>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

ForBET - temat zbiorczy

Status
Zamknięty.
baba 134

baba

Użytkownik
a ja myślę, że STS się zaczyna palić grunt pod nogami, nie spodziewali się takiej konkurencji
No bo jak to wypali, tak na stałe, to innym nie pozostanie nic innego, jak też tak zrobić. Mam na myśli podatek.
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Z całym szacunkiem do tego marketingowca, ale On wygląda jak 3/4 polskich licealistów i jakby go wpuścić do ogólniaka, to nikt by nie powiedział, że ten gość prowadzi marketing STS.
 
neiri 5

neiri

Użytkownik
Potwierdzam, bezproblemowa wypłata.
Są naprawdę mocną konkurencją dla STS i Fortuna. Strona szybciutko śmiga, mnóstwo typów i dyscyplin, brak podatku, ekspresowe wypłaty i wpłaty. Przenoszę się na stałe do tego buka i naturalnie polecam wszystkim :p
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Mają wręcz żenująco-padaczkowe kursy na DW (correct scores)
I tak w dzisiejszym meczu FC Midtjylland - Videoton FC
1-0 @4.65 a 2-0 @4.55
gdy np. w STS z 12% podatkiem
1-0 @6*0.88=@5.28
2-0 @6*0.88=@5.28
I takich przykładów wykorzystywania marketingowego chwytu w postaci rzekomo pokrywanego przez nich 12% podatku obrotowego, są dziesiątki.
Bo de facto na tych ich niskich kursach na DW gracz wychodzi gorzej niż w innych firmach pobierających ten podatek.
Tak więc nie dajmy się zwariować... bo rynek DW to porażka w Forbet ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
janusz_tracz 5,8K

janusz_tracz

Użytkownik
Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia 1 (forbet @2,00 - sts @1,80)
Cracovia Kraków - Wisła Kraków 1 (forbet @2,05 - sts @1,85)
Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Górnik Łęczna 1 (forbet @2,00 - sts @1,80)
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 2 (forbet @2,55 - @sts @2,29)
Korona Kielce - Lech Poznań 2 (forbet @2,15 - sts @1,89)
Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1 (forbet @1,90 - sts @1,67)
Legia Warszawa - Piast Gliwice 1 (forbet @1,50 - sts @1,32)
Ruch Chorzów - Wisła Płock 2 (forbet @2,50 - sts @2,20)
ako forbet @320
ako sts @309
poprawcie mnie jeżeli się pomyliłem w obliczeniach, edi znajdź więcej przykładów na lepsze kursy w sts - czekam niecierpliwie
ps. ile Ci zapłacili?
edit: jeżeli masz cokolwiek pojęcia o bukmacherce to wiesz, że zakłady na DW to jakies 0,5% gry a 90% to zakłady na 1x2
 
baba 134

baba

Użytkownik
Potwierdzam, bezproblemowa wypłata.
Są naprawdę mocną konkurencją dla STS i Fortuna. Strona szybciutko śmiga, mnóstwo typów i dyscyplin, brak podatku, ekspresowe wypłaty i wpłaty. Przenoszę się na stałe do tego buka i naturalnie polecam wszystkim :p
Jak dla mnie, najlepszy &quot;legalny&quot; bukmacher w Polsce. Jeżeli u konkurencji nic się nie zmieni w sprawie podatku, to jak zaczną się reklamować docierając do szerokiego grona graczy sts, fortuny i innych &quot;legalnych&quot;, to przejmą ich klientów, przynajmniej tych internetowych.
Mają wręcz żenująco-padaczkowe kursy na DW (correct scores)
I tak w dzisiejszym meczu FC Midtjylland - Videoton FC
1-0 @4.65 a 2-0 @4.55
gdy np. w STS z 12% podatkiem
1-0 @6*0.88=@5.28
2-0 @6*0.88=@5.28
I takich przykładów wykorzystywania marketingowego chwytu w postaci rzekomo pokrywanego przez nich 12% podatku obrotowego, są dziesiątki.
Bo de facto na tych ich niskich kursach gracz wychodzi gorzej niż w innych firmach pobierających ten podatek.
Tak więc nie dajmy się zwariować... ????
edi8, musiałeś się chyba mocno napracować, aby znaleźć taki przykład, gdzie jakieś wyjątki można wyszukać u każdego buka. Tylko w jakim celu?
 
neiri 5

neiri

Użytkownik
Akurat jeżeli chodzi o kursy to również wychodzą na plus względem STS.
Żeby nie daleko szukać, wystarczy spojrzeć na dzisiejszą rozpiskę Ligi Europy.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
edi8, musiałeś się chyba mocno napracować, aby znaleźć taki przykład, gdzie jakieś wyjątki można wyszukać u każdego buka. Tylko w jakim celu?
Wcale się nie musiałem napracować, bo tak jak napisałem i jako przykład podałem tylko 2 kursy na DW z 1 meczu - to na będącym sednem mojego wpisu i jasno wymienionym przeze mnie rynku DW (którym obecnie jestem najbardziej zainteresowany w związku z aktualnie podawanymi przeze mnie w dziale Systemy Bukmacherskie rozpisami do gry na DW ) mają totalną padakę i to właśnie jest oddane w moim poście.
Pytasz w jakim celu?
Ano w takim, aby tam w Forbet przypadkiem właśnie nie grać na rynku DW - bo de facto wcale za gracza nie zapłacą 12% podatku obrotowego, gdyż ich bezpodatkowe kursy są niższe, niż po odliczeniu tego podatku choćby w STS, z którą to firmą skonfrontowałem wysokość kursów na DW z tych samych spotkań.
.............
A tu porównanie kursów na DW 1-0 po kolei z 7 początkowych dzisiejszych spotkań LE wg oferty na stronie Forbet - z kursami na DW 1-0 w STS:
FC Nomme Kalju - Osmanlispor
Forbet 1-0 @11 - STS 1-0 @15*0.88=@13.2 ✅
HJK Helsinki - IFK Goteborg
Forbet 1-0 @8.5 - STS 1-0 @10*0.88=@8.8 ✅
FC Midtjylland - Videoton FC
Forbet 1-0 @4.65 - STS 1-0 @6*0.88=@5.28 ✅
Spartak M. - AEK Larnaca
Forbet 1-0 @5.25 - STS 1-0 @6*0.88=@5.28 ✅
Trnawa - Austria W.
Forbet 1-0 @9.25 - STS 1-0 @12*0.88=@10.56 ✅
Arouca - Heracles
Forbet 1-0 @5.5 ✅ - STS 1-0 @6*[email protected]
Krasnodar - Birkirkara
Forbet 1-0 @6.75 - STS 1-0 @8*0.88=@7.04 ✅
Beitar - Jelgava
Forbet 1-0 @5 - STS 1-0 @6*0.88=@5.28 ✅
Tak więc w w/w 7 początkowych meczach podanych w kolejności wg oferty Forbet, na rynku DW 1-0 mamy bilans 1-6 na korzyść kursów w STS, oczywiście już po odliczeniu 12% podatku obrotowego.
I tak przy grze na AKO z dubli DW, do czego głównie odnoszą się prezentowane przeze mnie systemy na DW, różnica przy wejściu po 1-0 to np. w meczach:
FC Midtjylland - Videoton FC
Forbet 1-0 @4.65 - STS 1-0 @6*0.88=@5.28
Spartak M. - AEK Larnaca
Forbet 1-0 @5.25 - STS 1-0 @6*0.88=@5.28
W Forbet AKO 4.65*[email protected]
W STS AKO (6*6)*[email protected] ✅
a to nie jest wcale oparte o najbardziej drastyczną różnicę kursów...
Na zakończenie raz jeszcze przestrzegam, aby dokładnie sprawdzać czy to pozorne płacenie 12% podatku obrotowego przez Forbet, na opisanym przeze mnie rynku DW ma sens i wobec tak niskich kursów tylko nie drenuje kieszeni niezorientowanego gracza mocniej, niż przy grze w firmach ten podatek pobierających.
Bowiem nie wszystko złoto co się świeci!
 
A 30,4K

atr

Użytkownik
Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia 1 (forbet @2,00 - sts @1,80)
Cracovia Kraków - Wisła Kraków 1 (forbet @2,05 - sts @1,85)
Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Górnik Łęczna 1 (forbet @2,00 - sts @1,80)
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 2 (forbet @2,55 - @sts @2,29)
Korona Kielce - Lech Poznań 2 (forbet @2,15 - sts @1,89)
Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1 (forbet @1,90 - sts @1,67)
Legia Warszawa - Piast Gliwice 1 (forbet @1,50 - sts @1,32)
Ruch Chorzów - Wisła Płock 2 (forbet @2,50 - sts @2,20)
ako forbet @320
ako sts @309
poprawcie mnie jeżeli się pomyliłem w obliczeniach, edi znajdź więcej przykładów na lepsze kursy w sts - czekam niecierpliwie
ps. ile Ci zapłacili?
edit: jeżeli masz cokolwiek pojęcia o bukmacherce to wiesz, że zakłady na DW to jakies 0,5% gry a 90% to zakłady na 1x2
Pomyliłeś się. Już na oko widziałem że przy takich różnicach w każdym meczu niemożliwe żeby różnica w ako wynosiła tylko 11 ... forbet dobrze 320 ale ako w sts 125.8:grin:
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
przykład na szybko
teraz rugby
over 35,5 w sts 1,75
iforbet over 35,5 kurs 1,75
a w sts trzeba jeszcze 12% zabrać
więc o czy tu gadać...
O czym Ty człowieku piszesz?
Bo ja o obserwowanym przeze mnie rynku DW w Forbet, z masą posiadanych przykładów, gdzie kursy w stosunku do firm z podatkiem są i tak znacznie niższe, co jednoznacznie mówi o nieopłacalności grania na tym rynku w Forbet.
Natomiast Ty jako pseudo kontrargument, podajesz kurs na 1 zdarzenie z... rugby :grin:
Ogarnij się!
 
baba 134

baba

Użytkownik
Pytasz w jakim celu? Ano w takim, aby tam w Forbet przypadkiem właśnie nie grać na rynku DW - bo de facto wcale za gracza nie zapłacą 12% podatku obrotowego, gdyż ich bezpodatkowe kursy są niższe, niż po odliczeniu tego podatku choćby w STS, z którą to firmą skonfrontowałem wysokość kursów na DW z tych samych spotkań.
Jeżeli tak jest z DW, to masz rację. Ja osobiście nie jestem zwolennikiem gry na DW, zaglądam tam może raz na pół roku, nie częściej. Mnie interesują inne zakłady, a głównie LIVE. I tu forBET bije na głowę wszystkich &quot;legalnych&quot; buków.
Tak jak widać, każdy powinien ocenić, nie tylko forBET, ale i każdego innego buka &quot;legalnego&quot; czy &quot;nielegalnego&quot; pod kątem własnej gry.
Tak zrobiłeś Ty, tak zrobiłem ja i stąd to małe nieporozumienie.
 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
Użytkowniku baba, czy dobrze zgaduję, że jesteś tu nieformalnym przedstawicielem firmy Forbet? Jeśli tak, to czy twój pracodawca zamierza coś zrobić w celu realnego umożliwienia odbioru zaświadczeń?
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Użytkowniku baba, czy dobrze zgaduję, że jesteś tu nieformalnym przedstawicielem firmy Forbet? Jeśli tak, to czy twój pracodawca zamierza coś zrobić w celu realnego umożliwienia odbioru zaświadczeń?
po co ci zaświadczenia jak to jest według polskiego prawa legalny bukmacher?
lubisz zbierać papier?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
po co ci zaświadczenia jak to jest według polskiego prawa legalny bukmacher?
lubisz zbierać papier?
Imienne zaświadczenia o wygranych, wystawione na drukach ścisłego zarachowania mogą być potrzebne choćby w US.
A tak generalnie, to więcej myśl niż pisz - bo w przeciągu 2 dni drugi aberracyjny wpis tu zamieszczasz, wczoraj o meczu rugby w Forbet gdy ja jasno pisałem o kursach tam na rynku DW, zaś dziś nie wiesz nawet do czego potrzebne są zaświadczenia o wygranych...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom