>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Fortuna - opinie

L 0

lucas27

Użytkownik
Widze, ze na fortunie jest nowosc. Bonus o kursie 1.14 jest dodawany automatycznie. I tu mam do was pytanie. Wczesniej bylo tak, ze musialo byc minimum 3 wydarzenia, o kursie minimum 1.3 kazde. Nie moglo byc kursu ponizej 1.3 bo kupon nie byl przyjmowany. Teraz jak automatycznie dodaje sie bonus to spokojnie moge dodac np kurs 1.10 i wszystko dziala... Zmienilo sie? Mozna juz dac do tych 3 wydarzen (z kursem minimum 1.3) wydarzenie 4 z kursem przykladowo 1.10???
Albo sie zmienily zasady bonusa albo blad...
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Może ktoś sprawdzić czy na Fortunie "zniknęła" gra bez podatku? Jeszcze wczoraj było normalnie. Mam trzy zdarzenia po kursie powyżej 1,30 ale nie ma dodatku 1,14. Nawet nie ma opcji aby samemu dodać jak było wcześniej. Jakiś błąd, koniec promocji czy mnie wykluczyli? 😲
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Może ktoś sprawdzić czy na Fortunie "zniknęła" gra bez podatku? Jeszcze wczoraj było normalnie. Mam trzy zdarzenia po kursie powyżej 1,30 ale nie ma dodatku 1,14. Nawet nie ma opcji aby samemu dodać jak było wcześniej. Jakiś błąd, koniec promocji czy mnie wykluczyli? 😲
Najprościej zobaczyć dodając 3 zdarzenia bez logowania - wtedy się mnożnik pojawia 🤔 ale czy by tak wykluczali pojedynczych graczy? To by były strasznie nie w porządku, gdyby najpierw parę dni temu chwalili się, że mnożnik sam się dodaje, a potem go usunęli płynnie i liczyli, że się ludzie nie zorientują 🤣
 
Otrzymane punkty reputacji: +58
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Chyba jednak błąd. Wylogowałam się, pojawiła się promocja. Zalogowałam i jest okej. Ale z kolei kupon mieli minutę i wyskakuje błąd. Zapewne sobotnie przeciążenie, częste zjawisko w Fortunie. Dziękuję piotrex007 piotrex007
 
P 25,2K

pieniazek

Użytkownik
Mam pytanko. Teraz jak robię kupon ako wyskakuje "możliwy BONUS " i zależy od stawki ta kwota jest różna. Tyle że mam kupony wygrane a tego bonusa nie mam doliczonego do wygranej kwoty ? O co tu chodzi? Bo kompletnie tego nie rozumiem.

Np grałem za 10zl . Do Wygrania 44,18zl
MOŻLIWY Bonus 5zl (12%)
EWK 49.18
Kupon rozliczony jako wygrany ale na konto wędruje 44,18 a nie 49.18
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
Wie ktoś czy jak mam 3 zdarzenia na kuponie z minimalnym kursem 1,30 czyli gram z bonusem bez podatku i jedno z tych zdarzeń jest odwołane czyli dostaje zwrot, to reszta dalej liczona jest bez podatku czy dupa i wyjde w plecy na dwoch typach na podbitke z podatkiem?
 
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Wie ktoś czy jak mam 3 zdarzenia na kuponie z minimalnym kursem 1,30 czyli gram z bonusem bez podatku i jedno z tych zdarzeń jest odwołane czyli dostaje zwrot, to reszta dalej liczona jest bez podatku czy dupa i wyjde w plecy na dwoch typach na podbitke z podatkiem?

? Czy jeśli jedno ze zdarzeń będzie rozliczone po kursie 1.0 przez co kupon nie będzie spełniał warunków bonusu, bonus zostanie wycofany?
-> Jeśli po rozliczeniu jednego zdarzeń po kursie 1.0 kupon wciąż będzie spełniał warunki do otrzymania jakiegokolwiek bonusu kursowego zostanie automatycznie przypisany do niego inny, odpowiedni bonus. Jeśli kupon przez niższy kurs przestanie spełniać warunki jakiegokolwiek z bonusów, bonus zostanie wycofany na tym kuponie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +227
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Czy działają wam transmisję na przeglądarce w telefonie??
Bo ja od dłuższego czasu mam biały ekran po włączeniu
 
Do góry Bottom