>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Fortuna - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
damian77 34

damian77

Forum VIP
Informujemy, że od dnia 1 sierpnia 2006 roku działa nowa strona internetowa firmy \&quot;Profesjonał\&quot;. Na stronie tej znajdziecie Państwo wiadomości ze świata sportu, wyniki na żywo, statystyki i tabele sportowe, chat, możliwość sprawdzania wyników/kuponów, linki do stron internetowych, informacje o Klubie PLUS, SuperOFERCIE oraz nowych propozycjach w naszej ofercie!






Zapraszamy pod adres internetowy: www.iprofesjonal.pl
 
W 2

wislak

Forum VIP
w Milenium mozna na bank bo sam gram jak mam wygrane np 67.29 to zagralem za 17.29
???? czesto tak gram wiec mysle ze w toto i innych tez bedzie to
 
maciek90 306

maciek90

Użytkownik
W dzisiejszej ofercie profesjonala były mecze w hokeja z ligi slowackiej a sie okazuje że te mecze sa 14 stycznia :;/: Postawiłem kupon a tu sie okazuje ze do niedzieli musze czekać :;/: a chciałem postawić tylko mecze na dziś.
 
piotrek__17 10

piotrek__17

Użytkownik
Witam
Mam pytanie. Czy moge odebrac wygraną w innym punkcie profesionala niż zawierałem zakład?? czy jest tam tak jak w stsie gdzie można tylko w tym punkcie gdzie sie zawierało zaklad.
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Ja kiedyś próbowałem odebrać kase w innym punkcie niż zawierałem zakład i niestety odesłali mnie do tego punktu, w którym ten zakład zawierałem.
 
C 0

cieszyniak

Użytkownik
Re: PROFESJONAŁ
PROFESJONAŁ

Jeden z najwiekszych naziemnych buków i najbardziej rozpowrzechnionych z dużo ilością placówek.

W tym dziale prosze umieszczac pytania, wątpliwości dotyczące danego buka tematy niezwiazane z danym tematem beda USUWANE!
MOŻE I NAJWIĘKSZY, ALE NIE RZETELNY. 3 MIESIĄCE TEMU ZAMÓWIŁEM U NICH APARAT CYFROWY (NAZBIERAŁEM W PROGRAMIE LOJALNOSCIOWYM WYSTARCZAJĄCĄ LICZBĘ PUNKTÓW) I JESZCZE GO NIE DOSTAŁEM! Z TEGO CO WIEM (A CHYBA MAM DOBRE INFO-BO MÓJ KUMPEL ZNA MĘŻA GŁÓWNEJ KSIEGOWEJ) LEJĄ NA KLIENTÓW, TZN. WSTRZYMALI ZAKUP NAGRÓD BO NIE MAJĄ KASY! GRAM U NICH PARE ŁĄDNYCH LAT, ALE CHYBA PRZEJDE DO STS BO U NICH NIE DOŚĆ ŻE LEPSZE NAGORDY TO CI CO WYGRALI JE DOSTAJĄ
 
miki1910 0

miki1910

Użytkownik
Strona Profesjonał wreszcie przebudowana. Nowy design strony jest moim zdaniem lepszy dla oka. Poza tym oferta ładuje się szybko, co w starszej nie zawsze było na porządku dziennym. Nareszcie mogę korzystać ze statystyk Profesjonała, bo jak chciałem puścić kupon to musiałem wejść na inną stronkę.
 
syfon71 0

syfon71

Użytkownik
Strona Profesjonał wreszcie przebudowana. Nowy design strony jest moim zdaniem lepszy dla oka. Poza tym oferta ładuje się szybko, co w starszej nie zawsze było na porządku dziennym. Nareszcie mogę korzystać ze statystyk Profesjonała, bo jak chciałem puścić kupon to musiałem wejść na inną stronkę.
No i co z tego że przebudowana jak się chujowo wczytuje albo tak jak dziś nie &quot;chodzi&quot; wogóle... ????
 
syfon71 0

syfon71

Użytkownik
Nie chodzi już od dwóch dni, a teraz sie jeszcze jakieś logo home.pl wyświetla...BEZSENS:/
Dokładnie. Teraz już oferta wchodzi. A to &quot;home.pl&quot; to jakaś chujowa firma skoro od 2 tygodni nie potrafią uruchomić strony!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom