>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Fortuna - opinie

B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Fortuna obecnie to jest porażka, oferta słaba, brak jakiegoś sprawnego kontaktu z nimi, wypłaty tylko w dni robocze, bez szybkich przelewów. Ogólnie straszna bieda, jedyne czym trochę trzymają klientów to chyba wygoda strony i zazwyczaj nieco wyższe kursy niż u legalnej konkurencji
 
merckx1989 595

merckx1989

Użytkownik
Gram tam od paru lat bo mają najbardziej moim zdaniem przejrzystą stronę. Ale to co sie ostatnio dzieje zaczyna mnie juz totalnie wkur....
Naprawde chyba czas rozejrzec sie za innym bukiem.
 
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
To ja coś dodam od siebie na temat Fortuny więc ja u nich grałem od pierwszego dnia otwarcia w moim mieście czyli ponad 30 lat z hakiem gdzie ich nazwa brzmiała wtedy" Profesjonal" i jakoś uważałem ich za dość dobrego buka naziemnego działającego na terenie RP,ale teraz co oni odwalają to szkoda słów więc parę miesięcy trochę o nich napisałem żle na "strefie typera" to mnie zbanowali na rok,a teraz widzę że maja swoich klientów gdzieś i robią co chcą,więc zrezygnowałem całkowicie z grania u nich!!!
 
merckx1989 595

merckx1989

Użytkownik
Pytanie, co polecacie jeśli chodzi o przejrzystość strony. Fortuna to jedyny znany mi buk gdzie otwieram ofertę na dany dzień i mam po kolei od piłki kopanej do wodnej przez tenisy hokeje itp wszystkie zdarzenia ułożone według prestiżu czy rozpoznawalności, zwał jak zwał, na początek Liga Mistrzów na koniec 4 czeska...
Próbowałem przejrzeć oferte m.in. w stsie czy betfanie i tam tak zrobić nie mogę, tylko klikanie i szukanie w podkategoriach, strasznie mnie to irytuje i może brzmię jak stary dziad 2 złotowy wychowany na ścianie płaczu w totomixie ale akurat sposób możliwości zapoznania się z ofertą był tym co mnie przy fortunie długo trzymało.
 
U 0

Usunięty użytkownik 170532

Gość
Ja polecam grę na Totalbet gram już jakiś czas u nich może nie mają tak przejrzystej strony jak Fortuna, i srednia apkę ale przynajmniej wszystko działa jak należy. Wysokie kursy tak jak na Fortunie, dodatek do ako jak ktoś gra sporo spotkań na kuponie i od 3 meczy gra bez podatku po kursach 1.25.
Szczerze polecam 😉
 
D 440

Doctor0

Użytkownik
To ja coś dodam od siebie na temat Fortuny więc ja u nich grałem od pierwszego dnia otwarcia w moim mieście czyli ponad 30 lat z hakiem gdzie ich nazwa brzmiała wtedy" Profesjonal" i jakoś uważałem ich za dość dobrego buka naziemnego działającego na terenie RP,ale teraz co oni odwalają to szkoda słów więc parę miesięcy trochę o nich napisałem żle na "strefie typera" to mnie zbanowali na rok,a teraz widzę że maja swoich klientów gdzieś i robią co chcą,więc zrezygnowałem całkowicie z grania u nich!!!
Fortuna (pod nazwą Profesjonał) rozpoczęła działalność w Polsce w 1996 roku, więc nie konfabuluj ...
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Próbowałem przejrzeć oferte m.in. w stsie czy betfanie i tam tak zrobić nie mogę, tylko klikanie i szukanie w podkategoriach, strasznie mnie to irytuje i może brzmię jak stary dziad 2 złotowy wychowany na ścianie płaczu w totomixie ale akurat sposób możliwości zapoznania się z ofertą był tym co mnie przy fortunie długo trzymało.
Tak coś w tym niewątpliwie jest. Po prostu szata graficzna i rozłożenie oferty nie może męczyć ani denerować i fortuna faktycznie na tym wychodzi najlepiej. Przeglądanie oferty w forbecie to jest istny dramat, sts omijam szerokim łukiem natomiast mają zajebiste ustawienia że kupon po paru chwilach się kasuje i trzeba od nowa raz zarazem coś wstawiać. Celowa zagrywka jak nic, tylko u nich takie co występuje czyli standard z ich strony by robić wszystko przeciwko graczowi.
 
Do góry Bottom