>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Fortuna - opinie

W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Fortuna schodzi na psy i to bardzo. Pamiętam czasy kiedy sts był daleko w tyle ze swoimi kuponami wygladajacymi jak jakaś faktura. Teraz fortuna oferta, obsluga, podejściem do klienta schodzi calkowicie na psy. Wypłata wisi od wczoraj od 13 i cały czas jest możliwa do anulowania. Teraz przeszedłem się do punktu stacjonarnego po wypłatę z kuponu - wiedząc że o 13 jest polgodzinna przerwa. Co się okazuje? Starsza Pani o 11.30 zamyka mi przed nosem drzwi bo szef wzywa do banku. Może zamiast informacji o przerwie niech sobie wywiesza informacje w jakich widelkach czasowych obsługują klientów. Nie dziwi ze tu na osiedlu nie tylko sts ale nawet lvbet powoli zaczął odstawiac fortunę
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Fortuna schodzi na psy i to bardzo. Pamiętam czasy kiedy sts był daleko w tyle ze swoimi kuponami wygladajacymi jak jakaś faktura. Teraz fortuna oferta, obsluga, podejściem do klienta schodzi calkowicie na psy. Wypłata wisi od wczoraj od 13 i cały czas jest możliwa do anulowania. Teraz przeszedłem się do punktu stacjonarnego po wypłatę z kuponu - wiedząc że o 13 jest polgodzinna przerwa. Co się okazuje? Starsza Pani o 11.30 zamyka mi przed nosem drzwi bo szef wzywa do banku. Może zamiast informacji o przerwie niech sobie wywiesza informacje w jakich widelkach czasowych obsługują klientów. Nie dziwi ze tu na osiedlu nie tylko sts ale nawet lvbet powoli zaczął odstawiac fortunę
Wyplata wisi od 13stej dlatego, ze oni wyplaty realizuja do godziny 12. Wiec jakbys zlecil do 11:59 to bys mial tego samego dnia roboczego. Jest to ogolna informacja, wiec tu minusowac ich nie widze sensu. Sytuacja z wyjsciem pracownika z Twojej strony jest taka, a moze ze strony punktu zrobili przysluge graczowi, ktory duzo wygral i chcieli wyplacic mu kase szybko. Ja stacjonarnie zagram moze raz na rok, ale do Fortuny mi najfajniej isc
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Może i Fortuna schodzi na psy, każdy na nią najeżdża, problemy z większymi wypłatami, jakies grubaśne afery w tle, ale powiedzcie mi czy jest na Polskim rynku, bukmacher z Polską licencję, który jest dużo lepszy od Fortuny, wypłaca wysokie wygrane , nie limituje, ma lepsze kursy, lepszą ofertę itd.? STS jeszcze większe szambo od Fortuny, Forbet ciekawy buk duzo promocji, ale z kursami do Fortuny się nie umywa, Jest pelno nowych krzaków, Jak Totalbet, Noblebet, betFan, ale czy oni wogółe sa wypłacalni, Totatalbet słyszałem że limituje jak już się zagra za 300 PLN, więc śmiech na sali, jak buki nie będą miały obrotów to długo nie pociągną, więc przetrwają tylko najwieksi, Fortuna, STS, może jeszcze Forbet? Wiele sobie obiecywałem po Superbecie rumuńskim, ale jak wszedłem na ich strone jakoś mn ie nie przekonali, nawet maxi kombi nie da się zrobić po kilka meczy w grupie, jak jest w fortunie sts, czy forbecie , to samo w betclicu
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
No nie da się, fakt. Oferta Fortuny dalej jest jedną z ciekawszych, natomiast jak juz porównujemy - nie ogarniam czemu sts czy fortuna - tak potężni gracze, mają problem aby można było u nich pograc kupon łączony - live plus z oferty. Właśnie superbet coś takiego proponuje,co jest dla mnie dość ciekawa opcja
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Hej. W fortunie zakład na żółte kartki... czy w jakikolwiek sposób wliczają do tego czerwone kartki czy nie są one bramę pod uwagę w tym zakładzie?
 
D 0

damiansport3

Użytkownik
Powiedzcie mi, czy to prawda, że częściej blokują/mielą zakłady graczy, którzy wygrali jakieś pieniadze niż tych, kórzy nie mogą pochwalić się żadnym sukcesem? Czy to naprawdę ma znaczenie?

I jeszcze drugie pytanie: czy w punkcie Fortuny przyjmują wszystkie zakłady, nie odrzucają niektórych tak jak to się dzieje online? i nie obniżają kursu.
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Nie, wiele sklepow tez daje ograniczenia np. 4 sztuki na osobe na towar w promocji.
Jesli dla wszystkich sa takie same to nie ma raczej problemu, ae jak tu bukmacher wystawia kursy i nie kazdy moze grac tylko ten co im sie widzi jak najbardziej jest
jesli nie chca zebys gral i przyjmowac to musza usunac mecz calkowicie z oferty
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Jak rozumiem chodzi Wam o granie z konta. Ja ostatnio miałem dwukrotnie sytuacje gdzie odbierając raptem po 2k w punkcie zakład na takie głupoty jak Suwałki +15.5 pkt w Warszawie i jedna para z biathlonu analizowane było około 3 minut. Teraz jak juz coś odbieram to pierw puszczam a później daje kupony wygrane i o dziwo nie ma problemu żadnego. Nie wiem czy ktoś tam siedzi i obserwuje online wszystkie kupony odbierane i puszczane w punktach
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Jesli dla wszystkich sa takie same to nie ma raczej problemu, ae jak tu bukmacher wystawia kursy i nie kazdy moze grac tylko ten co im sie widzi jak najbardziej jest
jesli nie chca zebys gral i przyjmowac to musza usunac mecz calkowicie z oferty
Nie mialem takiego przypadku by bukmacher calkowicie odmowil mi zagrania zakladu, mialem wielokrotnie sytuacje, ze stawke jaka ode mnie chcial przyjac to bylo smieszne max. kilka zlotych i to jest zgodnie z regulaminem, ktory zatwierdzilo ministerstwo.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Jest tu ktoś może z tej firmy? Doceniam ze wskakuje automatycznie bonus do kuponu ako ale czemu nie do maxikombi?

Gram 4 bloki w każdym po dwa zdarzenia. Wszystkie zdarzenia mają minimum 1.3 kurs. Idę z przygotowanym kuponem i co się okazuje? Nie ma bonusu. Wiec stoję jak ten kolek, puszczam 6 kuponów zamiast jednego i okazuje się ze mam bonusy. Ale marnowanie czasu, robienie kolejek pomijając już ile papieru się marnuje. Brawo,brawo
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Przecież czytałem regulamin. Ja się tylko pytam po co takie kombinowania. Kto ogarnie ten teraz stoi przy okienku i rozbija to na pojedyncze kupony. Bezsens
 
Do góry Bottom