>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Fortuna - opinie

K 118,6K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów
Miła niespodzianka ,Fortuna zawsze robiła przelewy na następny dzień lub w poniedziałek po weekendzie.Dzisiaj niedziela zleciłam wypłatę z myślą o poniedziałku, wchodzę na konto ,a kasa przelana .
 
Otrzymane punkty reputacji: +481
B 1,7K

bulik9596

Użytkownik
Zobaczymy co bedzie u mnie, do wypłaty nadałem po 10 i czekało na zatwierdzenie do 12... Czyli chyba słynny standard tego buka czyli raz na dzień w samo południe ... więc nie wiem jakim cudem zlecili ci w niedzielę. Jak otrzymam do wieczora to będzie cud
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Zobaczymy co bedzie u mnie, do wypłaty nadałem po 10 i czekało na zatwierdzenie do 12... Czyli chyba słynny standard tego buka czyli raz na dzień w samo południe ... więc nie wiem jakim cudem zlecili ci w niedzielę. Jak otrzymam do wieczora to będzie cud
U mnie w mBanku juz od dłuższego czasu kasa jest juz przed południem. Także nie czekaja do 12.00 na akceptację. Pewnie zależy od banku
 
B 1,7K

bulik9596

Użytkownik
A jednak Fortuna wprowadziła przelewy ekspresowe , na skrzynce mejlowej otrzymałem powiadomienie od nich odnośnie wczorajszego przelewu .Także chyba na plus, w koncu można transferować od buka do buka
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
A jednak Fortuna wprowadziła przelewy ekspresowe , na skrzynce mejlowej otrzymałem powiadomienie od nich odnośnie wczorajszego przelewu .Także chyba na plus, w koncu można transferować od buka do buka
Widocznie wybrane banki. Pekao SA wczoraj zlecone i dalej oczekuje na zatwierdzenie.
Edit: jednak zatwierdzili teraz wyplate, ale kasy nadal nie ma na koncie bankowym wiec pewnie zwykłym przelewem poszło
 
Ostatnia edycja:
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Widocznie wybrane banki. Pekao SA wczoraj zlecone i dalej oczekuje na zatwierdzenie.
Edit: jednak zatwierdzili teraz wyplate, ale kasy nadal nie ma na koncie bankowym wiec pewnie zwykłym przelewem poszło
Buki mają liste banków do których jest szybki przelew. Ja mam konto w Santander i PEKAO SA właśnie. I na santandera np z lvbeta i noble dostaje w kilka minut a PEKAO czekam całą dobę. Więc bardzo możliwe ze wprowadzili ekspresowe wyplaty ale nie dzialaja do tego zacofanego PEKAO. Tak przynajmniej mam w innych bukach.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Od 10 stycznia happy hours tylko w weekendy 12-15.

AkoBonus zmieniają minimalny kurs z 1.20 na 1.30

Z kolei w punktach stacjonarnych jeszcze większa żenada:
minimalna liczba zdarzeń: 5
minimalny kurs każdego zdarzenia dla klientów zarejestrowanych: 1.30
minimalna liczba zdarzeń dla klientów zarejestrowanych: 4
minimalny kurs każdego zdarzenia dla klientów anonimowych: 1.35
minimalna liczba zdarzeń dla klientów anonimowych: 5
R.I.P.
 
Otrzymane punkty reputacji: +499
tenjenko 2,9K

tenjenko

Użytkownik
Co się dzieje z Fortuną ? Kiedyś dobry buk z fajnymi bonusami a np. dziś zadałem na Strefie Typera pytanie: "Czy istnieje jeszcze bonus zakład bez ryzyka np. 100 zł Bo ja od 3 lat nie widziałem" i nagle BAN :)
Pani na Live chat napisała mi że za wielokrotne wstawianie tych samych treści :oops::oops::oops::oops:
Zaznaczam że dodałem jeden post i nic więcej nie pisałem tam od tygodnia. Jedno pytanie bez wulgaryzmów czy obrażania fortuny i już ban.
Oj źle się dzieje z fortuną, chyba tracą monopol i wykonują nerwowe ruchy.
Akcja zdecydowanie na minus. :mad:
 
psychol32 422K

psychol32

Użytkownik
Mecz w koreańskim koszu. Próbuję zagrać na Seoul Thunders po kursie @11 (kurs na 1 z remisem coś koło 8) za końcówkę z konta (dokładnie za 67.68). Zakład odrzucają. Przy drugiej próbie kurs obniżają na 9 (wiadomo specjalnie dla mnie bo na 1 z remisem pozostaje taki sam) W takim razie próbuję zagrać 1 z remisem. Kupon po minucie odrzucają po czym zdejmują mecz z oferty.
 
jozzy22 555,4K

jozzy22

Użytkownik
Mecz w koreańskim koszu. Próbuję zagrać na Seoul Thunders po kursie @11 (kurs na 1 z remisem coś koło 8) za końcówkę z konta (dokładnie za 67.68). Zakład odrzucają. Przy drugiej próbie kurs obniżają na 9 (wiadomo specjalnie dla mnie bo na 1 z remisem pozostaje taki sam) W takim razie próbuję zagrać 1 z remisem. Kupon po minucie odrzucają po czym zdejmują mecz z oferty.
Nie masz co narzekać bo dzięki temu że nie przyjeli to nie straciłeś
 
Do góry Bottom