>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

ForBET - temat zbiorczy

Status
Zamknięty.
baba 134

baba

Użytkownik
Imienne zaświadczenia o wygranych, wystawione na drukach ścisłego zarachowania mogą być potrzebne choćby w US.
Od &quot;ziemniaka&quot; jak najbardziej. Nawet w Polsce są potrzebne, ale u &quot;legalnych&quot; forBET, STS, Fortuna i inni mając konto i grając przez internet, wszystko idzie przez konto bankowe i to jest takie samo potwierdzenie dochodów jak i papierek.
 
B 293

buks65

Użytkownik
Zauważyłem, że czasem tak mam jak się nie wyloguję i zostanę wylogowany automatycznie. Może wtedy trzeba odświeżyć stronę przed zalogowaniem? Następnym razem tak zrobię.
 
forbet 67

forbet

Użytkownik
Witamy użytkowników forum. Dziękujemy za wszystkie sugestie i uwagi. Jeśli chodzi o zaświadczenia o wygranych już działamy, aby zaświadczenia można było odbierać również w Warszawie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
forbet 67

forbet

Użytkownik
Witamy,
Witam ,czy przed wyplatą srodkow z konta po obroceniu bonusa czyli 20zl trzeba dokonac wplaty z wlasnego konta ??
Wpłata nie jest konieczna, ale każdy taki użytkownik może zostać poddany dodatkowej weryfikacji.
Bedzie można wplacac karta kredytowa ?
Obecnie pracujemy nad wprowadzeniem nowych metod płatności. W niedalekiej przyszłości planujemy wprowadzić również wpłaty kartą kredytową.
Pozdrawiamy,
Zespół forBET
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Witamy,

Wpłata nie jest konieczna, ale każdy taki użytkownik może zostać poddany dodatkowej weryfikacji.


Obecnie pracujemy nad wprowadzeniem nowych metod płatności. W niedalekiej przyszłości planujemy wprowadzić również wpłaty kartą kredytową.

Pozdrawiamy,
Zespół forBET
Na czym polega ta dodatkowa weryfikacja sweet fotka przy twarzy trzymajaca dowod...Zaden buk dzialajacy legalnie w Polsce nie stosuje dodatkowej weryfikacji glownym i jedynym zabezpieczeniem jest wyplata na konto bankowe...
Co do kart kredytowych byloby to ciekawe rozwiazanie np wplata karta skrill...
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Nie jestem graczem tej firmy, ale jak sobie przeglądam i porównuję kursy forbet i konkurencji, to przyznam że dość niespodziewanie wygląda to dobrze. Do porównań wybrałem sobie ligi latino w piłce nożnej i interesujące mnie typy. Na tle zagranicznych bukmacherów wypadają w okolicach średniej, co jak na start jest dobrym wynikiem. Śmiechowego STS-a odstawiają, a jeszcze doliczając podatek wygląda to groteskowo. Dużo dodatkowych zdarzeń do meczu, gdzie można wybrać małe perełki to dodatkowy plus. Oferta ogólna też całkiem fajna.
Na prawdę, jeśli utrzymają to granie bez podatku mogą przejąć spory procent rynku graczy, którzy porzucą firmę pana J., bo po prostu granie w forbet będzie się bardziej opłacało. Dodatkowo widziałem reklamę na 90m.pl, także widać że na tym polu też coś działają. Oczywiście na początek marketingowo nie będą mogli się liczyć z sts, ale w miarę napływu klientów będzie to wyglądało lepiej.
Nie wiem jak wygląda sprawa limitów stawek na mecz i limitowania graczy - może ktoś się wypowie? I jeszcze jedno: mają ofertę z niższych polskich lig piłkarskich?
edit: oho, widzę że weryfikują selfi. Support FORBET może to potwierdzić?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Na czym polega ta dodatkowa weryfikacja sweet fotka przy twarzy trzymajaca dowod...Zaden buk dzialajacy legalnie w Polsce nie stosuje dodatkowej weryfikacji glownym i jedynym zabezpieczeniem jest wyplata na konto bankowe...
edit: oho, widzę że weryfikują selfi. Support FORBET może to potwierdzić?
Nie ma takiej weryfikacji w Forbet. Nikt Was nie poprosi o takie zdjęcie.
Użytkownik @slukasz123 jest znany na forum z tego, że korzysta z kilku (a może nawet kilkunastu) konto u bukmacherów, więc &quot;rozumiem&quot; jego obawy...
 
forbet 67

forbet

Użytkownik
Witamy,
krecz w tenisie = zwrot?
W przypadku kreczu następuje zwrot zakładów w każdym przypadku z wyłączeniem sytuacji gdzie zakład został w pełni rozliczony.
Podając na przykładzie, jeśli krecz nastąpił w 2-gim secie, to zakłady na 1 set będą normalnie rozliczane. Tak samo jeśli linia na ilość gemów wynosiła np. 19,5 a krecz nastąpił po rozegraniu 20 gemów to taki zakład również zostanie normalnie rozliczony.
edit: oho, widzę że weryfikują selfi. Support FORBET może to potwierdzić?
Informujemy, że przy dodatkowej weryfikacji nie wymagamy zdjęć z dowodem przy twarzy. Informacje o takim sposobie weryfikacji są nieprawdziwe. Nie prowadzimy takich praktyk.
Pozdrawiamy,
Zespół forBET
 
6 0

69daro

Użytkownik
&gt;&gt;FORBET
Dlaczego nie ma automatycznej aktualizacji kursow i w momencie dluzszego ukladania kuponu gdy chce go wyslac pojawia sie komunikat o zmianach kursowych......i nie da sie go wyslac ? Musze go kasowac i na nowo ukladac i to bardzo szybko,bo gdy minie kilka minut....znowu nastepuje ten sam problem...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom