>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ForBET - temat zbiorczy

Status
Zamknięty.
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
I zobaczymy czy bezproblemowo będzie, czy problemowo.
Bezproblemowo, bo ja zlecałem wypłatę w piątek po 23:00 i doszła w poniedziałek o 15:00 do mBanku ???? Mają konto, z którego robią przelewy w Raiffeisen Banku ????
A co do limitów, o których było wcześniej pisane - mi taki kupon poszedł za 104zł maks., a chciałem za 130zł, więc może być też tak jak ktoś pisał, że to po prostu na dane zdarzenia mają ustalone z góry jakieś progi, które mogą przyjąć, a nie oznacza to, że dostałeś/aś limity :jezora:
 
janusz_tracz 5,8K

janusz_tracz

Użytkownik
Poświęciłem się więc dla dobra ogółu :grin:;), bo zaintrygował mnie ten quasinormalny bukmacher.

Choć zazwyczaj nie bawię się w bonusy (strata czasu - wolę swoją własną kasę bez warunków), zrobiłem to tym razem. I obróciłem tym bonusem w try miga.

Zleciłem więc sto kilkadziesiąt złotówek do wypłaty, żeby się bukmacherowi nie &quot;odwidziało&quot; gdybym grał dalej a nieopatrznie nadal wygrywał (uznanie za potencjalnego zawodowca).

I zobaczymy czy bezproblemowo będzie, czy problemowo.
no i jak?
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik

Dość zaskoczony jestem, bo wypłatę zleciłem dzisiaj w nocy. To już było dzisiaj a wg ichniejszych wewnętrznych obwarowań, przelew chyba powinien zostać uruchomiony dopiero jutro.
Pozytywne zaskoczenie.
Pieniądze mam na koncie. Wszystkie z bonusu.
Wszystko jest więc w najlepszym porządku.
 
janusz_tracz 5,8K

janusz_tracz

Użytkownik
Ja też się tam zarejestrowałem i obróciłem tym bonusem. Wypłata zlecona w piątek, a kasy ani widu, ani słychu. Status na stronie &quot;przetwarzana&quot;.
i co do tej pory ani razu nie zgłosiłeś się w tej sprawie do ich supportu?
 
baba 134

baba

Użytkownik
Chat działa chyba tylko od 10.00 do ok. 16.00, ale na zostawione wiadomości z podanym mailem odpowiadali do południa następnego dnia. Na zgłoszone moje dwie sugestie odnośnie strony, jedną już uwzględnili i poprawili. ???? Cały czas się rozwijają i jak mi pisali, wręcz oczekują opinii i sugestii od użytkowników strony i w miarę możliwości będą wszystko poprawiać. Dla mnie jest ok. Mają jeszcze sporo mankamentów na stronie, ale to nie problem.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Każdy bukmacher zaczynający potrzebuje opinii użytkowników. Bo niestety ale nikt nie wyłapie błędów, pomyłek czy poprawek lepiej niż gracze;)
 
baba 134

baba

Użytkownik
Każdy bukmacher zaczynający potrzebuje opinii użytkowników. Bo niestety ale nikt nie wyłapie błędów, pomyłek czy poprawek lepiej niż gracze;)
Zgadza się. I dlatego moim zdaniem zarejestrowani już użytkownicy, tak jak ja powinni to zrobić, jeżeli coś chcieliby zmienić, aby stronka w możliwie najkrótszym czasie ewoluowała we właściwym kierunku.
 
neiri 5

neiri

Użytkownik
obrocilem juz bonusem mam juz że 100% ale dalej kasa jest tam gdzie bonus a nie saldo, jak to zmienic?
Napisz do supportu. Mnie od razu po obróceniu bonusu środki dodano do salda głównego. Jak ktoś pisał wcześniej, chat online jest od 10-16
 
anzelmo 202,9K

anzelmo

Użytkownik
Zgadza się. I dlatego moim zdaniem zarejestrowani już użytkownicy, tak jak ja powinni to zrobić, jeżeli coś chcieliby zmienić, aby stronka w możliwie najkrótszym czasie ewoluowała we właściwym kierunku.
ty to jesteś pewnie przedstawicielem firmy wiec wiarygodny jak....
 
L 124

lemko

Użytkownik
Wszyscy mogą odebrać tylko zaświadczenia w Ostródzie :zoltakartka:
Czemu nie wysyłają zaświadczeń listem poleconym?
 
baba 134

baba

Użytkownik
ta lubię polskie pyry napisz tu jeszcze z 10 achów najow itp jacy to sa cudowni
Gdybyś nie zauważył, ten wątek dotyczy konkretnego bukmachera - forBET. Forum, jak nazwa wskazuje, jest po to, by wyrażać własne opinie. ty jak na razie nie wyraziłeś żadnej, oprócz głupich bezpodstawnych zarzutów. Nie musisz się ze mną zgadzać, nikt nie musi. Ja tylko wyrażam swoją opinię jako ich klient, a ty? Zarejestruj się i opisz własne doświadczenia, jak nie - zamilcz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom