>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Fortuna - opinie

S 12,9K

severin

Użytkownik
Jak są liczone żółte kartki w Fortunie? Piłkarz na ławce rezerwowych dostał żółtą kartkę, a Fortuna nie zaliczyła do statystyk. Chodzi o mecz Villarreal - Celta Vigo. W 93 dostał Cervi na ławce rezerwowych, a w 94 Galan na boisku. Na oficjalnej stronie La Liga są dwie kartki dla Celty w statystykach, na Livescore.com też, to samo Sofascore, tylko na flashscore nie ma. Miał ktoś podobny przypadek?
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Jak są liczone żółte kartki w Fortunie? Piłkarz na ławce rezerwowych dostał żółtą kartkę, a Fortuna nie zaliczyła do statystyk. Chodzi o mecz Villarreal - Celta Vigo. W 93 dostał Cervi na ławce rezerwowych, a w 94 Galan na boisku. Na oficjalnej stronie La Liga są dwie kartki dla Celty w statystykach, na Livescore.com też, to samo Sofascore, tylko na flashscore nie ma. Miał ktoś podobny przypadek?
Kartki dla rezerwowych się nie zaliczaja
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Wiem, że dla trenera i sztabu szkoleniowego się nie zaliczają, dla piłkarzy też? Nie mogę znaleźć regulaminu na fortunie dotyczącego tych zdarzeń. Dwa miesiące temu miałem podobną sytuację i zawodnik na ławce dostał żółta kartkę i Fortuna to zaliczyła. Dziwna sprawa z tym meczem.
Wejdź na chat i poproś o regulamin kartek. Zapytaj na jakiej podstawie rozliczają zakłady tzn czy biorą wyniki z oficjalnej strony danej ligi czy z jakiegoś ogólnego źródła że statystykimi.
 
S 12,9K

severin

Użytkownik
Wejdź na chat i poproś o regulamin kartek. Zapytaj na jakiej podstawie rozliczają zakłady tzn czy biorą wyniki z oficjalnej strony danej ligi czy z jakiegoś ogólnego źródła że statystykimi.
Dostałem odpowiedź z wycinkiem z oficjalnej strony La Liga. Wycinek z wydarzeń minuta po minucie i tam jest że Galan dostał w 94 minucie. Nie ma że Cervi dostał w 93, lecz w oficjalnych statystykach już jest, że Celta miała w meczu 2 żółte kartki. Jedno wyklucza drugie. Na Livescore.com jest ładnie napisane 93 Cervi, 94 Galan.
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Dostałem odpowiedź z wycinkiem z oficjalnej strony La Liga. Wycinek z wydarzeń minuta po minucie i tam jest że Galan dostał w 94 minucie. Nie ma że Cervi dostał w 93, lecz w oficjalnych statystykach już jest, że Celta miała w meczu 2 żółte kartki. Jedno wyklucza drugie. Na Livescore.com jest ładnie napisane 93 Cervi, 94 Galan.
Według oficjalnej strony rozgrywek były 2 żółte kartki. Po jednej dla obu stron. Iborra 34 minuta i Galan 94 minuta
 
Zihuantanejo 18,3K

Zihuantanejo

Użytkownik
*Zakłady w ramach Betbuildera można obstawiać tylko na naszej stronie internetowej bądź aplikacji mobilnej, stąd też nie istnieje możliwość stworzenia e-KUPONU.


no to jak w koncu jest? tak jak piszesz czy tak jak tutaj jest napisane?
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Prawie nigdy nie stawiam u polskich złodziei bo to się zawsze tak kończy. Dokładnie ten sam zakład mam w Unibet rozstrzygnięty w sekundę po piłce setowej. Jakiś mały bonus dawali to wpłaciłem. Postawiłem handi setowe na Borgesa, który prowadził 6:4 3:0 i wtedy krecz Andujara. Pytanie czy jakbym postawił, że Hiszpan wygra bez straty seta to też by dali zwrot? Na czacie Pani mówi że nie wie i mogę jej list wysłać z reklamacją. Tak właśnie działa polska dziadowska bukmacherka. Nie do przyjęcia to jest dla mnie.

kupon fortuna.jpg
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
1,5 miliona złotych wygrał jeden z naszych graczy – jak to zrobił? Poniżej krótka historia nowego milionera


Trzy identyczne kupony, a na każdym maksymalna możliwa wygrana – o wyjątkowo udanej majówce może mówić jeden z graczy Fortuny, który zgarnął w poniedziałek ponad półtora miliona złotych.


Wszystkie kupony zostały zawarte za 165 złotych i składały się z 14 zakładów. Spotkania zostały rozłożone na cały tydzień. Co więcej, na kuponach znalazły się również zakłady wytypowane w ramach opcji tzw. Betbuildera, gdzie, aby zakład był uznany za wygrany 3 lub 4 zdarzenia w ramach jednego meczu musiały zostać bezbłędnie obstawione.


Już pierwszego dnia gdy zawodnicy Pogoni Szczecin w spotkaniu z Legią Warszawa otrzymali, przy stanie remisowym, czerwoną kartkę serce typera z pewnością zabiło bardzo mocno. Gdy jednak do bramki legionistów trafił Zahovic, a chwile później Grosicki można było odetchnąć z ulgą. Co ciekawe zdarzenia z większymi kursami okazały się być pewniejsze niż tzw. „pewniaczki.”


Przed ostatnim, decydującym dla losów wygranej dniem na kuponach pozostały tylko dwa mecze – Monaco – Angers i Barcelona-Mallorca. Kursy 1.37 i 1.32 sugerowały, że faworyci powinni sobie łatwo poradzić, ale z pewnością, gdy Mallorca w 79. minucie spotkania strzeliła bramkę kontaktową mogła wedrzeć się nutka niepewności, czy ostateczny sukces nagle nie zacznie się oddalać.


Linki do kuponów:

  1. https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDEyMTE0MjcyOTMwMTogyA0-G9X4acMU3AM=&source=SB
  2. https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDEyMTE0MjcyMzUwMToKyUZr6Kx4paCYQ8M=&source=SB
  3. https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDIyMTE0MjcyMTkwMDqcNxpZhSlnaz3Y3vg=&source=SB

To już kolejna wygrana, w której klient otrzymuje maksymalną wygraną. W osiągnięciu takiej kwoty pomógł AKO bonus, który w tym wypadku wyniósł aż 30%.
 
Otrzymane punkty reputacji: +507
Do góry Bottom