>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

ForBET - temat zbiorczy

Status
Zamknięty.
B 293

buks65

Użytkownik
Soplicas i buks65&gt;&gt; gdy po wejściu na forum ( i przy wcześniej wybranym trybie automatycznego logowania ) nie jesteś jednak zalogowany, to wystarczy kliknąć w tytuł dowolnego wątku aby nastąpiło zalogowanie - bez konieczności wpisywania hasła.
https://forum.bukmacherskie.com/f16/posty-i-reputa-problemy-techniczne-123056-5.html#post6075353
edi8, dzięki, ale moja odpowiedź dotyczyła logowania do forBET i tak też pomyślałem o pytaniu @Soplicas, bo to ten wątek. Jednak Twoja odpowiedź napewno dla wielu się przyda.
 
S 1,1K

slukasz123

Użytkownik
Nie ma takiej weryfikacji w Forbet. Nikt Was nie poprosi o takie zdjęcie.
Użytkownik @slukasz123 jest znany na forum z tego, że korzysta z kilku (a może nawet kilkunastu) konto u bukmacherów, więc &quot;rozumiem&quot; jego obawy...
Szanowny Adminie z calym szacunkiem do Ciebie uwazasz ze otworzylbym 100 kont bankowych dla marnych 20zl...Wiec prosze nie wypisuj bzdur...To po pierwsze a po 2 mozna wyplacic tylko na konto ja tylko sie zapytalem jak wyglada dodatkowa weryfikacja skoro uzytkownik forbet stwierdzil ze OWA ISTNIEJE!!!!!!
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
@slukasz123: Ty tu wyskoczyłeś z postem że weryfikacja z selfi, więc zapytałem czy to prawda, co zdementował support fotbet. Ty się nie pytałeś - stwierdziłeś fakt, przynajmniej tak to wyglądało.
 
S 1,1K

slukasz123

Użytkownik
@slukasz123: Ty tu wyskoczyłeś z postem że weryfikacja z selfi, więc zapytałem czy to prawda, co zdementował support fotbet. Ty się nie pytałeś - stwierdziłeś fakt, przynajmniej tak to wyglądało.
Chodzilo mi bardziej o to jak wyglada dodatkowa weryfikacja sam zastanawiam sie nad otworzeniem tam konta..Wiec chcialbym wiedziec.....A nie ze wolaja sweet fotke???O TO MI CHODZIŁO!
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Na czym polega ta dodatkowa weryfikacja sweet fotka przy twarzy trzymajaca dowod...Zaden buk dzialajacy legalnie w Polsce nie stosuje dodatkowej weryfikacji glownym i jedynym zabezpieczeniem jest wyplata na konto bankowe...
Aha, czyli Ty tylko pytałeś? ????
Nie, nie chcą selfi, na czacie buka też mi tak napisali.
 
S 1,1K

slukasz123

Użytkownik
Aha, czyli Ty tylko pytałeś? ????
Nie, nie chcą selfi, na czacie buka też mi tak napisali.
Mimo wszystko w dalszym ciagu nie dowiedzialem sie jak wyglada dodatkowa weryfikacja.....Przy rejestracji prosi tylko o skan dowodu....A cos jeszcze??Nie WIADOMO!
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Skoro nie chcą selfi to dodatkową weryfikacją może być np. screen z konta bankowego z adresem. Ewentualnie ci wyślą list na kwadrat, jak pewien zielony bukmacher ????
 
janusz_tracz 6,7K

janusz_tracz

Użytkownik
Skoro nie chcą selfi to dodatkową weryfikacją może być np. screen z konta bankowego z adresem. Ewentualnie ci wyślą list na kwadrat, jak pewien zielony bukmacher ????
dokładnie tak jak napisałeś, mnie jak wypłacałem bonus (a jeszcze nie miałem żadnych depozytów) poprosili o jakiś screen z konta bankowego i tyle - z tym selfie się nieźle uśmiałem, swoją drogą nigdy nie kombinowałem u żadnego buka i nigdy też o takie cuda żadna firma mnie nie atakowała, widać kto ma coś za uszami ????
 
S 1,1K

slukasz123

Użytkownik
dokładnie tak jak napisałeś, mnie jak wypłacałem bonus (a jeszcze nie miałem żadnych depozytów) poprosili o jakiś screen z konta bankowego i tyle - z tym selfie się nieźle uśmiałem, swoją drogą nigdy nie kombinowałem u żadnego buka i nigdy też o takie cuda żadna firma mnie nie atakowała, widać kto ma coś za uszami ????
Widac malo firm przerobiles np 1xbet wola od razu sweet fotke...Ode mnie wolal od razu przy wyplacie...
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
No wiesz, zależy jak grasz. Jak rejestrujesz się na wielu mniej popularnych bukmacherach (czytaj. radzieckich) to oni lubią odwalać takie akcje. Na pewno tak nie zrobi szanujący się bukmacher europejski.
 
B 293

buks65

Użytkownik
Dlaczego nie rozliczacie na bieżąco dodatkowych zakladów w piłce nożnej? Np. zakłady na pierwszą połowę, czy chociażby wynik pierwszych 10 minut. Takie zakłady są rozliczane dopiero po zakończeniu całego spotkania, łącznie z dogrywką i rzutami karnymi.
 
K 0

kurpiej

Użytkownik
Spotkał się ktoś z sytuacjią, w której na wpłatę przez dotpay trzeba było czekać dłużej niż standardowe kilka chwil? czekam już blisko 2h i nic..
 
forbet 67

forbet

Użytkownik
Witamy,
Dlaczego nie rozliczacie na bieżąco dodatkowych zakladów w piłce nożnej? Np. zakłady na pierwszą połowę, czy chociażby wynik pierwszych 10 minut. Takie zakłady są rozliczane dopiero po zakończeniu całego spotkania, łącznie z dogrywką i rzutami karnymi.
Otrzymaliśmy zgłoszenie o tym problemie i pracujemy, aby go rozwiązać.
Spotkał się ktoś z sytuacjią, w której na wpłatę przez dotpay trzeba było czekać dłużej niż standardowe kilka chwil? czekam już blisko 2h i nic..
Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. Akurat w Pana przypadku wystąpił problem i robimy wszystko co w naszej mocy by go rozwiązać. Więcej informacji otrzymał Pan w odpowiedzi na maila.
Pozdrawiamy,
Zespół forBET
 
golicbuki 123

golicbuki

Użytkownik
Nie rozumiem jak można wyliczać sobie że jak buk miałby brać na siebie te 12 % co pobierają STSy i inne ziemniaki to musiałby odliczać od swojej prowizji i że jak będzie ona 18% to mu sie zostanie 3, przecież te 12 % to pobierają od STAWKI a nie od wygranej wiec jak kurs jest 1,12 to to przy stawce załóżmy 100 oprócz wypłącenia dla gracza wygranej 12(+stawka100) drugie tyle odprowadzić do fiskusa jużnie wspomnę o kursach jeszcze niższych gdzie podatek byłby KILKAKROTNIE wyższy niż wygrana gracza i takie zakłady były by dla firmy całkowicie nieopłacalne. Jedyne wytłumaczenie to że buki są rozliczane jakoś inaczej np odprowadzają podatek od ZYSKU (netto) w jakimś okresie rozliczeniowym a nie od obrotu (tak jak podatek dochodowy czy vat w firmach - od zysku odejmuje sie koszty czyli wypłaty/wygrane graczy co miało by jakiś sens) gdyby dotychczasowe ziemniaki rozliczały w ten sposób np pobierały 12% od tego co ZAROBISZ w miesiącu a nie od KAŻDEJ transakcji to by może też nie było takie głupie i więcej ludzi by u nich grało a tak to jak zarobisz to ci potrącą (od Twojej stawki bez względu na kurs czyli twój zarobek) ale jak stracisz to nikt ci tego nie uwzględnia i nie odejmuje od kwoty do opodatkowania i granie singli jest na dotychczasowych &quot;legalnych zasadach&quot; całkowicie bez sensu. Inna opcja to że taki &quot;legalny&quot; forBET który wg niektórych forumowiczów jest popwiązany z Fortuną jest wypuszczony na jakiś czas na &quot;wabia&quot; żeby sie naiwni gracze porejestrowali (ci co dotąd nie dali sie skusic na inne &quot;legalne&quot; polskie buki) i potem żeby mieć &quot;BAZĘ&quot; do udostępnienia odpowiednim organom kogo mają skontrolować pod kątem grania innych zagranicznych &quot;nielegalnych&quot; bukach
 
janusz_tracz 6,7K

janusz_tracz

Użytkownik
Nie rozumiem jak można wyliczać sobie że jak buk miałby brać na siebie te 12 % co pobierają STSy i inne ziemniaki to musiałby odliczać od swojej prowizji i że jak będzie ona 18% to mu sie zostanie 3, przecież te 12 % to pobierają od STAWKI a nie od wygranej wiec jak kurs jest 1,12 to to przy stawce załóżmy 100 oprócz wypłącenia dla gracza wygranej 12(+stawka100) drugie tyle odprowadzić do fiskusa jużnie wspomnę o kursach jeszcze niższych gdzie podatek byłby KILKAKROTNIE wyższy niż wygrana gracza i takie zakłady były by dla firmy całkowicie nieopłacalne. Jedyne wytłumaczenie to że buki są rozliczane jakoś inaczej np odprowadzają podatek od ZYSKU (netto) w jakimś okresie rozliczeniowym a nie od obrotu (tak jak podatek dochodowy czy vat w firmach - od zysku odejmuje sie koszty czyli wypłaty/wygrane graczy co miało by jakiś sens) gdyby dotychczasowe ziemniaki rozliczały w ten sposób np pobierały 12% od tego co ZAROBISZ w miesiącu a nie od KAŻDEJ transakcji to by może też nie było takie głupie i więcej ludzi by u nich grało a tak to jak zarobisz to ci potrącą (od Twojej stawki bez względu na kurs czyli twój zarobek) ale jak stracisz to nikt ci tego nie uwzględnia i nie odejmuje od kwoty do opodatkowania i granie singli jest na dotychczasowych &quot;legalnych zasadach&quot; całkowicie bez sensu. Inna opcja to że taki &quot;legalny&quot; forBET który wg niektórych forumowiczów jest popwiązany z Fortuną jest wypuszczony na jakiś czas na &quot;wabia&quot; żeby sie naiwni gracze porejestrowali (ci co dotąd nie dali sie skusic na inne &quot;legalne&quot; polskie buki) i potem żeby mieć &quot;BAZĘ&quot; do udostępnienia odpowiednim organom kogo mają skontrolować pod kątem grania innych zagranicznych &quot;nielegalnych&quot; bukach
a nie śledzą Cię helikoptery i sąsiedzi nie naświetlają laserami?
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
V 1,1K

viren

Użytkownik
Golicbuki zauwazyles ze podatek pobierany jest tylko raz - od stawki? Czyli jak postawisz 32 mecze, tylko na pierwszy mecz stawka bedzi pomniejszona o 12 czy iles procent, potem juz mnozy sie normalnie. A wiec od drugiego meczu wzwyz nic to ich nie kosztuje, marze maja na czysto moze u sobie odbijaja
 
B 293

buks65

Użytkownik
Golicbuki zauwazyles ze podatek pobierany jest tylko raz - od stawki? Czyli jak postawisz 32 mecze, tylko na pierwszy mecz stawka bedzi pomniejszona o 12 czy iles procent, potem juz mnozy sie normalnie. A wiec od drugiego meczu wzwyz nic to ich nie kosztuje, marze maja na czysto moze u sobie odbijaja
No raz. Od każdej stawki i na każdym kuponie. Nieważne, czy zagrasz singla, czy 32 mecze na kuponie. Twoja wygrana od razu jest pomniejszona o 12%. Tak, że bzdury piszesz, że przy 32 meczach, tylko pierwszy jest z podatkiem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom