>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Fortuna - opinie

P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Oficjalne stanowisko w mojej sprawie:

Dzień dobry,
zakład „Jagiellonia wejdzie do TOP 8 Ekstraklasy” wspiera się z zakładem „Raków nie wejdzie do TOP 8 Ekstraklasy”.
Jeżeli Jagiellonia wejdzie do TOP 8, to zostanie tam już tylko miejsce dla 7-miu drużyn, więc szanse na to, że Raków w TOP 8 się nie znajdzie, automatycznie rosną.
Zgodnie z regulaminem Fortuny jedno z wspierających się zdarzeń zostaje zwrócone z kursem 1,00


Jeszcze coś takiego zamieścili

Pokaż załącznik 1935
a to nie jest tak, ze z matematycznego punktu widzenia jest odwrotnie niz napisala fortuna? czyli Twoje szanse maleja a nie rosna przy tego typu zakladzie, bo musisz trafic jedna druzyne w 8 i druga poza 8. fortuna zalozyla najlepszy wariant i probuje sie tym wykpic a wszystko w matematyce dziala w dwie strony. i szanse drugiej druzyny wcale nie rosna na to, ze rakow sie tam znajdzie, bo to wartosc stala xd przeciez to stek bzdur co wypisuje fortuna.
Post automatycznie złączony:

to jak sie gra dwie druzyny w top 8 jako dubel to na kazde ze zdarzen kurs powinien rosnac w mysl tego co wypisuje fortuna, bo szanse gracza maleja xd
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
a to nie jest tak, ze z matematycznego punktu widzenia jest odwrotnie niz napisala fortuna? czyli Twoje szanse maleja a nie rosna przy tego typu zakladzie, bo musisz trafic jedna druzyne w 8 i druga poza 8. fortuna zalozyla najlepszy wariant i probuje sie tym wykpic a wszystko w matematyce dziala w dwie strony. i szanse drugiej druzyny wcale nie rosna na to, ze rakow sie tam znajdzie, bo to wartosc stala xd przeciez to stek bzdur co wypisuje fortuna.
Post automatycznie złączony:

to jak sie gra dwie druzyny w top 8 jako dubel to na kazde ze zdarzen kurs powinien rosnac w mysl tego co wypisuje fortuna, bo szanse gracza maleja xd
P przestrzalninja ma rację. Kursy w danym momencie są stałe , a skoro Fortuna twierdzi że szanse rakowa rosną to w związku z tym zaniżony jest kurs. Albo niech ustalą nowe kursy na te 7 zdarzeń tylko dla ciebie.
 
psychol32 419,4K

psychol32

Użytkownik
Dostałem list od Komisji nadzoru. Napisali praktycznie słowo w słowo z tym co dostałem wcześniej. Jako uzasadnienie podali ten kawałek regulaminu który już wklejałem.
Sprawa pójdzie do sądu. Zobaczymy cz k...y są bezkarne.
 
W 1,1K

wojtekpln

Użytkownik
Dostałem list od Komisji nadzoru. Napisali praktycznie słowo w słowo z tym co dostałem wcześniej. Jako uzasadnienie podali ten kawałek regulaminu który już wklejałem.
Sprawa pójdzie do sądu. Zobaczymy cz k...y są bezkarne.
Dużo miałeś na kupienie do wzięcia ?
Walcz gościu, bo co robią te polskie ***** z Nami to nie do pomyślenia. Trochę wygrasz i życie utrudniają na wszystkie możliwe sposoby.
Każdy wie o co chodzi gdy nie przyjmują zakładów. Oficjalnie nigdy przyczyny nie podają, bo nie muszą. Oni tylko mogą a nic nie muszą.
 
K 107

kanarek-111

Użytkownik
fortuna brzydko sie bawi!!!! w sposob nie jasny formułuje zakłady! np. dzis pojedynek! pierwszy 2.72- bez bramek 5.00- drugi 1,82 - ja sie pytam co to jest za nazewnictwo!! chodzi o polowę z wieksza iloscią bramek!! moment nieuwagi i zonk! ot. kużwa cwaniaczki!!
 
kapitalny 0

kapitalny

Użytkownik
Czy ktoś wie na jakich stronach z wynikami/statystykami bazuje Fortuna?
Chodzi mi konkretnie o wczorajszy mecz CL
Bayern-Lyon. Nie zaliczyli asysty Lewandowskiego choć na większości stron (w tym UEFA) Robert ma wpisaną asystę (bramka na 2:0).
 
T 9

typowygraczbuka

Użytkownik
Czy ktoś wie na jakich stronach z wynikami/statystykami bazuje Fortuna?
Chodzi mi konkretnie o wczorajszy mecz CL
Bayern-Lyon. Nie zaliczyli asysty Lewandowskiego choć na większości stron (w tym UEFA) Robert ma wpisaną asystę (bramka na 2:0).
Z tego co widziałem na FB to bazują na OPTA. Podobno bramkarz odbił piłkę przed trafieniem i dlatego asysta Lewego nie jest zaliczona.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Lewy strzelał na wślizgu bramkarz obronił dobił Gnabry. Nie ma mowy że Polak asystował.
ale organizator rozgrywek zaliczyl to jako asyste to co teraz? kiedys uefa zaliczala wylapane dosrodkowania jako celne strzaly...

asysta chyba 'ewoluowała' tak samo jak bramki w hokeju i kto wie moze lewy wykorzystal pozycje lezacego bramkarza do podania do gnabriego jak w hokeju wykorzystuje sie ustawienie bramkarza do strzelania goli z za bramki. ale watpie aby w tym przypadku tak bylo xd trzeba zapytac lewego czy tak chcial xd

swoja droga ciekawa sytuacja nie pierwsza zreszta... organizator zaliczyl oficjalnie asyste a fortuna oficjalnie tej asysty nie uznala... to co teraz? mozna tak w ogole wg wlasnego widzi mi sie uznawac gole/asysty badz nie?
 
K 107

kanarek-111

Użytkownik
ponawiam temat !!! połowa z wieksza liczba goli !! pierwsza 2.93 bez bramek 3.05 - drugi 2,22 - a ja sie pytam co to znaczy bez bramek!!!??? chyba powinno byc rowno! maja rozmach skur....ny
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
te złodzieje anululowali wygrane kupony za wspierające sie niby zdarzenia ,a przegrane kupony( wspierające się niby) każą reklamację pisać.FORTUNA zaczyna stosować złodziejskie metody ,tragedia
 
Do góry Bottom