>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ForBET - temat zbiorczy

Status
Zamknięty.
B 293

buks65

Użytkownik
Nie wygrana, tylko wkład, za który grasz, co przekłada się potem na pomniejszoną wygraną.
A o ile % wygrana jest pomniejszona? :) :) :) :) :) W sumie jakby się czepiać, tak jak ty, to i tokiem myślenia @viren wyjdzie na to samo. No nie? Łap kalkulator i licz, bo wiem, że twoje ego nie pozwoli ci tego tak zostawić. :) :) :) Nie jest tajemnicą, że ziejesz nienawiścią na każdy mój wpis i masz manię prześladowczą na moim punkcie, więc cieszę się, że twoja złość nie pozwoli ci znowu dzisiaj spać. Pa pa.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Uproscmy to
zakladajac ze masz 100 zl stawiasz 32 mecze kazdy kurs 2
Podatek jest odjety tylko raz, czyli leci 0,88 (*2*2*2..*2 (32 skladniki iloczynu)
Nie jest to 1,88*1,88 ... itp
Czyli oplaca sie grac wieksza ilosc zdarzen na kuponie jesli juz kiedykolwiek grasz u naziemnych
Nie oplaca sie absolutnie grac u naziemnych jednego zdarzenia, no chyba ze i po podatku sa lepsi od sieci, chyba ze jest jakas ustawka i zaspali. Ale pewnie naziemni sie boja przyjac 200-300 zl zgadza sie?
Zreszta nawet jakby nie bylo podatku to kursy u naziemnych sa beznadziejne ypu 1,65 -2,05 1,40-2,30 itp)
Rozkladajac podatek na wiecej meczow mamy podatek symboliczny, przy dziesieciu to juz 1,2% obrotu a przy dwudziestu 0,6%. Nie wiem kto single gra w ziemniakach, Janusze?
 
B 293

buks65

Użytkownik
Rozkladajac podatek na wiecej meczow mamy podatek symboliczny, przy dziesieciu to juz 1,2% obrotu a przy dwudziestu 0,6%. Nie wiem kto single gra w ziemniakach, Janusze?
Czytając Twoje wywody matematyczne zastanawiam się kto Cię uczył matematyki, albo jak skończyłeś szkołę, jakąkolwiek, bo o maturę nie ma co pytać. Tak więc daj sobie luz z czymś, co Cię przerasta, bo piszesz jak Janusz.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Obrotem jest stawka, ewentualnie wygrana. I od stawki pobierany jest podatek raz. 12% czy iles tam nie wiem bo nie gralem.
Jesli na kuponie masz 10 meczow to na jeden mecz przypada 1/10 podatku, jesli masz jeden to 100% podatku idzie na kurs na ten mecz.
Co prowadzi do konkluzji ze jak juz grac w naziemnych to grubasne akumulatory, bo zaplacisz jeden podatek od 10 meczow, a grajac 10 razy po jednym meczu za kazdym razem ciachnie cie podatek. Zaplacisz 120% ???? nawet wiecej bo procenty beda skladane. A wiec jakies 150% Tak jak w Zmiennikach
 
B 293

buks65

Użytkownik
Obrotem jest stawka, ewentualnie wygrana. I od stawki pobierany jest podatek raz. 12% czy iles tam nie wiem bo nie gralem.
Jesli na kuponie masz 10 meczow to na jeden mecz przypada 1/10 podatku, jesli masz jeden to 100% podatku idzie na kurs na ten mecz.
Co prowadzi do konkluzji ze jak juz grac w naziemnych to grubasne akumulatory, bo zaplacisz jeden podatek od 10 meczow, a grajac 10 razy po jednym meczu za kazdym razem ciachnie cie podatek. Zaplacisz 120% ???? nawet wiecej bo procenty beda skladane. A wiec jakies 150% Tak jak w Zmiennikach

Proszę Cię, nie brnij już w to dalej, bo przespanych lat na matematyce nie nadrobisz na forum, a po za tym, to nie ten temat.
Pozdrawiam
 
W 91

walwoj

Użytkownik
Jeżeli utrzymają kursy jak STS i będą brali podatek na siebie, to wróżę duże przychody. Jeżeli zmienią zasady rozliczania na takie jak inne ziemniaki, to będzie początek ich końca. Nie wiem, czy model bycia polskim Pinnacle me sens ekonomiczny, ale jeżeli się utrzyma to zmusi złodziei do przemyślenia swojej strategii. W każdym razie życzę powodzenia, bo widać, jak konkurencja na lokalnym rynku jest potrzebna.
 
golicbuki 123

golicbuki

Użytkownik
Skoro forBET nie potrąca podatku to co znaczy w ich regulaminie zapis:
- zasady rozliczania kuponu :
paragraf 18 - Ewentualna Wygrana Kwota w Zakładzie prostym
EWK ... przemnożenie WSKAŹNIKA i stawki oraz iloczynu kursów wg wzoru:
EWK=(wskaźnik x stawka) x iloczyn kursów
Co to jest ten WSKAŹNIK ? w norrmalnych bukach nic takiego nie występuje tylko w ziemniakach
Drugi martwiący zapis :
paragraf 33
Kapitał przeznaczony do natychmiastowej wypłaty wygranej wynosi co najmniej 50.000 złotych,
Jak należy to zrozumieć ?, że tylko 50.000 zł mają na koncie a jak ktoś wygra więcej (jednemu będzie raczej trudno bo pewnie mają na razie niskie limity na wszelki wypadek skoro tak cienko u nich z zapasem kasy, ale jak żle sie zrównoważy zakład i wystąpi jakaś masówka na jedną stronę jakiegoś zakłądu a w drugą pomimo podwyższania kursów nie będą mieli wystarczająco wielu &quot;chętnych&quot; to co wtedy? jak te 50 czy nawet 100 tys zabraknie ?
Trzeba będzie czekać na co ? aż sie uzbiera z depozytów kolejnych naiwniaków czy aż przeleją kasę z jakichś kont zapasowych ?
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Kapitał przeznaczony do natychmiastowej wypłaty wygranej wynosi co najmniej 50.000 złotych, Jak należy to zrozumieć ?
Wynosi co najmniej 50 000zł. Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Czyli nie mniej niż te 50 000zł. Trzeba najpierw tyle wygrać, a nie martwić się już na starcie na zapas. Niektórzy to cokolwiek znajdą, byle było coś źle...
 
golicbuki 123

golicbuki

Użytkownik
Piotrex007 - ja rozumiem co znaczy &quot;co najmniej&quot; i dokładnie tak nawet napisałem w poście,
CO NAJMNIEJ to MOŻE to być dużo wiecej ale NIE MUSI i tak &quot;ze zrozumieniem&quot; wynika z tego zapisu,
Ty sam chyba nie rozumiesz co czytasz. 50.000 to jest według zapisu w reg. KAPITAŁ na WSZYSTKIE wygrane a nie na jedną, więc bez sensu piszesz &quot;trzeba najpierw tyle wygrać&quot; a 50 tys dla wszystkich śmieszna kwota, tu jedna osoba nie gra wiec nawet jak 1000 osób wygra po 50 zł taz i drugi to po przy niefortunnym splocie zdarzeń może sie kasa szybko skończyć , jakby było to &quot;co najmniej 5.000.000 a stawki lub wygrane polimitowane max 100 zł to by była jakaś rezerwa ale 50.tys to są grosze jak na portfel buka. W bet365, albo otobet czasem jak klikne max stawka to wychodzi na jeden zakład i dla jednej osoby czesto większy limit niż 50.000, i oni mają zapis że zakłady są dla graczy &quot;rekreacyjnych&quot; ????
 
skalus 63

skalus

Użytkownik
Bardzo fajny bukmacher.Kursy najlepsze w naziemnych biorąc pod uwagę że bez podatku np. tenis bajka nie dość że są wszystkie itf-y to grać można dokładne wyniki sety itp ... a i są deble w itf - tego nie ma żaden inny naziemny ...
Oby tak dalej pieniądze za wygrane szybko rozliczane na razie brak limitów .... a jeśli są (raz mi się zdarzyło) to można dwa takie same kupony puścić.
Panowie jak macie konta w STSACH TOTIMIKSACH I FORTUNACH ???? warto założyć tam konto i spróbować....ja to zrobiłem i jestem baaaardzo zadowolony...jak będzie dalej zobaczymy ;)
Dobrze że przeczytałem na forum o tym buku bo w ogóle nie miałem pojęcia o jego istnieniu...
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Jak same komercyjne ligi z top 5 i eklape, to dasz radę pograć. Ale kursy np. na podwójną szansę w piłce w tym buku to totalna żenada. Porównajcie sobie z innymi bukami...
Na 1 x 2, over i bts sensowne, ale to 1x i x2 to jakiś żart.
 
P 5

piter89

Użytkownik
Dokładniej chodzi mi o under/over na żywo. Skoro piszesz, że da radę pograć mocniej to założę konto i wpłacę większą gotówkę.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Golicbuki zauwazyles ze podatek pobierany jest tylko raz - od stawki? Czyli jak postawisz 32 mecze, tylko na pierwszy mecz stawka bedzi pomniejszona o 12 czy iles procent, potem juz mnozy sie normalnie. A wiec od drugiego meczu wzwyz nic to ich nie kosztuje, marze maja na czysto moze u sobie odbijaja
Uproscmy to
zakladajac ze masz 100 zl stawiasz 32 mecze kazdy kurs 2
Podatek jest odjety tylko raz, czyli leci 0,88 (*2*2*2..*2 (32 skladniki iloczynu)
Nie jest to 1,88*1,88 ... itp
Czyli oplaca sie grac wieksza ilosc zdarzen na kuponie jesli juz kiedykolwiek grasz u naziemnych
Nie oplaca sie absolutnie grac u naziemnych jednego zdarzenia, no chyba ze i po podatku sa lepsi od sieci, chyba ze jest jakas ustawka i zaspali. Ale pewnie naziemni sie boja przyjac 200-300 zl zgadza sie?
Zreszta nawet jakby nie bylo podatku to kursy u naziemnych sa beznadziejne ypu 1,65 -2,05 1,40-2,30 itp)
Rozkladajac podatek na wiecej meczow mamy podatek symboliczny, przy dziesieciu to juz 1,2% obrotu a przy dwudziestu 0,6%. Nie wiem kto single gra w ziemniakach, Janusze?
????
Nie wierzę, że ktoś dorosły może pisać takie brednie na forum ????
Byku, Ty to na matematyce chyba do stsa na wagary biegałeś
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom