>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Fortuna - opinie

marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Co za tragiczny buk !!!!!! zagrałem dziś rano live za 1 tysiąc i wygrałem 1700 zł .Kupon jest rozliczony jako wygrany ,ale kasa na konto nie trafiła.Po konsultacji z czatem dostałem odpowiedź ,że środki trafią do mnie po weekendzie bo kupon musi być autoryzowany przez bukmacherów .Czy ktoś to rozumie ??????????????????????????
 
radzijacek 5,6K

radzijacek

Użytkownik
Co za tragiczny buk !!!!!! zagrałem dziś rano live za 1 tysiąc i wygrałem 1700 zł .Kupon jest rozliczony jako wygrany ,ale kasa na konto nie trafiła.Po konsultacji z czatem dostałem odpowiedź ,że środki trafią do mnie po weekendzie bo kupon musi być autoryzowany przez bukmacherów .Czy ktoś to rozumie ??????????????????????????
Polecam uciekać od tych złodziei jak najdalej. To już jest skurw.......stwo co Ci zrobili chłopie
 
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Co za tragiczny buk !!!!!! zagrałem dziś rano live za 1 tysiąc i wygrałem 1700 zł .Kupon jest rozliczony jako wygrany ,ale kasa na konto nie trafiła.Po konsultacji z czatem dostałem odpowiedź ,że środki trafią do mnie po weekendzie bo kupon musi być autoryzowany przez bukmacherów .Czy ktoś to rozumie ??????????????????????????
To jest najbardziej zacofany buk na rynku. Nie mają szybkich wypłat i dlatego dostaniesz środki dopiero po weekendzie. Cwaniakują, żeby kusiło ludzi grać, a nie wypłacić. Do tego mega uboga oferta w stosunku do innych firm na rynku. Poza przejrzysta stroną, którą i tak regularnie psują wprowadzając swoje "ulepszenia" ten buk nie ma nic do zaoferowania.
 
L 285

leskinen

Użytkownik
Non stop tu narzekacie a i tak w tym smiesznym buku gracie. Wystarczy u nich nie grać i nie będzie problemów proste.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
K 0

Karolek2013

Użytkownik
Jak dla mnie Fortuna (były Profesjonał) to najlepszy bukmacher naziemny. Przede wszystkim zawsze bogata oferta na wiele dyscyplin, atrakcyjne kursy (przede wszystkim nieszablonowe kursy na tenis :) ) i oferta na to czego niekiedy nie ma konkurecja (np. golf, snooker premier league, lotki - wiem, że pewnie niewiele osób to gra, ale ważne, że to jest w ofercie).
Jak dla mnie to ta cała bukmacherka to jest fikcja, to tak jak w kasynie, zrobią wszystko żebyś ostatecznie był do tyłu, ale cały czas będziesz się łudzić że się odegrasz😀
 
fukop 4,9K

fukop

Użytkownik
To jest najbardziej zacofany buk na rynku. Nie mają szybkich wypłat i dlatego dostaniesz środki dopiero po weekendzie. Cwaniakują, żeby kusiło ludzi grać, a nie wypłacić. Do tego mega uboga oferta w stosunku do innych firm na rynku. Poza przejrzysta stroną, którą i tak regularnie psują wprowadzając swoje "ulepszenia" ten buk nie ma nic do zaoferowania.
ja mam o nich dobre zdanie, ale faktycznie ta wyplate moga mu przeluzyc, zeby go podpuscic. no ale wyplaca, to jednak jest solidna firma. taki betclic to wogole nie hcial mi wyplacic kilka stow, a Fortuna i Totolotek to w ten sam dzien ida. no ale ja nie gram za 3 cyfrowe sumy, tak 50, czy 100, max 300.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik

Te złodziejskie k........ polegli
Jak polegli, jak praktycznie nic nie ugral, zwrócili mu tylko koszty sądowe, a gdzie tu mowa o 60 MLN , o kóre była walka w sądzie, na plus tylko oficjalne przeprosiny za umiesszczenie jego danych w punktach stacjonarnych
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
przecież on walczył o 100 tys złotych !!!!!!
Ten walczył o 60 mln, a 100 tysięcy nie wypłacili komuś innemu, tu na forum ktoś skojarzył, że obie osoby są z tej samej miejscowości i stąd może być blokada wypłaty, ale to tylko przypuszczenia. Sprawa w sądzie była o 60 mln.
 
B 482

bmoran

Użytkownik
O 60 milionow, bo to maksymalna mozliwa kara wg. prawa i o maksymalna wnioskowal. Tez badzmy powazni, bo chyba nikt sie nie spodziewal, ze wyrok bedzie 60 milionow, tylko dlatego, ze na taka kwote wniosek poszedl. Moim zdaniem 50 tys to kwota niska, ale sad jakies proporcje zachowac musi. Przeciez nie moze nakazac wyplaty 60 milionow, bo tu nie bylo pokazanego wizerunku, nie bylo to w miejscu publicznym, nie byl to wielki napis, tylko kartka A4 zadrukowana. Zreszta fortuna moze i by 60 baniek jakos udzwignela, ale wiekszosc firm taki wyrok by po prostu doprowadzil do bankructwa (zaraz ktos napisze, ze i dobrze, ale to mogla byc wina 1 pracownika i za to cala firma mialaby upasc?).
 
Do góry Bottom