>>> Odbierz prawdziwy ZAKŁAD BEZ RYZYKA! <<<<
  • Ważny komunikat dla wszystkich biorących udział w Ekstraklasa Expert Proszę o zapoznanie się z informacją!

Bukmacher Fortuna - opinie

Fortuna bonus
K 66

kanarek-111

Użytkownik
o co chodzi w fortunie z tymi strzelonymi bramkami? np. wiecej niz 1.5 kurs 1.2- wiecej 2 kurs 1.28- wiecej 2.5 kurs 1.63 o co tu chodzi szczegolnie to wiecej2???:confused:

marasspec 704

marasspec

Użytkownik
Miasto
polska
Co za tragiczny buk !!!!!! zagrałem dziś rano live za 1 tysiąc i wygrałem 1700 zł .Kupon jest rozliczony jako wygrany ,ale kasa na konto nie trafiła.Po konsultacji z czatem dostałem odpowiedź ,że środki trafią do mnie po weekendzie bo kupon musi być autoryzowany przez bukmacherów .Czy ktoś to rozumie ??????????????????????????

radzijacek 99

radzijacek

Użytkownik
Miasto
Gorzów Wielkopolski
Co za tragiczny buk !!!!!! zagrałem dziś rano live za 1 tysiąc i wygrałem 1700 zł .Kupon jest rozliczony jako wygrany ,ale kasa na konto nie trafiła.Po konsultacji z czatem dostałem odpowiedź ,że środki trafią do mnie po weekendzie bo kupon musi być autoryzowany przez bukmacherów .Czy ktoś to rozumie ??????????????????????????
Polecam uciekać od tych złodziei jak najdalej. To już jest skurw.......stwo co Ci zrobili chłopie

B 334

bukibuk

Użytkownik
To jest najbardziej zacofany buk na rynku. Nie mają szybkich wypłat i dlatego dostaniesz środki dopiero po weekendzie. Cwaniakują, żeby kusiło ludzi grać, a nie wypłacić. Do tego mega uboga oferta w stosunku do innych firm na rynku. Poza przejrzysta stroną, którą i tak regularnie psują wprowadzając swoje "ulepszenia" ten buk nie ma nic do zaoferowania.

L 0

leskinen

Użytkownik
Non stop tu narzekacie a i tak w tym smiesznym buku gracie. Wystarczy u nich nie grać i nie będzie problemów proste.

K 0

Karolek2013

Użytkownik
Jak dla mnie Fortuna (były Profesjonał) to najlepszy bukmacher naziemny. Przede wszystkim zawsze bogata oferta na wiele dyscyplin, atrakcyjne kursy (przede wszystkim nieszablonowe kursy na tenis :) ) i oferta na to czego niekiedy nie ma konkurecja (np. golf, snooker premier league, lotki - wiem, że pewnie niewiele osób to gra, ale ważne, że to jest w ofercie).
Jak dla mnie to ta cała bukmacherka to jest fikcja, to tak jak w kasynie, zrobią wszystko żebyś ostatecznie był do tyłu, ale cały czas będziesz się łudzić że się odegrasz😀

marasspec 704

marasspec

Użytkownik
Miasto
polska

Te złodziejskie k........ polegli

rondani 4,6K

rondani

Użytkownik
Jak dla mnie to ta cała bukmacherka to jest fikcja, to tak jak w kasynie, zrobią wszystko żebyś ostatecznie był do tyłu, ale cały czas będziesz się łudzić że się odegrasz😀
Skoro Ty nie umiesz obstawiac nie zakladaj, ze nikt nie umie i wszyscy sa do tylu :)

Otrzymane punkty reputacji: +56