>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bukmacher Fortuna - opinie

Z 0

zz1

Użytkownik
Cześć mam pytanie, nie widziałem w jakim temacie je zdać, więc piszę tu. Chciałbym dokonać depozyt do fortuny żeby grać online. Tu pojawia się moje pytanie, czy mogę na skan dowodu osobistego dodać znak wodny z moim pseudonimem na forutnie? Oczywiście dane będą widoczne albo na przykład zamazać podpis na dowodzie w paincie(bo po co on komuś potrzebny), nie ufam bukom i zastanawia mnie czy można wykonać taki manewr oraz czy fortuna zaakceptuje mój dowód osobisty.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Cześć mam pytanie, nie widziałem w jakim temacie je zdać, więc piszę tu. Chciałbym dokonać depozyt do fortuny żeby grać online. Tu pojawia się moje pytanie, czy mogę na skan dowodu osobistego dodać znak wodny z moim pseudonimem na forutnie? Oczywiście dane będą widoczne albo na przykład zamazać podpis na dowodzie w paincie(bo po co on komuś potrzebny), nie ufam bukom i zastanawia mnie czy można wykonać taki manewr oraz czy fortuna zaakceptuje mój dowód osobisty.
Nie zaakceptują idź do punktu załóż konto.
 
F 52

fejser

Użytkownik
Czy fortuna to legalny bukmacher ? Chciałem zarejestrować się na ich stronie on-line ale wymagają numer pesel, dowód osobisty czy to nie przesada ? Czy takie dane to normalka ? Nie chciałbym takich danych podawac na zadnej stronie w internecie
 
F 52

fejser

Użytkownik
no dobra już rozumiem, że skan dowodu musi być ale numer pesel to juz przesada ? trzeba go podawac w kazdym buku przy rejestracji ?
 
golazo 0

golazo

Użytkownik
Słuchajcie mam pewien problem. Otóż chcę zarejstrować sie na buku Fortuna online bo widzę fajna oferta, grafika itd. Jest niestety jeden problem , otóż grałem w zakładach zagranicznych i zleciłem dwa przelewy ale to dłuższy czas temu, już nie gram tam od kilku miechów. Co zatem robic? poradźcie coś
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Kolego nic Ci nie da gwarancji ani nie powie graj lub nie graj decyzja ostateczna należy do Ciebie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
twistedfate_88 0

twistedfate_88

Użytkownik
Słuchajcie mam pewien problem. Otóż chcę zarejstrować sie na buku Fortuna online bo widzę fajna oferta, grafika itd. Jest niestety jeden problem , otóż grałem w zakładach zagranicznych i zleciłem dwa przelewy ale to dłuższy czas temu, już nie gram tam od kilku miechów. Co zatem robic? poradźcie coś
A załóżmy jakby zamknął konto bankowe z którego korzystał i założył nowe? Teoretycznie ciężko jest wtedy ogarnąć &quot;gdzie co i jak&quot;... Jak wtedy ma się sytuacja z tajemnicą bankową ? Wiem chyba, że bank ma prawo przechowywać dane, bilingi jeszcze przez 5 lat po zamknięciu, ale co potem?
 
everpiotr 172

everpiotr

Użytkownik
Ma ktoś tak, że każdy zakład na live wysyłany jest jeszcze dodatkowo do autoryzacji do centrali (zwykle całość trwa to 20+ sekund)? by być w 90% odrzucanym, nawet stawki rzędu 10-50 zł na kurs poniżej @2.
Żałosne praktyki, zamiast przyciągać graczy to ich zniechęcają do dłuższej gry, nastawiając się na &quot;januszy&quot;. Efortuna ????????????
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
widocznie zrobiłeś coś za co trafiłeś na black listę ???? tak u każdego bukmachera kończy się granie błędów...
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Ma ktoś tak, że każdy zakład na live wysyłany jest jeszcze dodatkowo do autoryzacji do centrali (zwykle całość trwa to 20+ sekund)? by być w 90% odrzucanym, nawet stawki rzędu 10-50 zł na kurs poniżej @2.
Żałosne praktyki, zamiast przyciągać graczy to ich zniechęcają do dłuższej gry, nastawiając się na &quot;januszy&quot;. Efortuna ????????????
Nie mam pojęcia skąd takie coś masz ale ja gram dużo na live i nie mam takiego problemu a spróbuj zakład &#39;&#39;szybkie solo&#39;&#39; czy też tyle będzie trwało
 
J 159

jonaszdt

Użytkownik
Przecież napisał kolega wyżej, że pewnie trafił na czarną listę. Tak to wygląda w fortunie. Nie dają kilkuzłotowych limitów, ale każdy zakład idzie do autoryzacji - podobnie jak w WH
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Przecież napisał kolega wyżej, że pewnie trafił na czarną listę. Tak to wygląda w fortunie. Nie dają kilkuzłotowych limitów, ale każdy zakład idzie do autoryzacji - podobnie jak w WH
Ale nie opisał czy Szybkie solo idzie też do autoryzacji :] Więc się uspokój.
 
everpiotr 172

everpiotr

Użytkownik
Nie mam pojęcia skąd takie coś masz ale ja gram dużo na live i nie mam takiego problemu a spróbuj zakład &#39;&#39;szybkie solo&#39;&#39; czy też tyle będzie trwało
Ale nie opisał czy Szybkie solo idzie też do autoryzacji :] Więc się uspokój.
A jaki niby przywilej ma mieć na live zakład &#39;&#39;szybkie solo&#39;&#39; w porównaniu do zwykłego singla? Heh, że niby nie idzie do autoryzacji?
Też idzie i nic to nie zmienia w moim przypadku, wszystko co opisałam wcześniej nadal aktualne. Żałosne praktyki, nastawienie na &quot;januszy&quot;. Żenady ciąg dalszy ????????????
 
Do góry Bottom