>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Fortuna - opinie

kaiser70 272

kaiser70

Użytkownik
Rozliczanie zakładów w Fortunie to jakaś pomyłka. Dwa mecze polskiej 3 ligi trzy godziny po zakończeniu meczów jeszcze nie rozliczone.
Do tego te wypłaty - raz dziennie w południe w dni robocze. Zatrzymali się w prehistorii.
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Rozliczanie zakładów w Fortunie to jakaś pomyłka. Dwa mecze polskiej 3 ligi trzy godziny po zakończeniu meczów jeszcze nie rozliczone.
Do tego te wypłaty - raz dziennie w południe w dni robocze. Zatrzymali się w prehistorii.
Punk widzenia zalezy jak zawsze od punktu patrzenia😁 Co za roznica czy rozlicza zaklad po 5 minutach czy 5 godzinach? Przeciez jak zaklad wisi nie rozliczony to nikt nie zabrania grac kolejnych kuponow. To samo z wyplata. Jednym zalezy na szybkich wyplatach a inni wyplacaja raz na tydzien czy miesiac a nie po kazdym wygranym kuponie.
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Punk widzenia zalezy jak zawsze od punktu patrzenia😁 Co za roznica czy rozlicza zaklad po 5 minutach czy 5 godzinach? Przeciez jak zaklad wisi nie rozliczony to nikt nie zabrania grac kolejnych kuponow. To samo z wyplata. Jednym zalezy na szybkich wyplatach a inni wyplacaja raz na tydzien czy miesiac a nie po kazdym wygranym kuponie.
Tak, ale to że tego nie ma należy jak najbardziej zaliczyć na duży minus. Co ma do rzeczy, że ktoś z tego niekorzysta? 95% buków nawet w Polsce ma natychmiastowe wypłaty i rozliczenie kuponów. Jest to przydatne i obecnie na szczęscie standardem u większości, więc zgadzam się z poprzednikiem, że w tym aspekcie Fortuna zatrzymała się w bukmacherskim średniowieczu. Zastanawia mnie jednak to, skoro tyle osób na to narzeka dlaczego dalej nie wprowadzili natychmiastowych przelewów. Przecież masa ludzi u nich gra a u konkurencji jest to standard. Czy jest to az takie drogie albo trudne technologicznie? Chyba nie.
 
kaiser70 272

kaiser70

Użytkownik
Punk widzenia zalezy jak zawsze od punktu patrzenia😁 Co za roznica czy rozlicza zaklad po 5 minutach czy 5 godzinach? Przeciez jak zaklad wisi nie rozliczony to nikt nie zabrania grac kolejnych kuponow. To samo z wyplata. Jednym zalezy na szybkich wyplatach a inni wyplacaja raz na tydzien czy miesiac a nie po kazdym wygranym kuponie.
Oczywiście masz rację że każdy ocenia wg swoich preferencji. Ja akurat gram u wielu buków i szukam najlepszych kursów na dane zdarzenia które gram. Wtedy przydaje się szybkie rozliczenie kuponu i możliwość szybkiej wypłaty by przerzucić środki do innego buka. Można też zamrozić sobie kasę u kilku bukmacherów i mieć możliwość stawiania w każdej chwili. Ale to wymaga nakładów.
Więc oceniając Fortunę stwierdzam że takie praktyki późnego rozliczania (ta 3 liga była rozliczona dopiero dzisiaj rano) - a to się często zdarza - i wypłat tylko w dni robocze to trochę trąci myszką. Dzisiaj bukmacher powinien być bardziej elastyczny i dostępny dla klienta. Nie tylko wtedy kiedy się wpłaca do niego kasę ale też kiedy chce się wypłacić. Inni bukmacherzy już to wiedzą i idą z duchem czasu - A Fortuna stoi w miejscu.
 
lukas88 282,8K

lukas88

Forum VIP
Czy Fortuna nie uwzględnia w zakładzie na żółte kartki w ogóle czerwonych kartek? W meczu Atletico dałem over 5,5 ŻK były 4 żółte i 3 czerwone w tym jedna poza boiskiem. Wydawało mi się że czerwone uwzględniajaą a kupon przegrany.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Czy Fortuna nie uwzględnia w zakładzie na żółte kartki w ogóle czerwonych kartek? W meczu Atletico dałem over 5,5 ŻK były 4 żółte i 3 czerwone w tym jedna poza boiskiem. Wydawało mi się że czerwone uwzględniajaą a kupon przegrany.
Żółte kartki to zaklad na Żółte kartki. Jakbys zagral over kartek to byś wygral. Z tego co się orientuję fortuna ma w ofercie tylko Żółte kartki
 
M 3K

morgo

Użytkownik
Ja również po meczu atletico całkowicie przekreśliłem już fortunę , miałem over 4,5 żółtej i co mnie to nerwów kosztowało to szok , inny buk już dawno by to zaksięgował za te 2 czerwa a fortuna zwyczajnie dyma użytkowników byle by tylko wyjść na swoim . Porażka totalna , na dodatek jakość pracy ich aplikacji daje wiele do życzenia , śmieszne bonusy no i te zakłady... dziwie się ze dużo ludzi wciąż ich wybiera gdzie konkurencja bije ich na łeb. Ja już tam u nich nogi nie postawie
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Ja również po meczu atletico całkowicie przekreśliłem już fortunę , miałem over 4,5 żółtej i co mnie to nerwów kosztowało to szok , inny buk już dawno by to zaksięgował za te 2 czerwa a fortuna zwyczajnie dyma użytkowników byle by tylko wyjść na swoim . Porażka totalna , na dodatek jakość pracy ich aplikacji daje wiele do życzenia , śmieszne bonusy no i te zakłady... dziwie się ze dużo ludzi wciąż ich wybiera gdzie konkurencja bije ich na łeb. Ja już tam u nich nogi nie postawie
Skoro miales over żółtych to kupon przegrany.
Były 4 żółte.
 
M 3K

morgo

Użytkownik
Skoro miales over żółtych to kupon przegrany.
Były 4 żółte.
No tak rozumiem , lecz nie mieli innej opcji jak ta , chodzi mi o sam fakt ze w większości buków masz liczbę kartek albo nawet jeśli stawiasz over żółtych to maja tez zapis o czerwonych ze liczą się jako 2 żółte , a tu ewidentnie zrobione wszystko tak żeby gracz był na straconej pozycji , fortuna kołem się toczy 😉
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
No tak rozumiem , lecz nie mieli innej opcji jak ta , chodzi mi o sam fakt ze w większości buków masz liczbę kartek albo nawet jeśli stawiasz over żółtych to maja tez zapis o czerwonych ze liczą się jako 2 żółte , a tu ewidentnie zrobione wszystko tak żeby gracz był na straconej pozycji , fortuna kołem się toczy 😉
Żaden bukmacher nie ma zapisu, że stawiajac over żółtych kartek wlicza do tego czerwoną jako dwie żółte. Gwarantuje Ci to. Taki zapis jest , gdy stawiasz ogólnie kartki. Np w etoto, forbet itp
 
Otrzymane punkty reputacji: +459
XvAK 19,4K

XvAK

Użytkownik
To dlatego trzeba czytać regulamin, równie dobrze ktoś może grać na Superbet, i widzi, że jest np. AC Milan 2:0 Sampdoria w 30 minucie i już ma to zdarzenie rozliczone jako wygrane (*Promocja SuperPrzewaga), a później gra na np. STS'ie i się zastanawia czemu jest 3:0 a kupon dalej nie rozliczony.
Co bukmacher to inne promocje i zasady, brzmi to niby banalnie, ale sam często czytam czaty dostępne w aplikacji Superbet, czy też czat na Fortunie, i czasami ludzie zadają takie pytania, że można osiwieć, a uważam, że każdy za nim zacznie stawiać powinien zmusić się do przeczytania regulaminu, żeby nie było później "Oszukała mnie banda decydentów". ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +440
J 17,6K

joseph_lit_bet

Użytkownik
Ja kiedyś w punkcie STS wziąłem regulamin, by sprawdzić jakie są zasady u nich w F1 jeśli obydwaj kierowcy nie ukończą (czy jest zwrot, czy wygrywa kierowca, który przejechał więcej okrążeń). Pani zza lady powiedziała, że pracuje tam ponad 10 lat i pierwszy raz widzi żeby ktoś czytał regulamin :D
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
psychol32 413,9K

psychol32

Użytkownik
Tak, ale to że tego nie ma należy jak najbardziej zaliczyć na duży minus. Co ma do rzeczy, że ktoś z tego niekorzysta? 95% buków nawet w Polsce ma natychmiastowe wypłaty i rozliczenie kuponów. Jest to przydatne i obecnie na szczęscie standardem u większości, więc zgadzam się z poprzednikiem, że w tym aspekcie Fortuna zatrzymała się w bukmacherskim średniowieczu. Zastanawia mnie jednak to, skoro tyle osób na to narzeka dlaczego dalej nie wprowadzili natychmiastowych przelewów. Przecież masa ludzi u nich gra a u konkurencji jest to standard. Czy jest to az takie drogie albo trudne technologicznie? Chyba nie.
Przecież to jest celowe zagranie bukmachera. Im chodzi o to że zawsze możesz anulować zleconą wypłatę i te pieniądze przegrać. Kiedyś w fortunie było tak że po zleceniu wypłaty nie pobierali z konta pieniędzy od razu tylko na drugi dzień przy przetwarzaniu wypłaty. Mogłeś grać i jak wszystko przegrałeś albo kwota na koncie gracza spadła poniżej tego co zleciłeś do wypłaty to na drugi dzień przy przetwarzaniu była ona odrzucana.
Zarówno tamte działania jak i obecne mają tylko jeden cel: dać graczowi możliwość przegrania pieniędzy które by wypłacił.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +22
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
Co jest z tym kontaktem z Fortuną?. Kiedyś był liveczat, wszystko można było załatwić a teraz zero odpowiedzi na zapytanie czy reklamację. W ogóle jakiś numer telefonu? Chyba też nie ma. Czyli co tylko list pocztą?!.
 
Do góry Bottom