>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Fortuna - opinie

T 49

timbriadus

Użytkownik
Ostatnio chciałem postawić 1.000 PLN na wygraną Chorwacji z Holandią w hokejowych Mistrzostwach Świata dywizji 1 grupy B- kupon poszedł do autoryzacji i dostałem odmowę.Bukmacher zgodził się jedynie na kwotę 500 PLN zawarłem taki zakład z kursem 1.95 po chwili spróbowałem zagrać za kolejne 500 PLN i udało mi się ale kurs został już obniżony do 1.85 mimo, że w ofercie dalej widniał kurs 1.95. Po prostu tylko dla mnie obniżono kurs do 1.85 podejrzewam, że gdybym chciał kolejne 500 PLN postawić to znowu musiałbym to zrobić przy jeszcze niższym kursie. W sumie trochę zawaliłem bo mogłem ten drugi kupon zawrzeć w kolekturze Fortuny , którą mam niedaleko od domu wtedy miałbym zapewne taki sam kurs jak przy pierwszym kuponie.
 
M 0

michal_w

Użytkownik
A to nie dziłą tak, że jak dużo osób (duże stawki) idą na jakiś typ to kurs automatycznie się zmniejsza? Coś na zasadzie trendu jakiegoś wydarzenia.
 
T 49

timbriadus

Użytkownik
Tak. Ale też tak jak mówię, kurs zmienił się tylko dla mnie bo w ofercie na stronie dalej widniał ten wyższy kurs i inni mogli zawierać zakłady z tym wyższym kursem a ja drugi kupon musiałem zagrać już z niższym kursem.
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Tak. Ale też tak jak mówię, kurs zmienił się tylko dla mnie bo w ofercie na stronie dalej widniał ten wyższy kurs i inni mogli zawierać zakłady z tym wyższym kursem a ja drugi kupon musiałem zagrać już z niższym kursem.
szczerze mówiąc brzmi to niewiarygodnie, z miłą chęcią sprawdzę to i podzielę się opinią
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Często tam gram (wyłącznie przez Internet, bo jakoś nie lubię stać w kolejce w kolekturze) - starając się ignorować podatek ;)
Najważniejsze zalety tego bukmachera:
* Niesamowicie bogata oferta na mecze piłki nożnej
* Mega rozbudowany system zakładów kombinowanych (można grać sobie dowolną ilość sekcji - np. 4, 5, 6, 7, 8 itp. i później wybierać dowolny system np. 3 z 8, 4 z 8 itd, minimalna stawka za daną kombinację w niektórych wariantach wynosi około 10 groszy)
* Różne ciekawe kursy na ważne spotkania - np. na Ligę Mistrzów można sobie było obstawić jakieś wydarzenia w stylu czy np. Robben strzeli gola głową
* Najlepsza w Internecie oferta na skoki narciarskie, które są konikiem tego bukmachera. Można obstawiać pary w 1 rundzie, pary w całym konkursie (w formacie kto lepszy) jak również obstawiać jakie miejsce zajmie dany zawodnik. Jedynym minusem skoków w Fortunie jest fakt, iż sami wybierają pary (poza TCS - gdzie są wszystkie pary) oraz sami wybierają zawodników, któremu miejsce można wytypować. Ze względu na bardzo bogatą ofertę też się nie spieszą z jej publikacją, jeżeli konkurs jest np. w sobotę o 13:30, no to oferta na ogół pojawiała się około 10:00 w dniu, w którym miał być konkurs.
 
scyth 98

scyth

Użytkownik
Jak dla mnie ważnym minusem Fortuny jest bardzo często brak zakładów na ilość rzutów rożnych. W LM z reguły jest taka opcja ale jeśli chodzi o ligę hiszpańską to nie wiem, może miałem pecha ale od jakiegoś czasu nie widziałem w ofercie tego typu zakładów
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Nie spotkałem się aby ktoś dostał limit... często jest weryfikacja stawki i tam ewentualnie nie przyjmą stawki ale rzadko się to zdarza.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Rozliczenia kuponów u nich to jest tragedia. Trzeba uciekać po obróceniu bonusu
Zależy o jakiej dyscyplinie mówisz chociaż ostatnio jest z nimi w tej kwestii coś nie tak może okres wakacyjny ?. Nie mam pojęcia ale przed wakacjami wszystko odbywało się bardzo szybko. Nie kiedy przy słabiej obstawianych dyscyplinach warto pisać na Livechat robią to błyskawicznie.
 
G 2

grzechu95

Użytkownik
mam pytanie odnośnie walkowera meczu celtic - legia czy jest jeszcze szansa że policzą ten mecz jako zwrot,bo on mi został tylko na kuponie,którego już miałem wcześniej wyrzucić.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Przy grze kombinacyjnej, cena nadania systemu bardzo często ma końcówkę w groszach, np. 2.01 zł przy systemie 2z3=3 po 0.67 zł za każdą kombinację.
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/produkty/cl_content/maxikombi.html

Co do zakładów prostych ( single lub ako ) to ew. akceptację dla swojej stawki np. 5.50 zł możesz zawsze sprawdzić na stronie Fortuny, robiąc tam e-kupon, który gdy zostanie przyjęty, wtedy otrzyma swój indywidualny numer i gdy go zapiszesz i podasz w kolekturze, to na jego podstawie obsługa wydrukuje gotowy kupon.

Tak więc zrób w e-kuponie test rozmaitych stawek i będziesz wiedział, jak to jest z tymi końcówkami w groszach w Fortunie.
..............

W Totolotku, stawka zakładu prostego może mieć końcówkę co pełne 10 gr, czyli np. 5.10-5.20-5.30 itd.

.
 
A 0

amffik

Użytkownik
Witam!
Jestem nowy na forum, a jako, że nie do końca wiem gdzie takie pytanie umieścić (podobnego nie spotkałem) pytam tutaj. Gra online w Fortunie jest legalna. Spotykam się jednak z opiniami, że jeśli grało się wcześniej w internecie u zagranicznych buków (brak podatku), to coś tam mogą się czepiać w razie czego. Jeśli tak jest, to moje pytanie brzmi: a co w sytuacji, gdy grałem w jakimś serwisie pokerowym, jednak nie wypłacałem z niego żadnej kwoty (jedynie podałem dane)? Czy przez to, że były podane, sytuacja jest podobna co do zagranicznych buków, czy skoro nie wypłacałem nic mogę w pełni bez obaw stworzyć konto online w Fortunie?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Witam!
Jestem nowy na forum, a jako, że nie do końca wiem gdzie takie pytanie umieścić (podobnego nie spotkałem) pytam tutaj. Gra online w Fortunie jest legalna. Spotykam się jednak z opiniami, że jeśli grało się wcześniej w internecie u zagranicznych buków (brak podatku), to coś tam mogą się czepiać w razie czego. Jeśli tak jest, to moje pytanie brzmi: a co w sytuacji, gdy grałem w jakimś serwisie pokerowym, jednak nie wypłacałem z niego żadnej kwoty (jedynie podałem dane)? Czy przez to, że były podane, sytuacja jest podobna co do zagranicznych buków, czy skoro nie wypłacałem nic mogę w pełni bez obaw stworzyć konto online w Fortunie?
Oczywiście że tak nikt nie jest w stanie Cię namierzyć bukmacher jeśli zajdzie potrzeba musi podać Twoje dane ale nikt tak na prawdę nie jest w stanie sprawdzić gdzie masz konta itd. ewentualnie jeśli wypłacałes to Bank wskaże skąd przyszedł przelew Tyle...
Pozdro
 
A 0

amffik

Użytkownik
Oczywiście że tak nikt nie jest w stanie Cię namierzyć bukmacher jeśli zajdzie potrzeba musi podać Twoje dane ale nikt tak na prawdę nie jest w stanie sprawdzić gdzie masz konta itd. ewentualnie jeśli wypłacałes to Bank wskaże skąd przyszedł przelew Tyle...
Pozdro
Dzięki wielkie za odpowiedź. Rozumiem przez to, że nadal mogę grać w pokerka, dopóki nie będę nic wypłacał na konto bankowe jestem bezpieczny? :p
 
Do góry Bottom