>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Fortuna - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
irokez_adam 0

irokez_adam

Użytkownik
obstawiam od dluzszego czasu w profesjonalu i narazie nie mam do niego żadnych zastrzeżeń. Klienci mili, pracownicy mili nawet o dowód nie proszą ???? a za to że mi jeden mecz na 26 nie wszedł i nie wygrałem 20 tyś nie moge ich winić :przeklina: ale do tej pory nie dowiedziałem sie na czym polega ta metoda nazywana czwórka, jedynastka lub dwudziestoszuskta gdzie moze nie wejsc pare meczy moze ktos mi to wyjasnic? no i co oznacza fa+2. z góry dziekuje
 
V 3

vulture

Użytkownik
ja mam pytanie. Profesjonal miał wprowadzić opcje że można wypłacać pieniądze z wygranego kuponu jeszcze tego samego dnia? Czy juz to jest możliwe? Z góry dzieki za odpowiedź
 
midel 189

midel

Użytkownik
✅ Jak dla mnie Profesjonał jest najlepszym bukiem stacjonarnym. Szeroka oferta, wysokie kursy, mam po drodze i na dodatek jedyny buk, w którym mi bez problemu kupon puszczają ( mam 16 lat, a wyglądam na 14 ???? )
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
to jest norma, ja zaczalem grac w I klasie LO, mialem 15 czy 16 lat i nigdy mnie nie zapytano o wiek, podobnie innych, widzialem moze z raz czy dwa jak babka nie chciala przyjac zakladu od kolesia, ale to juz bylo przegiecie, ledwo czubek glowy mu bylo widac zza blatu ???? mial z 10 czy 12 lat ????
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Mnie najbardziej rozbawił taki motyw:

Wchodzę do buka z dwoma kumplami z klasy, jeden był niższy od nas (to była gdzieś 2 albo 3 klasa gimnazjum). Ja z ziomkiem obstawiłem, a kasjerka do nas z tekstem, żebyśmy dzieci nie przyprowadzali haha (mowa tu o tym niskim koledze) ????
 
E 0

east-side

Użytkownik
Od jakiegoś czasu w Profesjonalu wprowadzono superofertę,która polega na tym ,iż można sobie wybrać 1 spotkanie spośród kilku po wyższym kursie niż w normalnej ofercie. Przy grubszym wkładzie taka różnica w kursie 1 meczu jest zauważalna.
 
cl9vius 17

cl9vius

Użytkownik
No ładna opcja, zawsze można dorzucić mecz, który wydaje się pewny po lepszym kursie - tylko trzeba mieć wsumie 6 spotkań na kuponie AKO.
 
chlorek_potasu1 11

chlorek_potasu1

Użytkownik
Od jakiegoś czasu w Profesjonalu wprowadzono superofertę,która polega na tym ,iż można sobie wybrać 1 spotkanie spośród kilku po wyższym kursie niż w normalnej ofercie. Przy grubszym wkładzie taka różnica w kursie 1 meczu jest zauważalna.
jest takie cos. moim zdaniem jest to nie oplacalne ???? poniewaz musisz jescze dorzucic 4-5 spotkan dokladnie pamietam ???? tak mi powiedziala typiara z profka;):kwasny4565:
 
cl9vius 17

cl9vius

Użytkownik
Postaw kupon AKO za minimum 20 PLN i wygraj prezent pod choinkę! Samochód osobowy VW Polo, wycieczki, Sony Playstation 3 oraz wiele atrakcyjnych nagród, rotfL :F
 
zioloziolo 7

zioloziolo

Użytkownik
Jak zostanie rozliczone takie zdarzenie: dałem, że Adebayor strzeli bramkę a siedzi na ławce. Zakład się liczy czy jest zwrot stawki?
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Zazwyczaj jest zakład, że strzeli ktoś a jak siedzi na ławie to zakład rozliczany jest po kursie 1.00. Raczej każdy naziemny buk tak ma.
A co do Profesjonału, u mnie w mieście nie cieszył się dużym powodzeniem... użyłem przeszłej formy bo już go nie ma - splajtował ;)
 
zioloziolo 7

zioloziolo

Użytkownik
Zazwyczaj jest zakład, że strzeli ktoś a jak siedzi na ławie to zakład rozliczany jest po kursie 1.00. Raczej każdy naziemny buk tak ma.

A co do Profesjonału, u mnie w mieście nie cieszył się dużym powodzeniem... użyłem przeszłej formy bo już go nie ma - splajtował ;)
tak, zwrot stawki :spokodfhgfh:
 
Z 0

zalew

Użytkownik
Witam ;)
Małe pytanko, od której jutro jest Profesional otwarty i w jakich godzinach będzie (jeśli będzie) czynny w dniach świątecznych ? Dzięki za odpowiedz.
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Witam ;)
Małe pytanko, od której jutro jest Profesional otwarty i w jakich godzinach będzie (jeśli będzie) czynny w dniach świątecznych ? Dzięki za odpowiedz.

Poniżej masz screena ... Jak widać nie ma jutrzejszej daty tak wiec jutro profik otwarty jest normalnie ;) Resztę masz w screenie ...

 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom