>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Fortuna - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
lalo 36

lalo

Forum VIP
opłata za 2z4 o ile się nie mylę 6 zł
Masz racje ???? Opłata wynosi 6 zł :]
z tego co wiem jest od 2 zł i stawka rośnie parzyście 2 , 4, 6, 8 , 10 itd.
Nie Dober, stawka na 6 grup nie może być 2 zł ponieważ musi być co najmniej 1 zł na grupę ????
mam karte klubu, kiedy przyjdzie mi jakies haslo na email badz sms ?
Hasło przeważnie przychodzi po kilku godzinach od założenia karty ???? Piszę tego posta chociaż już na pewno masz te hasło :p
pozdROWienia ????
 
duda 380

duda

Użytkownik
Dzięki za odpowiedź, nie wiedziałem czy można, na stronie nie znalazłem o tym informacji, a nie chciałem wyjść na głupka idąc z jednym zdarzeniem (jeśli nie było by takiej możliwości). Jeszcze raz dzięki za odpowiedź :spokodfhgfh:
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Może warto doprecyzować odpowiedź. Nie każde zdarzenie można grać singlem. Zależy. Czasami mecze tenisa, mecze piłki nożnej niższych lig, piłka &quot;egzotycznych&quot; lig, można grać tylko kombinacyjnie. Więc to różnie bywa.
 
duda 380

duda

Użytkownik
Mam jeszcze jedno pytanie - W Profesjonale można obstawiać Dużego Lotka, no i wyczytałem że za postawione 2 zł. można wygrać:
1 liczba --1:7 = 12,60 zł
2 liczby --1:55 = 99,00 zł
3 liczby --1:550 = 990,00 zł
4 liczby --1:7 000 = 12 600,00 zł
5 liczb --1:100 000 = 180 000,00 zł
To by się nawet opłacało, często trafiam 1-2 liczy w DL. I moje pytanie, jak zapisać zakład?
W sensie że piszę na kartce 6 wybranych liczb i daje stawkę i z tym idę do okienka?
 
matys007 0

matys007

Użytkownik
Mam jeszcze jedno pytanie - W Profesjonale można obstawiać Dużego Lotka, no i wyczytałem że za postawione 2 zł. można wygrać:

1 liczba --1:7 = 12,60 zł
2 liczby --1:55 = 99,00 zł
3 liczby --1:550 = 990,00 zł
4 liczby --1:7 000 = 12 600,00 zł
5 liczb --1:100 000 = 180 000,00 zł

To by się nawet opłacało, często trafiam 1-2 liczy w DL. I moje pytanie, jak zapisać zakład?
W sensie że piszę na kartce 6 wybranych liczb i daje stawkę i z tym idę do okienka?
Eee... chyba nie... bo tak to by był niezły sposób na zarabianie....

Postawiłbyś 8 kuponów... bo byłoby akurat bo umerek 49 się bardzo rzadko zdarza...
numerki
I kupon - 1-6
I kupon - 7-12
III kupon - 13-18
IV kupon - 19-24
V kupon - 25-30
VI kupon - 31-36
VII kupon 37-42
VII kupon - 43-48

Wydałbyś na kupony raptem 18zł a za trafienie liczmy 6 numerków razem wysłoby 6 * 12,60 - 18 = 57,60zł CZYSTEGO ZYSKU na jedno losowanie, jak dla mnie nie realne.... :-|
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Kolega trochę namieszał bo, za 1 liczbę trafioną z tego co wiem to zależy jak często padała liczba więc kursy się wahają ale przeważnie jest kurs w granicach 2,00 często również to obstawiałem ale jeżeli brakuje szczęścia w losowaniach to miewa się sporo porażek.
 
duda 380

duda

Użytkownik
matys007 tak jak Ty napisałeś na pewno nie jest, wydaje mi się że wysyłać można po jednym kuponie i 6 liczb na jednym, tak jak w zwykłym DL tyle że stawkę sam sobie wybierasz i płacą już za trafienie 1 liczby, ale jeśli trafisz 6 to nie dostaniesz tyle ile wygrałbyś w DL;)
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Profesjonal/Fortuna wymiata... szanse oceniają 50/50 a kursy @1,76/ @1,76

Taką marże ma mało kto... Mimo, że to dyscyplina mało popularna to jednak gruba przesada. Odliczyć jeszcze podatek to już jest śmiech na sali.
 
K 0

kudlacz

Użytkownik
Orientuje się ktoś może jak na długo przed typowanym zdarzeniem przestają być przyjmowane zakłady w fortunie? Chciałem na jutro puścić jeden zakład a nie wiem czy zdołam się wyrobić jeżeli jest np przestają przyjmować zakłady 1 godzinę wcześniej.
 
duda 380

duda

Użytkownik
Z tego co wiem to przyjmują zakłady nawet 10 minut przed rozpoczęciem typowanego zdarzenia. Ale na 100% pewny nie jestem.
A ja ponawiam swoje pytania, to jak to w końcu jest z tymi grami liczbowymi w Fortunie i jak zapisać kupon jeśli chciałbym zagrać w DL?
 
S 0

skmat

Użytkownik
Orientuje się ktoś może jak na długo przed typowanym zdarzeniem przestają być przyjmowane zakłady w fortunie? Chciałem na jutro puścić jeden zakład a nie wiem czy zdołam się wyrobić jeżeli jest np przestają przyjmować zakłady 1 godzinę wcześniej.
Przyjmują aż do momentu rozpoczęcia zdarzenia.
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
@DUDA
nie zapisujesz - ja podchodzę do okienka i mówię, że chce takie a takie liczby z dużego lotka, albo piszę na karteczce liczby, biorę w klamrę i oznaczam jako DL PL (Duży Lotek Polska) ????
ale z wygranymi nie jest tak jak niektórzy myślicie... nie dajecie 6 liczb z których wchodzą 2 i wtedy wygrywacie 99 zł... dajecie dwie liczby które muszą wejść. a wtedy szansa na trafienie jest 49x48=2352, czyli jak 1/2352 (o ile się nie mylę) :-?
więc przy tak małym prawdopodobieństwie wygrana 99 zł nie jest duża :jezora:
poza tym bardzo ciężko utrafić liczby - moja mama stawia 3 liczby ML średnio 1-2 razy w tygodniu i chyba tylko raz od 1,5 roku trafiła:cry:
@kudlacz - obok zakładu masz datę rozpoczęcia, która równocześnie oznacza termin do którego przyjmowany jest zakład - możesz dać nawet minutę przed ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom