>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Fortuna - opinie

G 0

golixmen

Użytkownik
A to ciekawe:


Witam,
proszę dobrze sprawdzić - wg. naszych expertów - mecz został
rozegrany.
Z pozdrowieniami,
Call Center

skądinąd fajnych mają expertów????
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Call Center jak widać nie zna się kompletnie na tym. Zgłoś to w formularzu u nich na stronie, na 100% anulują.
 
aletenis 11

aletenis

Użytkownik
Musza przyjać, zapytaj ich o wynik meczu Arabia Saudyjska-Irak. Ciekawe co wtedy odpiszą
Ten mecz się odbył ,było 2-1 dla Arabów,więc odpowiedzieli mu zgodnie z prawdą :grin:.
Jeżeli na ofercie było RPA-Irak,a meczu takiego nie było, powinien być zwrot.

Golixmen masz dokładny numer tego meczu ?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ja natomiast zasypywał bym ich Mailami codziennie w tej sprawie z oficjalnym wynikiem z Uefy wtedy na pewno odpuszczą i dają zwrot. Nie można takich spraw odpuszczać !
 
G 0

golixmen

Użytkownik
Przekazali sprawę do nadexpertów:razz:


Witam,
w takim razie bardzo proszę kierowac oficjalną reklamację na adres
reklamacje.................@................
Podając powód oraz numer kuponu. Reklamację tą rozpatrzy specjalna
komisja.
Z pozdrowieniami,
Call Center



A wyglądało to tak:
pilka nozna - Międzynarodowe - Puchar Narodów Azji, kwalif. - Gr.C - RPA-Irak 7837
W wynikach mają prawidłowe nazwy krajów rozgrywających mecz.
Zakład postawiłem tylko za 10zł. ale będę walczył o tą dyszkę do upadłego:razz:
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
u mnie ta strona zamula, przy przesuwaniu w dol/gore strszanie tnie nie idzie to plynnie jak dawniej, nie ma czasami numeru przy spotkaniu , musze klikac w mecz zeby zobaczyc numer , ale wtedy znika cala oferta i pozniej trzeba ladowac od nowa bo jak klikne na dodatkowe zaklady to tego glownego numeru nie ma , slabo to wyglada wrecz beznadziejnie
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Dostaliście na maila informację o bonusie 50% do 300 złotych (wyskakuje także powiadomienie po zalogowaniu)? Wyraźnie jest napisane BONUS TYLKO DLA CIEBIE więc podejrzewam że trzeba było przegrać trochę kasy żeby go otrzymać ????
 
scyth 98

scyth

Użytkownik
Dostaliście na maila informację o bonusie 50% do 300 złotych (wyskakuje także powiadomienie po zalogowaniu)? Wyraźnie jest napisane BONUS TYLKO DLA CIEBIE więc podejrzewam że trzeba było przegrać trochę kasy żeby go otrzymać ????
&quot;Trochę&quot; im oddałem ale oczywiście żadnego maila o bonusie nie mam. Teoretycznie to skończyłem z obstawianiem u nich ale w przypadku bonusu bym wrócił na chwilę. A jakie warunki obrotu?
 
G 0

golixmen

Użytkownik
Dostaliście na maila informację o bonusie 50% do 300 złotych (wyskakuje także powiadomienie po zalogowaniu)? Wyraźnie jest napisane BONUS TYLKO DLA CIEBIE więc podejrzewam że trzeba było przegrać trochę kasy żeby go otrzymać ????

Mi też nie przyznano, co oznacza że naprawdę sporo sponsorujesz eLkę ????

Kończąc temat reklamacji:

ODPOWIEDŹ NA REKLAMACJĘ W odpowiedzi na Pana reklamację zakładów zawartych drogą elektroniczną przez sieć Internet , firma „Fortuna online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.” uprzejmie wyjaśnia:
Komisja Nadzoru uznaje ją za uzasadnioną. Doszło do błędu systemowego, na skutek którego pojawiła się zła nazwa drużyny.
W związku z tym Pana zakład o numerze 8993233196780800 został zwrócony w stawce (anulowany) zgodnie z Regulaminem.


Komisja nadzoru
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Wielki minus za to że nie mogę postawić kuponu do którego potrzebna jest akceptacja (stawka to 550 złotych). Akceptacja trwała 15 minut, nic się nie działo więc próbowałem od nowa, to samo, problemy z zalogowaniem bo wciąż akceptuje, wybieram mecze od nowa, kursy już niższe lol, w końcu po 10 minutach okienko zniknęło i nie zaakceptowało kuponu. I rób tu obrót KRULU.
 
scyth 98

scyth

Użytkownik
Miałem tak rok temu, 400 zł na 2 mecze w siatkę, zdążyli z akceptacją dosłownie na chwilę przed rozpoczęciem meczu ????
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Fortuna sponsorem Legii i tyle u nich dobrego według mnie, sts bardziej przejrzysty i na moje opłacalniejszy
Zapomniałeś dodać o jaką ligę Ci chodzi np. zauważyłem że Fortuna często ma lepsze kursy na główne ligi przez co zyskuje na pewno klienta w dodatku mają szybką ofertę na stronie aby zobaczyć rozszerzenie spotkania nie trzeba kilku kliknięć. Ale jak to mówią każdy ma inny gust.
 
M 837

marcios

Użytkownik
W jakiej części ? bo ja takiej nie znam.
Ja znam szerokość oferty, zresztą moja ulubiona kiedyś Fortuna aktualnie u mnie na końcu, zdecydowanie numer 1 i 2 to zależy od dnia Milenium i STS oferta i różnorodnością zdarzeń biją na głowę Fortunę to, że kursy lekko może i wyższe na podstawowe rzeczy w Fortunie to co z tego skoro wybór zerowy nie ma overów 0,5 na 1 i 2 połowe nawet na popularne ligi jak Holandia są tylko na te już topowe w STS i Milenium mam te rzeczy na wszystko niemal, nie ma rożnych nie ma kartek a nawet zwykłe strzeli gola w Fortunie na ligi 2 Nor 2 Duń i tym podobne to można tylko pomarzyć nieraz nawet na 2 hol nie dają inne sporty to samo Euroliga dzis w Milenium 5 rodzaji handi itp a w Fortunie co? Ci co bronią Fortune widocznie grają tylko zwykłe 1x2 to owszem w Fortunie wypada nieźle ale jak ktoś chce pograć jakieś podgry i pokombinować to w Fortunie zerowy wybór Pozdrawiam
 
daamiano1 995

daamiano1

Użytkownik
Wielki minus za to że nie mogę postawić kuponu do którego potrzebna jest akceptacja (stawka to 550 złotych). Akceptacja trwała 15 minut, nic się nie działo więc próbowałem od nowa, to samo, problemy z zalogowaniem bo wciąż akceptuje, wybieram mecze od nowa, kursy już niższe lol, w końcu po 10 minutach okienko zniknęło i nie zaakceptowało kuponu. I rób tu obrót KRULU.
w punkcie przy wiekszych stawkach tez czeka sie i czeka...
gosciu przede mna grał za 1000zł kiedys single to po ok 10 min jeden zaklad przyjmowalo...
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
np w nagrodach w konkursach HTC ONE mini* vs Skoda Monte Carlo
Ty tak na serio ? OK - może lepsza nagroda, ale realnie żadna szansa na jej wygranie chyba, że grasz kosmicznymi stawkami.
Ci co bronią Fortune widocznie grają tylko zwykłe 1x2 to owszem w Fortunie wypada nieźle ale jak ktoś chce pograć jakieś podgry i pokombinować to w Fortunie zerowy wybór
Może jeśli chodzi o jakieś podgry jak to nazwałeś to jest lepiej w STSie - nie wiem nie sprawdzałem. Ale pod względem kursów 1X2 i koszykówki, którą gram najwięcej to jest przepaść.
 
Do góry Bottom