>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Fortuna - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Teraz dopiero zauważyłem, że profesjonał ma własne forum internetowe. Ciekawe posunięcie. Na pewno więcej osób będzie zaglądać na strone z profa, ale czy przyciągnąć tym też klientów do grania w profesjonału?
 
W 0

wojteek

Użytkownik
ja tez mam dosyc banalne pytanie :
wchodze do profka wybieram mecze podchodze do okienka i babka w okienku sie mnie pyta czy zobaczy dowod na co ja mowie ze nie (nie mam 18 lat) i ona mowi ze mi nie obstawi(facet mi obstawia bez problemu).A rzecz w tym ze w tym profku nigdzie nie pisalo ze wstep od 18 lat albo cos takiego. Czy ta babka miala prawo chciec ode mnie dowod ?? :roll:
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Miała prawo. W moim punkcie pisze na drzwiach, wstęp od 18 lat czy coś w tym stylu. Tak samo jest w innym mieście. Więc się nie dziw. W STSach jest tak samo. No chyba, że masz znajomości, albo jest lajtowa osoba za kasą to wtedy nie poprosi o dowód

Pozdro
 
W 0

wojteek

Użytkownik
no ale chodzi o to ze w tym PROFESJONALU nigdzie nie pisalo ze wstep od 18 lat ani na drzwich ani w srodku nigdzie a jak nigdzie nie pisalo to skad mialem wiedziec ze od 18 lat ??
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
To, co masz za problem, podchodzisz do kasy i jeżeli Cię poprosi o dowodzik to mówisz ze zdziwieniem:, „ale przecież nigdzie nie piszę że trzeba mieć ukończone 18 lat&quot; albo coś w tym stylu.

Pozdro i miłej jutrzejszej imprezki.
 
johhny 0

johhny

Użytkownik
Ja mam takie pytanko (nie wiem czy już może nie było bo troche dużo tych postów a ja nie obserwowałem tematu): Czy można w profie postawić tylko 1 mecz na 1 kuponie i ewentualnie za jaką kwote i jaki min. kurs.
 
dziubla 0

dziubla

Użytkownik
Naogol mozna, tylko przy niektorych ligach sa ograniczenia, przy polskiej raczje jest chociaz nie wiem...I to tyle z tego co wiem :]
 
M 0

marat

Użytkownik
mam pytanie czy moge grac w profku systemem np 3z5 i jak mam to zaznaczyc i jaka jest minimalna stawka na takie cos
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
mam pytanie czy moge grac w profku systemem np 3z5 i jak mam to zaznaczyc i jaka jest minimalna stawka na takie cos
piszesz na kartce 3 z 5 i dalej (jak tak robiłem)
A
002-1
008-2
-----
B
78-2
-----
C
086-X
-----
D
111-2
109-X
----
E
54-2
16-1

Za 10zł
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Witam mam takie pytanie:

Zagralem mecz w tenisa i zawodniczka, która obstawilem wygrała poprzez krecz przeciwniczki...jak Profesjonal to zaliczy?!
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ech juz sie dowiedzialem (liczą jako zwyciestwo tej tenisistki która awansowała dalej) Dzieki za pomoc :zy3ou:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom