjonala zawrzeć zakład?
 
till 0

till

Użytkownik
&quot;Profesjonał na przełomie roku 2007/2008 zmienił nazwę na Fortuna(...)&quot;
wiec nie wiem czy gdzies jeszcze znajdziesz Profesjonala ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom