>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Fortuna - opinie

piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
wie ktoś co się dzieje z Fortuną? po wpisaniu efortuna.pl, przekierowuje mnie na czeską stronę ifortuna.cz
wpisz adres w przeglądarce z &quot;www&quot;, bo jak wpisuje &quot;efortuna.pl&quot;, to mnie przenosi na czeską stronę, a jak wpisałem &quot;www.efortuna.pl&quot; to jest ok. A jak Ci nie wchodzi dalej, to na dole czeskiej strony po prawej masz odnośnik do efortuna.pl ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Od dzisiaj 8:00 DO jUTRA 8:00 Nie będzie można nic zrobić na stronie Efortuny ładne święta zafundowali swoim klientom
Szczęście w nieszczęściu, że oferta jest słabiutka, ale sa święta i sporo ludzi by pewnie pograło, więc trafi Fortuna najwięcej.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Ludzie siedzą przed kompem nie jeden pewnie by coś Live pyknął z Gruzji czy innych tego typu wynalazków ale wybrali najmniejsze zło dzisiaj Wigilia ???? .
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Ale w co to sporo ludzi by pograło? Oferta na wigilie i 1 dzień świąt mizerna, jakieś egzotyki, nawet ruskiej siatki nie ma ???? Widocznie fortuna ma potrzebę żeby co roku robić jakieś dłuższe modernizacje na stronie i wybierają okres najmniej stratny dla siebie i najmiej dokuczliwy dla klientów. Są święta więc świętujmy i dajmy trochę odsapnąć bukom ????
WESOŁYCH ŚWIĄT
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Ale w co to sporo ludzi by pograło? Oferta na wigilie i 1 dzień świąt mizerna, jakieś egzotyki, nawet ruskiej siatki nie ma ???? Widocznie fortuna ma potrzebę żeby co roku robić jakieś dłuższe modernizacje na stronie i wybierają okres najmniej stratny dla siebie i najmiej dokuczliwy dla klientów. Są święta więc świętujmy i dajmy trochę odsapnąć bukom ????
WESOŁYCH ŚWIĄT
Ja akurat dziś w nocy zakończyłem obrót bonusem i chciałem zlecić wypłatę. Oczywiście uprzedzali że strona będzie &quot;nieczynna&quot;, ale nie miałem dzisiaj ochoty logować się przed godziną 8.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Dokładnie Macieq powinna być możliwość wejścia na konta jednak i tak dziś przelewy nie pójdą. W rozmowie z osobą blisko Fortuny dowiedziałem się że wymieniają silnik na wyższy standard i wybrali termin który był najmniej &#39;&#39;stratny&#39;&#39; dlatego nastąpiło to teraz chłopaki ciągle pracują więc możliwe że wieczorem już wróci do &#39;&#39;życia&#39;&#39; strona ale zobaczymy. Zresztą nowy design dał też trochę popalić staremu silnikowi.
 
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
Fortuna dołączyła do rzeszy normalnych bukmacherów, którzy krecz w tenisie liczą jako zwrot.
Ten historyczny moment nastąpił od Australian Open 2014.
Ciekawe co skłoniło ich do tej decyzji. Nie mniej jest to niezmiernie pozytywna zmiana.
 
arturs123 11

arturs123

Użytkownik
Wczoraj zdecydowałem się założyć konto w efortunie i wpłacić na próbę skromną sumkę. Za rejestrację dostałem 750pkt. które wymieniłem na 5zł na zakłady. W regulaminie jest zapis, że kwota ta pojawi się w przeciągu bodajże 3 dni i faktycznie wczoraj wieczorem jeszcze nie dostałem tego piątaka. Wchodzę przed chwilą na fortunę a na moim koncie 65zł. Wpłaciłem 40zł, 5zł powinno być za te 750pkt =45zł., więc coś mi tutaj się nie zgadza. ???? Nie to, żebym narzekał na te 2dyszki ekstra, ale zastanawia mnie skąd to się wzięło. Od razu uprzedzam, że jeszcze od wczoraj nic nie zdążyłem obstawić, więc to nie jest kasa z jakiejś wygranej.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Wczoraj zdecydowałem się założyć konto w efortunie i wpłacić na próbę skromną sumkę. Za rejestrację dostałem 750pkt. które wymieniłem na 5zł na zakłady. W regulaminie jest zapis, że kwota ta pojawi się w przeciągu bodajże 3 dni i faktycznie wczoraj wieczorem jeszcze nie dostałem tego piątaka. Wchodzę przed chwilą na fortunę a na moim koncie 65zł. Wpłaciłem 40zł, 5zł powinno być za te 750pkt =45zł., więc coś mi tutaj się nie zgadza. Nie to, żebym narzekał na te 2dyszki ekstra, ale zastanawia mnie skąd to się wzięło. Od razu uprzedzam, że jeszcze od wczoraj nic nie zdążyłem obstawić, więc to nie jest kasa z jakiejś wygranej.
Bonus startowy tez jest, ale nie pamietam juz jak oni go przyznaja...
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
arturs123 11

arturs123

Użytkownik
No jakoś w oczy nie rzuciła mi się informacja o bonusie startowym, bądź po prostu nie doczytałem. Tak czy siak dzięki za odpowiedź. Zobaczymy w ogóle jak to będzie wyglądało bo jeszcze u naszych naziemnych buków przez neta nigdy nie grałem. ;)
 
D 0

dj_wilkos

Użytkownik
Wczoraj zdecydowałem się założyć konto w efortunie i wpłacić na próbę skromną sumkę. Za rejestrację dostałem 750pkt. które wymieniłem na 5zł na zakłady. W regulaminie jest zapis, że kwota ta pojawi się w przeciągu bodajże 3 dni i faktycznie wczoraj wieczorem jeszcze nie dostałem tego piątaka. Wchodzę przed chwilą na fortunę a na moim koncie 65zł. Wpłaciłem 40zł, 5zł powinno być za te 750pkt =45zł., więc coś mi tutaj się nie zgadza. ???? Nie to, żebym narzekał na te 2dyszki ekstra, ale zastanawia mnie skąd to się wzięło. Od razu uprzedzam, że jeszcze od wczoraj nic nie zdążyłem obstawić, więc to nie jest kasa z jakiejś wygranej.
Była ostatnio wiadomość że jeśli założysz konto i dokończysz pełną rejestracje konta online do 06.02.2014 to otrzymasz 20zl na start (pojawiało się na koncie na następny dzień) także to na pewno ten bonus na start
 
adpb 74

adpb

Użytkownik
Panowie mam problem z wpisaniem nr konta bankowego na efortunie natomiast gdy go wklejam wyskakuje mi komunikat ze nr jest za krotki . Mial ktos podobny problem??
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Panowie mam problem z wpisaniem nr konta bankowego na efortunie natomiast gdy go wklejam wyskakuje mi komunikat ze nr jest za krotki . Mial ktos podobny problem??
Sprawdź jeszcze raz jeśli nie ja miałem podobny problem z Geting Bank i musiałem na Livechacie pogadac.
 
L 6

limak11

Użytkownik
Byłem kilka razy w naziemnej i rozpiska kursów wydaje mi się jakaś mało przejrzysta, jeśli u naziemnych to wolę pójść do STS-u.
 
shayker 22

shayker

Użytkownik
Korzystam sporadycznie, mam tego buka pod blokiem. Gram praktycznie na samą piłkę nożną i oferta jak dla mnie jest okej. Polecam
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
*****, a nie granie przez neta.
Wszystkie bety po 100 PLN, nawet po 50 PLN idą do autoryzacji, połowę odrzucają.
Jak oni chcą stanowić alternatywe dla grania u netowych to polecam mocne kopnięcie w głowę.
 
Do góry Bottom