>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Fortuna - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
nonda 0

nonda

Użytkownik
mam pytanie. Wiecie może czy można odebrać wygraną w Profesjonalu w każdym punkcie czy tylko w tym którym się przyjmowało zakłady ?
 
S 1

skru3u

Użytkownik
siemanko mam pytanie obstawiłem sobie meczyk Le Mans - Lyon
i on został przełożony na jutro, i mam takie pytanko czy mam czekać do jutra na ten meczyk i czekać az wejdzie czy będzie ten mecz policzony za 1.00
 
P 0

pilkarzysta

Użytkownik
Witam

Potrzebuję informacji.. Chciałbym grać np. 2 z 4 itp itd
Czy można grać 1z2? 3z4? 5z7? 4z9? itp?? jakie są stawki i jak można sobie to policzyć, ponieważ na stronie profesjonala w kalkulatorze się gubie ????

pozdrawiam
 
rudaszz 0

rudaszz

Użytkownik
Powinienes miec w punkcie tablice z informacjami jakie sa systemy i za ile się je Gra !
wiem że system 2z3 jest za 3zł i jej wielokrotnosc....2z4 minimalna stawka 6zł
z tego co się orientuje to systemy 1z2 nie ma
 
przemor 0

przemor

Użytkownik
Witam!
Nie mam jeszcze konta w żadnym internetowym bukmacherze, a chcę sprawdzić grę systemem &quot;łańcuch 1.70&quot;. Może orientujecie się czy można puszczać w fortunie kupony o łącznym kursie 1.70?
 
przemor 0

przemor

Użytkownik
Czemu nie? Ponieważ kiedyś Pani z Profka powiedziała mi, że kuponu o tak niskim kursie ona nie może wydrukować, i żebym dodał sobie jeszcze jakieś wydarzenie. Wtedy był łączy kurs ok. 1.50.
Pozdro ;)
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Czemu nie? Ponieważ kiedyś Pani z Profka powiedziała mi, że kuponu o tak niskim kursie ona nie może wydrukować, i żebym dodał sobie jeszcze jakieś wydarzenie. Wtedy był łączy kurs ok. 1.50.
Pozdro ;)
Niestety czasem tak jest że dany mecz trzeba zagrać z 3 kombinacjami. Wiele razy już tak miałem.
 
maestro76 3

maestro76

Użytkownik
no to juz teraz sam nie wiem jaki jest wynik tego meczu.
na wszystkich stronach jest zwyciestwo ditty a na stronie oficjalnej turnieju zwyciestwo mority.profesjonal opiera sie na wyniku podanym przez organizatora

edit:

chyba jednak japonka wygrala bo zmienily sie wyniki w serwisach:-|
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom