>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Fortuna - opinie

B 482

bmoran

Użytkownik
To fakt. Wyplata w piatek po 12;00= hajs w poniedziałek po południu . Pewnie specjalnie tak,by jak sie nie ma to anulować wypłatę i grać dalej.
Nie, tak dziala trustly. Zlecasz wyplate i oni to przetwarzaja w 1-3 godziny. Dostajesz wtedy maila, ze przelew zostal wyslany, ale to juz kwestia ksiegowania w banku, co logiczne, ze w weekend nie pracuja. Mozesz wyplacic na karte, wtedy jest szybciej.
 
C 226,2K

czary-mary

Użytkownik
Hej, Czy miał ktoś z Was na kuponie zdarzenie Fognini-Zapata Miralles? Jezeli tak, to jak zostało rozliczone w Fortunie? Spotkanie nie zostało rozegrane do końca, wiec należy się teoretycznie zwrot. W moim przypadku mając na kuponie Fogniniego rozliczyli jako porażkę pomimo zapisu w regulaminie "Jeżeli spotkanie zostanie przerwane, np. z powodu kontuzji jednego z zawodników, zakład na mecz zostanie zwrócony."
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Hej, Czy miał ktoś z Was na kuponie zdarzenie Fognini-Zapata Miralles? Jezeli tak, to jak zostało rozliczone w Fortunie? Spotkanie nie zostało rozegrane do końca, wiec należy się teoretycznie zwrot. W moim przypadku mając na kuponie Fogniniego rozliczyli jako porażkę pomimo zapisu w regulaminie "Jeżeli spotkanie zostanie przerwane, np. z powodu kontuzji jednego z zawodników, zakład na mecz zostanie zwrócony."
Ale Fognini został zdyskwalifikowany za obraźliwe teksy w stronę jednego z sędziów. Więc raczej o kreczu nie może być mowy.
 
C 226,2K

czary-mary

Użytkownik
Ale Fognini został zdyskwalifikowany za obraźliwe teksy w stronę jednego z sędziów. Więc raczej o kreczu nie może być mowy.
Tak, wiem. Nie jest to kwestia kreczu. Jednak po prostu spotkanie nie zostało dokończone. Zwycięzcą został wyłoniony, tak jak w przypadku krecza, ale żaden zawodnik nie wygrał wymaganych dwóch setów. Skoro spotkanie zostało przerwane i nie zostanie dokończone, a o tym mowa w regulaminie to w mojej opinii należy się tutaj zwrot
 
K 107

kanarek-111

Użytkownik
oj ta fortuna- wczoraj byl mecz w szachy Carlsen- Radjabov zaklad dotyczyl parti granej przez Carlsona bo grali o 19.45 poza tym zawodnik z pierwszego miejsca gra bialymi !!! Carlsen wygrał tą partie natomiast w fortunie był remis !!! a caly mecz wygrał Carlsen!litości Fortuno!!
 
K 107

kanarek-111

Użytkownik
a jak sie z nimi skątaktowac ? na stronie niby coś tam jest jakieś wypełnianie danych do 5 pokolenia !!!a nie ma podanego numeru telefonu ganeralnie 0 kontaktu
 
K 27

kalarepka

Użytkownik
oj ta fortuna- wczoraj byl mecz w szachy Carlsen- Radjabov zaklad dotyczyl parti granej przez Carlsona bo grali o 19.45 poza tym zawodnik z pierwszego miejsca gra bialymi !!! Carlsen wygrał tą partie natomiast w fortunie był remis !!! a caly mecz wygrał Carlsen!litości Fortuno!!
Fortuna to średniowieczny bukmacher, którzy jedynie co robią to przepisują kursy i to jeszcze z wielbłądami. Już nie mówiąc o wypłacie, która jest raz w dniu o 12.00 :D
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Mam pytanie do osób co grają w Fortunie, odnośnie oferty na Roland Garros, czy orientuje się ktoś czy pojawią sie zakłady na ilość setów over under 3.5, 4.5 w atp i over under 2,5 w wta, pare lat temu takie zakłady były w ofercie, i oferta w fortunie byla dosyć szeroka, a na ostatnim szlemie jak gralem to oferta byla strasznie uboga, np niebylo wpsomnianych overow underow setowych a i handicapy tez nie byly kompletne,
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Pytanie do osób co grały na Polskę w meczu ze Słowacją - oddali wam na konto w postaci punktów PKF 100zł ? To się robi automatycznie czy trzeba zgłosić ?
 
P 43,1K

person100

Użytkownik
Zenujaca promocja, w niedzielę wieczorem już było można ją zobaczyć w zakładkach, zagrałem sobie ją o 23 wieczorem i nie zaliczam się do odebrania fkp, bo trzeba bylo koniecznie zagrac 14.06, a na czacie info "zawsze informujemy o swoich promocjach wcześniej" i ręce czyste, tak się zarabia.
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Ja naprawdę nie wiem jak da się grać w tych polskich melinach. Hubert - Rublev finał wielkiego turnieju, Fortuna od 15 nie może rozliczyć zakładu na over gemowy. Unibet zrobił to sekundę po gemie który przebił linię. Babka na czacie pisze że rozliczą do 48 godzin xd

Ktoś to może wytłumaczyć? przecież to już 20 lat temu takich rzeczy nie było :D
 
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Zwykle rozliczają zakłady w miarę szybko, do kilkunastu minut po zakończeniu meczu, choć np w tym sezonie zdarzyło mi się już czekać ok. godziny na rozliczenie u/o bramek w meczu piłkarskim i to nie jakiejś egzotycznej ligi. Niestety nie jest to poziom jaki kilka lat temu obserwowałem grając na bet365, gdzie jak zakład wszedł w czasie meczu, to już wtedy od razu był rozliczany i kasa doliczana do konta. Mimo wszystko z tej bryndzy legalnych buków w PL i tak Fortuna jest dla mnie absolutnym top 1.
 
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
Brzmi to jak jakiś żart.
Coś co było dostępne cały czas teraz zostaje ograniczone do 2h / dzień.
O co tu chodzi?

erger.png
 
Do góry Bottom