>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Fortuna - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
damian77 34

damian77

Forum VIP
Informujemy, że od dnia 1 sierpnia 2006 roku działa nowa strona internetowa firmy \&quot;Profesjonał\&quot;. Na stronie tej znajdziecie Państwo wiadomości ze świata sportu, wyniki na żywo, statystyki i tabele sportowe, chat, możliwość sprawdzania wyników/kuponów, linki do stron internetowych, informacje o Klubie PLUS, SuperOFERCIE oraz nowych propozycjach w naszej ofercie!






Zapraszamy pod adres internetowy: www.iprofesjonal.pl
 
W 2

wislak

Forum VIP
w Milenium mozna na bank bo sam gram jak mam wygrane np 67.29 to zagralem za 17.29
???? czesto tak gram wiec mysle ze w toto i innych tez bedzie to
 
maciek90 306

maciek90

Użytkownik
W dzisiejszej ofercie profesjonala były mecze w hokeja z ligi slowackiej a sie okazuje że te mecze sa 14 stycznia :;/: Postawiłem kupon a tu sie okazuje ze do niedzieli musze czekać :;/: a chciałem postawić tylko mecze na dziś.
 
piotrek__17 10

piotrek__17

Użytkownik
Witam
Mam pytanie. Czy moge odebrac wygraną w innym punkcie profesionala niż zawierałem zakład?? czy jest tam tak jak w stsie gdzie można tylko w tym punkcie gdzie sie zawierało zaklad.
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Ja kiedyś próbowałem odebrać kase w innym punkcie niż zawierałem zakład i niestety odesłali mnie do tego punktu, w którym ten zakład zawierałem.
 
C 0

cieszyniak

Użytkownik
Re: PROFESJONAŁ
PROFESJONAŁ

Jeden z najwiekszych naziemnych buków i najbardziej rozpowrzechnionych z dużo ilością placówek.

W tym dziale prosze umieszczac pytania, wątpliwości dotyczące danego buka tematy niezwiazane z danym tematem beda USUWANE!
MOŻE I NAJWIĘKSZY, ALE NIE RZETELNY. 3 MIESIĄCE TEMU ZAMÓWIŁEM U NICH APARAT CYFROWY (NAZBIERAŁEM W PROGRAMIE LOJALNOSCIOWYM WYSTARCZAJĄCĄ LICZBĘ PUNKTÓW) I JESZCZE GO NIE DOSTAŁEM! Z TEGO CO WIEM (A CHYBA MAM DOBRE INFO-BO MÓJ KUMPEL ZNA MĘŻA GŁÓWNEJ KSIEGOWEJ) LEJĄ NA KLIENTÓW, TZN. WSTRZYMALI ZAKUP NAGRÓD BO NIE MAJĄ KASY! GRAM U NICH PARE ŁĄDNYCH LAT, ALE CHYBA PRZEJDE DO STS BO U NICH NIE DOŚĆ ŻE LEPSZE NAGORDY TO CI CO WYGRALI JE DOSTAJĄ
 
miki1910 0

miki1910

Użytkownik
Strona Profesjonał wreszcie przebudowana. Nowy design strony jest moim zdaniem lepszy dla oka. Poza tym oferta ładuje się szybko, co w starszej nie zawsze było na porządku dziennym. Nareszcie mogę korzystać ze statystyk Profesjonała, bo jak chciałem puścić kupon to musiałem wejść na inną stronkę.
 
syfon71 0

syfon71

Użytkownik
Strona Profesjonał wreszcie przebudowana. Nowy design strony jest moim zdaniem lepszy dla oka. Poza tym oferta ładuje się szybko, co w starszej nie zawsze było na porządku dziennym. Nareszcie mogę korzystać ze statystyk Profesjonała, bo jak chciałem puścić kupon to musiałem wejść na inną stronkę.
No i co z tego że przebudowana jak się chujowo wczytuje albo tak jak dziś nie &quot;chodzi&quot; wogóle... ????
 
syfon71 0

syfon71

Użytkownik
Nie chodzi już od dwóch dni, a teraz sie jeszcze jakieś logo home.pl wyświetla...BEZSENS:/
Dokładnie. Teraz już oferta wchodzi. A to &quot;home.pl&quot; to jakaś chujowa firma skoro od 2 tygodni nie potrafią uruchomić strony!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom