>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ForBET - temat zbiorczy

Status
Zamknięty.
baba 134

baba

Użytkownik
To niech choćby wysyłają na koszt klienta. ⛔
To nie talie proste jak się wydaje. Przy takim zaświadczeniu wpisywane są wszelkie dane &quot;pacjenta&quot; wraz z nr. PESEL i w dwóch egzemplarzach &quot;pacjent&quot; musi podpisać.
A jak z weryfikacją ? Jakie dokumenty trzeba wysłać czy też są takie cyrki jak w Rivalo?
Skan dowodu np. i możesz zamazać dane, które są niepotrzebne, zdjęcie też;). Wszystko jest chyba w FAQ jak dobrze pamiętam.
 
bartolini1 970

bartolini1

Użytkownik
Grać tam raczej specjalnie długo nie będę, ale dziś dotarło 150 pln zrobione z bonusu, na pewno bardziej wiarygodni od 1xbet, czy jak ten ruski twór się zwie. :-D
 
janusz_tracz 5,8K

janusz_tracz

Użytkownik
na to wychodzi, jest podgląd na to i bodajże wymagane jest 80zł obrotu tą kwotą free beta, wtedy środki automatycznie przeskakują na normalne konto, przynajmniej u mnie tak było
 
baba 134

baba

Użytkownik
No zobaczymy pogram u nich za drobne bo jeszcze w pełni im nie ufam ????
Brawo! Rozsądne podejście. Czytać można wszystko, opinie innych, ale nic nie da właściwych wniosków, jak własne doświadczenia. Moim zdaniem, z racji tego, że wg. chorej ustawy to legalna firma, nic głupiego z ich strony graczom nie grozi. Oczywiście oprócz wtopy ???? . Tak, że powodzenia i duuuużych wygranych.
Bonus się dostaję jak się obróci 4x kwotą z salda?
Tak, tylko przy kursie min. 2.
 
S 0

soplicas

Użytkownik
Ciekawe jaki mają stosunek do graczy wygrywających progresją. Czy są w stosunku do nich tolerancyjni czy od razu blokują ;p
 
janusz_tracz 5,8K

janusz_tracz

Użytkownik
Ciekawe jaki mają stosunek do graczy wygrywających progresją. Czy są w stosunku do nich tolerancyjni czy od razu blokują ;p
nie słyszałem, żeby ktoś w dystansie zarobił na progresji, odkryłeś jakieś perpetum mobile? ????
 
B 293

buks65

Użytkownik
Chyba mocno przesadziłeś ze zniesławieniem, ale idąc Twoim tokiem rozumowania - nawet gdyby, to co &quot;nam&quot; do tego?
 
L 124

lemko

Użytkownik
Zniesławienie, pomówienie, obmówienie, oszczerstwo – występek polegający na pomówieniu innej osoby, grupy osób, instytucji, osoby prawnej lub jednostki organizacyjnej nie mającej osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności.
Nie ma jeszcze tu oficjalnego supportu ForBET-a? (rzadko teraz zaglądam do tego wątku)
 
B 293

buks65

Użytkownik
Powtórzę, idąc Twoim tokiem rozumowania - nawet gdyby, to co &quot;nam&quot; do tego? Której części zdania nie rozumiesz?
A tak w ogóle tylko ktoś niespełna rozumu chciałby się sądzić o słowo &quot;przekręt&quot;.
 
L 124

lemko

Użytkownik
Przeczytałeś moje pytanie na końcu? W niektórych tematach udziela się support firm bukmacherskich i myślałem, że tu jest tak samo.
EDIT: Nie o słowo &quot;przekręt&quot;, ale nazwanie ich per &quot;przekręt&quot;.
 
janusz_tracz 5,8K

janusz_tracz

Użytkownik
mnie dziś zbanowali na czacie jak tylko wspomniałem, żeby mi oddali podatek za kupony puszczone w tym roku i że przenoszę się do forbet grać bez podatku
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom