>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Fortuna - opinie

piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Tak jak Betfan się z tego wycofał. Z podatkiem się nie da grać, ja wpłacam tylko do tych buków polskich co wlasnie maja te Happy Hours caly czas czyli do tej pory Fortuna, Totalbet i BetX. Fortuna dla mnie teraz jest do skasowania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
BetX ma gre bez podatku? Ja nie widze tam niczego takiego.
Tak, już z miesiąc przynajmniej mają. A już napewno od rozpoczęcia współpracy z Najmanem. Wtedy reklamowali tę promocję z jego sylwetką i tekstem "Ludzie, ale tu nie ma podatku" 😎 tylko potem zmienili chyba to hasło i to nie jest stricte jako bez podatku podpisane, tylko bonus od kuponów AKO, gdzie powiększają wygrane nawet do 100% (przy AKO z 30 bodajże zdarzeń). W tej tabelce jednak jest wyraźnie, że przy kuponie z trzema zdarzeniami po kursie conajmniej 1,30 do wygranych doliczane jest 14%, co niweluje w praktyce podatek.

Edit:
Chociaż teraz wszedłem na stronę i faktycznie już nie ma 🤣 to widocznie była promocja tylko w czasie Euro 🤦
 
W 1,1K

wojtekpln

Użytkownik
Z tego co kojarzę betx miał od samego początku, bywała też modyfikowana promocja,
ale niestety szybko limity wprowadzili.
 
bettingekstraklasa 31,2K

bettingekstraklasa

Użytkownik
Witam i potrzebuję konsultacji. Ktoś, kto nie ma jeszcze konta na Fortunie pytał mnie o bonus "Zwrot za pierwszy zakład do 600 PLN". Z tego co rozumiem to jeśli pierwszy kupon będzie przegrany, to cały wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza bez żadnych warunków. Jednak na stronach o bukmacherach przy opisach bonusów widnieje informacja "obrót 1x bonus, bez wymogu kursowego". Może ktoś pomóc i rozwiać moje wątpliwości, bo nie chcę potencjalnie wsadzić przyjaciela na minę. Ja rejestrowałem konto w 2017 roku, więc to były inne czasy i warunki.
 
G 148

gruby_czarny

Użytkownik
Trzeba za ten zwrot obstawić żeby wypłacić, tu masz wyciąg z regulaminu:
8. Otrzymany bonus na zasadach niniejszej Promocji, Klient może przeznaczyć jedynie na zawarcie zakładów wzajemnych u Organizatora.
9. Bonus nie może zostać wypłacony przez Klienta, co oznacza, iż po przeznaczeniu bonusu na grę wypłacona może zostać dopiero wygrana w przypadku jej uzyskania
 
bettingekstraklasa 31,2K

bettingekstraklasa

Użytkownik
Trzeba za ten zwrot obstawić żeby wypłacić, tu masz wyciąg z regulaminu:
8. Otrzymany bonus na zasadach niniejszej Promocji, Klient może przeznaczyć jedynie na zawarcie zakładów wzajemnych u Organizatora.
9. Bonus nie może zostać wypłacony przez Klienta, co oznacza, iż po przeznaczeniu bonusu na grę wypłacona może zostać dopiero wygrana w przypadku jej uzyskania
Dzięki!
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Podczas wyborow parlamentarnych tak mialem. Zmieniali kursy dla wszystkich te wysokie, bo akurat takie gralem i takie latwiej bylo zbic mniejsza stawka. Indywidualnie tzn. tylko dla mnie nie zmieniali kursow, ale w ofercie dla wszystkich je obnizali. Grasz wysokie kursy to latwiej je samemu obnizyc, bo liczy sie wygrana netto a nie stawka :)
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Podczas wyborow parlamentarnych tak mialem. Zmieniali kursy dla wszystkich te wysokie, bo akurat takie gralem i takie latwiej bylo zbic mniejsza stawka. Indywidualnie tzn. tylko dla mnie nie zmieniali kursow, ale w ofercie dla wszystkich je obnizali. Grasz wysokie kursy to latwiej je samemu obnizyc, bo liczy sie wygrana netto a nie stawka :)
Tylko że to nie ja je zbijam, a oni mi obniżają. Przykładowo w weekend grałem mecz w kosza kobiet ligi australijskiej. Kurs na zwycięstwo 4.80, a na X2 3.85. Puściłem 2 za 500 nie przyjęli, próbuje drugi raz i wyskakuje komunikat że kurs się zmienił na 3.80. Więc na X2 też powinien spaść a on został w miejscu. Miałem tak już kilka razy. Dzisiaj zagrałem w kosza handicap na Koreanki U19 Linia była 35,5 kurs 1.90 zaraz po przyjęciu nie spadła linia tylko kurs zrobił się mniejszy niż na linię 36,5
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Mecz Partizan - Metalac zamyka mi kupon, z tym że został przełożony, z 15 sierpnia, ale na kiedy to nie wiem, po ilu godzinach dają zwrot? Jeśli mecz nie zostanie rozegrany np, w ciągu trzech czy dwóch dni? Ok już znalazłem w regulaminie fortuny, mecz musi zostać rozegrany w ciągu dwóch dni
 
Ostatnia edycja:
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Zadowoleni jesteście z cashouta na fortunie przy singlach? Dziś na remis zagrane w Superpucharze, nawet żadnej propozycji wypłaty
...przy singlach nie ma cashoutów!

Nawet jak puścisz zakład to jest pod spodem, napisane, cashout możliwy tylko dla kuponów ako z co najmniej jednym trafionym meczem, to nie bet365 gdzie cashout jest nawet możliwy do wypłaty gdy mecz trwa..a na czacie fortuny to pracują niezbyt inteligentni ludzie więc, ich wypowiedzi bym nie brał dosłownie
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +13
Do góry Bottom