>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
irokez_adam 0

irokez_adam

Użytkownik
obstawiam od dluzszego czasu w profesjonalu i narazie nie mam do niego żadnych zastrzeżeń. Klienci mili, pracownicy mili nawet o dowód nie proszą ???? a za to że mi jeden mecz na 26 nie wszedł i nie wygrałem 20 tyś nie moge ich winić :przeklina: ale do tej pory nie dowiedziałem sie na czym polega ta metoda nazywana czwórka, jedynastka lub dwudziestoszuskta gdzie moze nie wejsc pare meczy moze ktos mi to wyjasnic? no i co oznacza fa+2. z góry dziekuje
 
V 3

vulture

Użytkownik
ja mam pytanie. Profesjonal miał wprowadzić opcje że można wypłacać pieniądze z wygranego kuponu jeszcze tego samego dnia? Czy juz to jest możliwe? Z góry dzieki za odpowiedź
 
midel 189

midel

Użytkownik
✅ Jak dla mnie Profesjonał jest najlepszym bukiem stacjonarnym. Szeroka oferta, wysokie kursy, mam po drodze i na dodatek jedyny buk, w którym mi bez problemu kupon puszczają ( mam 16 lat, a wyglądam na 14 ???? )
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
to jest norma, ja zaczalem grac w I klasie LO, mialem 15 czy 16 lat i nigdy mnie nie zapytano o wiek, podobnie innych, widzialem moze z raz czy dwa jak babka nie chciala przyjac zakladu od kolesia, ale to juz bylo przegiecie, ledwo czubek glowy mu bylo widac zza blatu ???? mial z 10 czy 12 lat ????
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Mnie najbardziej rozbawił taki motyw:

Wchodzę do buka z dwoma kumplami z klasy, jeden był niższy od nas (to była gdzieś 2 albo 3 klasa gimnazjum). Ja z ziomkiem obstawiłem, a kasjerka do nas z tekstem, żebyśmy dzieci nie przyprowadzali haha (mowa tu o tym niskim koledze) ????
 
E 0

east-side

Użytkownik
Od jakiegoś czasu w Profesjonalu wprowadzono superofertę,która polega na tym ,iż można sobie wybrać 1 spotkanie spośród kilku po wyższym kursie niż w normalnej ofercie. Przy grubszym wkładzie taka różnica w kursie 1 meczu jest zauważalna.
 
cl9vius 17

cl9vius

Użytkownik
No ładna opcja, zawsze można dorzucić mecz, który wydaje się pewny po lepszym kursie - tylko trzeba mieć wsumie 6 spotkań na kuponie AKO.
 
chlorek_potasu1 11

chlorek_potasu1

Użytkownik
Od jakiegoś czasu w Profesjonalu wprowadzono superofertę,która polega na tym ,iż można sobie wybrać 1 spotkanie spośród kilku po wyższym kursie niż w normalnej ofercie. Przy grubszym wkładzie taka różnica w kursie 1 meczu jest zauważalna.
jest takie cos. moim zdaniem jest to nie oplacalne ???? poniewaz musisz jescze dorzucic 4-5 spotkan dokladnie pamietam ???? tak mi powiedziala typiara z profka;):kwasny4565:
 
cl9vius 17

cl9vius

Użytkownik
Postaw kupon AKO za minimum 20 PLN i wygraj prezent pod choinkę! Samochód osobowy VW Polo, wycieczki, Sony Playstation 3 oraz wiele atrakcyjnych nagród, rotfL :F
 
zioloziolo 7

zioloziolo

Użytkownik
Jak zostanie rozliczone takie zdarzenie: dałem, że Adebayor strzeli bramkę a siedzi na ławce. Zakład się liczy czy jest zwrot stawki?
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Zazwyczaj jest zakład, że strzeli ktoś a jak siedzi na ławie to zakład rozliczany jest po kursie 1.00. Raczej każdy naziemny buk tak ma.
A co do Profesjonału, u mnie w mieście nie cieszył się dużym powodzeniem... użyłem przeszłej formy bo już go nie ma - splajtował ;)
 
zioloziolo 7

zioloziolo

Użytkownik
Zazwyczaj jest zakład, że strzeli ktoś a jak siedzi na ławie to zakład rozliczany jest po kursie 1.00. Raczej każdy naziemny buk tak ma.

A co do Profesjonału, u mnie w mieście nie cieszył się dużym powodzeniem... użyłem przeszłej formy bo już go nie ma - splajtował ;)
tak, zwrot stawki :spokodfhgfh:
 
Z 0

zalew

Użytkownik
Witam ;)
Małe pytanko, od której jutro jest Profesional otwarty i w jakich godzinach będzie (jeśli będzie) czynny w dniach świątecznych ? Dzięki za odpowiedz.
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Witam ;)
Małe pytanko, od której jutro jest Profesional otwarty i w jakich godzinach będzie (jeśli będzie) czynny w dniach świątecznych ? Dzięki za odpowiedz.

Poniżej masz screena ... Jak widać nie ma jutrzejszej daty tak wiec jutro profik otwarty jest normalnie ;) Resztę masz w screenie ...

 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom