>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Fortuna - opinie

korsarz81 210

korsarz81

Użytkownik
Wczoraj Fortuna i mnie zaskoczyła choć widzialem już sporo stuczek u bukmacherów.Otóż po zakończenie pierszej serii meczy Ligi Europy tj.okolo godziny 21.00 zablokowali aplikacje zeby ludzie nie zdążyli pobrać casha outów .I nagle gdy rozloczeła sie druga seria meczy o godzinie 21.00 nagle apka śmigala normalnie.Żenada że tak potrakowana graczy.
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
U mnie Fortuna odpowiedziała negatywnie na reklamację w sprawie o której wczoraj pisałem. Według nich bonus nie należy się i koniec. Nawet z tak krytykowanym tutaj Ewinnerem miałem niedawno lepsze doświadczenie. W sprawie, która była 50/50 (zapis regulaminu, który można różnie interpretować) Ewinner postawił na swoim zdaniu ale jednocześnie zaproponował kompromisowe rozwiązanie problemu, które mnie zadowoliło. W Fortunie zabrakło pozytywnego podejścia do wieloletniego klienta pomimo, że brałem udział w wielu akcjach promocyjnych i to była moja pierwsza reklamacja. Nie polecam.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dzisiaj (przynajmniej tak zauważyłem, a nie znalazłem żadnego info) w Fortunie pojawiły się azjany, na tą chwilę widzę, że tylko w Premier League, ale liczę, że to tylko kwestia czasu jak będą także w innych ligach, dobry ruch ze strony buka

Magical Snap - 2020.11.01 12.33 - 002.png
Magical Snap - 2020.11.01 12.33 - 001.png
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Odnośnie azjanów to z tego co udało mi się dowiedzieć w Fortunie to w najbliższych dniach oferta zostanie poszerzona o kolejne kilkanaście lig.
 
radzijacek 5,6K

radzijacek

Użytkownik
Witam
Zagrałem w weekend na żywo na początku pierwszej połowy meczu rugby ( nowa zelandia- argentyna ) na over 18,5 pkt drużyny .Byłem przekonany ,że chodzi o Argentynę z tą ilością pkt .Okazało się że Fortuna miała błąd w ofercie na żywo i dawała tą linię na Nową Zelandię .Przed meczem kurs na Nową Zelandię wynosił 1,01 i handicap był ok -25,5 .linia punktowa przed meczem na over nowej zelandii była ok 40 pkt a na Argentynę 15,5 . Zagrałem na początku meczu przy stanie 3-3 po ok kilkunastu minutach od rozpoczęcia meczu. W przerwie linia na Nową zelandię wynosiła 26,5 ,gdzie od stanu 3-3 nie zdobyła ani jednego punktu ,więc linia w tej fazie 18,5 pkt powinna dotyczyć tylko i wyłącznie Argentyny. To tak jakby w meczu piłki nożnej Barcelona z np lechem poznań dać linię na początku meczu na barcelonę over 0,5 gola po kursie 1,9 . Na złość spotkanie zakończyło się sensacyjnie i nowa zelandia przegrała 15-25 .Czy fortuna powinna zrobić zwroty za taki błąd ???
 
kubabrenner 36,2K

kubabrenner

Użytkownik
Witam
Zagrałem w weekend na żywo na początku pierwszej połowy meczu rugby ( nowa zelandia- argentyna ) na over 18,5 pkt drużyny .Byłem przekonany ,że chodzi o Argentynę z tą ilością pkt .Okazało się że Fortuna miała błąd w ofercie na żywo i dawała tą linię na Nową Zelandię .Przed meczem kurs na Nową Zelandię wynosił 1,01 i handicap był ok -25,5 .linia punktowa przed meczem na over nowej zelandii była ok 40 pkt a na Argentynę 15,5 . Zagrałem na początku meczu przy stanie 3-3 po ok kilkunastu minutach od rozpoczęcia meczu. W przerwie linia na Nową zelandię wynosiła 26,5 ,gdzie od stanu 3-3 nie zdobyła ani jednego punktu ,więc linia w tej fazie 18,5 pkt powinna dotyczyć tylko i wyłącznie Argentyny. To tak jakby w meczu piłki nożnej Barcelona z np lechem poznań dać linię na początku meczu na barcelonę over 0,5 gola po kursie 1,9 . Na złość spotkanie zakończyło się sensacyjnie i nowa zelandia przegrała 15-25 .Czy fortuna powinna zrobić zwroty za taki błąd ???
Niezależnie czy zdarzenie jest wygrane czy przegrane, przy błędzie bukmachera jest zwrot. Nieraz mi coś nie wpadło, a zamiast czerwonego krzyżyka zobaczyłem zwrot po kursie 1.00(mówię o fortunie), więc to nie tak, że buk robi zwroty tylko na swoją korzyść. Pytanie czy to był na pewno błąd? Może NZ wyszła rezerwą lub buk "wiedział więcej", przez co wystawił taką a nie inną linie.
 
Chore Jazdy 8,4K

Chore Jazdy

Użytkownik
Jestem wieloletnim graczem fortuny, mogę kupony głównie są stawiane u tego własnej bukmachera
Jakie są plusy i minusy?
Na plus na pewno zasługuje aplikacja która (moim zdaniem) jest najbardziej przejrzysta i najlepiej śmiga na telefonach.
Dodatkowo sporo bonusów na start
Do tej pory nigdy nie miałem problemów z wypłatami
Z minusów to na pewno brak bonusów dla stałych graczy
Brak szybkich wypłat ( bardzo mnie to boli)
Kiepski kontakt z supportem ( brak czatu online)
 
radzijacek 5,6K

radzijacek

Użytkownik
Niezależnie czy zdarzenie jest wygrane czy przegrane, przy błędzie bukmachera jest zwrot. Nieraz mi coś nie wpadło, a zamiast czerwonego krzyżyka zobaczyłem zwrot po kursie 1.00(mówię o fortunie), więc to nie tak, że buk robi zwroty tylko na swoją korzyść. Pytanie czy to był na pewno błąd? Może NZ wyszła rezerwą lub buk "wiedział więcej", przez co wystawił taką a nie inną linie.
to był oczywisty błąd bukmachera i po tym błędzie całkowicie wycofał mecz z oferty .Miałem otwarte równocześnie strony pieciu innych bukmacherów ,którzy do końca prowadzili ten mecz i linie w przerwie meczu na punkty nowej zelandii były ok 26,5 pkt gdzie w pierwszej połowie zdobyli tylko 3 pkt ,a ja zagrałem po 10 minutach 1 połowy
 
Do góry Bottom