>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
lalo 36

lalo

Forum VIP
opłata za 2z4 o ile się nie mylę 6 zł
Masz racje ???? Opłata wynosi 6 zł :]
z tego co wiem jest od 2 zł i stawka rośnie parzyście 2 , 4, 6, 8 , 10 itd.
Nie Dober, stawka na 6 grup nie może być 2 zł ponieważ musi być co najmniej 1 zł na grupę ????
mam karte klubu, kiedy przyjdzie mi jakies haslo na email badz sms ?
Hasło przeważnie przychodzi po kilku godzinach od założenia karty ???? Piszę tego posta chociaż już na pewno masz te hasło :p
pozdROWienia ????
 
duda 380

duda

Użytkownik
Dzięki za odpowiedź, nie wiedziałem czy można, na stronie nie znalazłem o tym informacji, a nie chciałem wyjść na głupka idąc z jednym zdarzeniem (jeśli nie było by takiej możliwości). Jeszcze raz dzięki za odpowiedź :spokodfhgfh:
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Może warto doprecyzować odpowiedź. Nie każde zdarzenie można grać singlem. Zależy. Czasami mecze tenisa, mecze piłki nożnej niższych lig, piłka &quot;egzotycznych&quot; lig, można grać tylko kombinacyjnie. Więc to różnie bywa.
 
duda 380

duda

Użytkownik
Mam jeszcze jedno pytanie - W Profesjonale można obstawiać Dużego Lotka, no i wyczytałem że za postawione 2 zł. można wygrać:
1 liczba --1:7 = 12,60 zł
2 liczby --1:55 = 99,00 zł
3 liczby --1:550 = 990,00 zł
4 liczby --1:7 000 = 12 600,00 zł
5 liczb --1:100 000 = 180 000,00 zł
To by się nawet opłacało, często trafiam 1-2 liczy w DL. I moje pytanie, jak zapisać zakład?
W sensie że piszę na kartce 6 wybranych liczb i daje stawkę i z tym idę do okienka?
 
matys007 0

matys007

Użytkownik
Mam jeszcze jedno pytanie - W Profesjonale można obstawiać Dużego Lotka, no i wyczytałem że za postawione 2 zł. można wygrać:

1 liczba --1:7 = 12,60 zł
2 liczby --1:55 = 99,00 zł
3 liczby --1:550 = 990,00 zł
4 liczby --1:7 000 = 12 600,00 zł
5 liczb --1:100 000 = 180 000,00 zł

To by się nawet opłacało, często trafiam 1-2 liczy w DL. I moje pytanie, jak zapisać zakład?
W sensie że piszę na kartce 6 wybranych liczb i daje stawkę i z tym idę do okienka?
Eee... chyba nie... bo tak to by był niezły sposób na zarabianie....

Postawiłbyś 8 kuponów... bo byłoby akurat bo umerek 49 się bardzo rzadko zdarza...
numerki
I kupon - 1-6
I kupon - 7-12
III kupon - 13-18
IV kupon - 19-24
V kupon - 25-30
VI kupon - 31-36
VII kupon 37-42
VII kupon - 43-48

Wydałbyś na kupony raptem 18zł a za trafienie liczmy 6 numerków razem wysłoby 6 * 12,60 - 18 = 57,60zł CZYSTEGO ZYSKU na jedno losowanie, jak dla mnie nie realne.... :-|
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Kolega trochę namieszał bo, za 1 liczbę trafioną z tego co wiem to zależy jak często padała liczba więc kursy się wahają ale przeważnie jest kurs w granicach 2,00 często również to obstawiałem ale jeżeli brakuje szczęścia w losowaniach to miewa się sporo porażek.
 
duda 380

duda

Użytkownik
matys007 tak jak Ty napisałeś na pewno nie jest, wydaje mi się że wysyłać można po jednym kuponie i 6 liczb na jednym, tak jak w zwykłym DL tyle że stawkę sam sobie wybierasz i płacą już za trafienie 1 liczby, ale jeśli trafisz 6 to nie dostaniesz tyle ile wygrałbyś w DL;)
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Profesjonal/Fortuna wymiata... szanse oceniają 50/50 a kursy @1,76/ @1,76

Taką marże ma mało kto... Mimo, że to dyscyplina mało popularna to jednak gruba przesada. Odliczyć jeszcze podatek to już jest śmiech na sali.
 
K 0

kudlacz

Użytkownik
Orientuje się ktoś może jak na długo przed typowanym zdarzeniem przestają być przyjmowane zakłady w fortunie? Chciałem na jutro puścić jeden zakład a nie wiem czy zdołam się wyrobić jeżeli jest np przestają przyjmować zakłady 1 godzinę wcześniej.
 
duda 380

duda

Użytkownik
Z tego co wiem to przyjmują zakłady nawet 10 minut przed rozpoczęciem typowanego zdarzenia. Ale na 100% pewny nie jestem.
A ja ponawiam swoje pytania, to jak to w końcu jest z tymi grami liczbowymi w Fortunie i jak zapisać kupon jeśli chciałbym zagrać w DL?
 
S 0

skmat

Użytkownik
Orientuje się ktoś może jak na długo przed typowanym zdarzeniem przestają być przyjmowane zakłady w fortunie? Chciałem na jutro puścić jeden zakład a nie wiem czy zdołam się wyrobić jeżeli jest np przestają przyjmować zakłady 1 godzinę wcześniej.
Przyjmują aż do momentu rozpoczęcia zdarzenia.
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
@DUDA
nie zapisujesz - ja podchodzę do okienka i mówię, że chce takie a takie liczby z dużego lotka, albo piszę na karteczce liczby, biorę w klamrę i oznaczam jako DL PL (Duży Lotek Polska) ????
ale z wygranymi nie jest tak jak niektórzy myślicie... nie dajecie 6 liczb z których wchodzą 2 i wtedy wygrywacie 99 zł... dajecie dwie liczby które muszą wejść. a wtedy szansa na trafienie jest 49x48=2352, czyli jak 1/2352 (o ile się nie mylę) :-?
więc przy tak małym prawdopodobieństwie wygrana 99 zł nie jest duża :jezora:
poza tym bardzo ciężko utrafić liczby - moja mama stawia 3 liczby ML średnio 1-2 razy w tygodniu i chyba tylko raz od 1,5 roku trafiła:cry:
@kudlacz - obok zakładu masz datę rozpoczęcia, która równocześnie oznacza termin do którego przyjmowany jest zakład - możesz dać nawet minutę przed ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom