>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Final Six Ligi Światowej 2016 [Kraków 13-17 lipca]

Status
Zamknięty.
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Francuzi na pewno mocno poddenerwowani przegraną z Polską, szczególnie że mogli ten mecz skończyć w 3 setach.
kompletnie się z tym nie zgodzę, bo w 3 secie to my rozjechalismy Francje jak chcielismy, wiec o jakim wygraniu w 3 setach Ty mowisz? co innego jak by tu byla walka na przewagi
 
mateos17 33

mateos17

Użytkownik
Chodziło mi o to, że grając tak samo jak w 1 i 2 secie mogli zakończyć mecz wygrywając 3:0, może po prostu źle to ująłem w słowa, bo w 3 secie Francja przegrała do 17 więc, tak jak mówisz, została przez nas rozjechana.
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Jeśli już ktoś miał farta to była to Francja w 1 secie. Bo w wygranych setach polaków w ogóle nie widzę farta. W jednym miazga. Tie break kontrolowany i jeden set wyrównany ale i tak byliśmy w nim lepsi bo ciągle prowadziliśmy tylko pod koniec daliśmy się złapać. Już prędzej mogę powiedzieć ze to my mogliśmy to skończyć w 4 bo Francja była lepsza tylko w jednym

Robson// Proszę nie obrażać nikogo, oraz nazwy własne pisać jak należy, czyli z dużej litery. Pozdrawiam
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Jakoś też do końca nie wierzę w jakieś ustawki. Zwyczajnie wyniki jakie wywalają nas i Włochów z turnieju są, zachowując zasady logiki, najbardziej racjonalne. Gdybyśmy byli na miejscu Serbii, to pewnie wymagalibyśmy od Antigi aby po ewentualnym wygraniu dwóch setów (jeśli zależałoby nam na 1. miejscu), wpuścić rezerwowych, analogicznie do reprezentacji Brazylii.
 
I 24,8K

iti

Użytkownik
W zadne ustawki nie wierze, ale sadzicie, ze Brazylijczycy beda sie zabijac o zwyciestwo po wygraniu pierwszego seta? Przeciez beda grac niecale 24h pozniej wazniejszy polfinalowy mecz. To samo niestety dotyczy Serbow - tutaj z kolei oni mieli mniej czasu na regeneracje i moze to zadecydowac.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Zadnych ustawek nie bedzie....bukmacherzy na takich teoriach &quot;ustawkowych&quot; zarabiaja. Po drugie nawet jesli to watpie w 2 ustawki dzisiaj. Po trzecie primo Serbia nie moze kalkulowac bo nie gra ostatniego meczu. Po czwarte kazdy mowi o kalkulacji sil, a wiec zalozmy ze Serbowie wygraja 2 sety, to nie wydaje sie logiczne zeby przeciagali do tie breaka tylko dlatego zeby Pol
lakow wyrzucic. Po szoste,dla Serbii LS to priorytet gdyz nie jada na IO. Po siodme, Serbia wygrala z Brazylia w grupie wiec nie wiem skad to faworyzowanie i unikanie Brazyli przez kazdego z Final 6. Po osme nie ma sensu grac tych dwoch meczy w tasiemcu. Po dziewiate, masowka na Francje az milo i znowu bedzie forumek plakal. I po dziesiate, zapomniales ze nie ma &quot;po piate&quot;. Po 11te, smiejesz sie.

Serbia win @2.6
USA 3:0 Brazylia @ 13

Pozdro
 
D 4

dzareq1

Użytkownik
Jak dla mnie Francja musi, a Serbia może wygrać ten mecz. Tym bardziej, że nie do nich należy ostatnie słowo przed półfinałami. W zwycięstwie z Brazylią bardzo mocno pomógł Atanasijevic (15 pkt), którego tutaj zabraknie. Więc argument, że już raz wygrali mnie nie przekonuje.

Z mojej perspektywy Brazylia pokazała moc w pierwszym meczu i każdy będzie chciał jej uniknąć w drodze do finału.

Po obejrzeniu obu meczów Polaków wciąż jestem pod wrażeniem zagrań Francuzów w 2 secie. Dodatkowo mam nadzieję, że wczorajsze wydarzenia we Francji zmobilizują tę ekipę.

1.45 Unibet stawka: 1000zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
C 230K

czary-mary

Użytkownik
USA kurs @ 3.30
Obok takiego kursu na Amerykanów po prostu nie można przejść obojętnie. Brazylijczykom wystarczy jeden wygrany set, aby awansować do dalszej rundy. Potem mogą zacząć rotować składem i dać odpocząć pierwszej szóstce. Amerykanie grają o życie. W kwalifikacjach polegli tylko raz (co prawda własnie z Brazylijczykami, ale to nie zmienia faktu jak dobrze dążyli do Final6) Należy im się ten półfinał, czego nie można powiedzieć o Włochach.
Anderson i Micah Christenson w bardzo dobrej formie. Jeżeli Lee, Priddy i Holt dołożą swoją cegiełkę to Amerykanie spokojnie mogą dzisiaj wygrać.
Ze stawką należy uważać, bo kurs jednak bardzo wysoki. Jednakże zdecydowanie wart ryzyka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
No panowie czy ktoś dalej ma wątpliwości co do ustawek? 3-2 jak w masło po niebotycznym kursie.teraz czekamy na 3-1 USA i zarobek roku
nie bardzo rozumiem co znaczy ze niebotyczny? kurs jak kurs przewaznie za wynik 3-2, a Brazylia to bierze na 100% wiec nie podpalajcie sie
 
lothar 251

lothar

Użytkownik
USA kurs @ 3.30

Obok takiego kursu na Amerykanów po prostu nie można przejść obojętnie. Brazylijczykom wystarczy jeden wygrany set, aby awansować do dalszej rundy. Potem mogą zacząć rotować składem i dać odpocząć pierwszej szóstce. Amerykanie grają o życie. W kwalifikacjach polegli tylko raz (co prawda własnie z Brazylijczykami, ale to nie zmienia faktu jak dobrze dążyli do Final6) Należy im się ten półfinał, czego nie można powiedzieć o Włochach.
Anderson i Micah Christenson w bardzo dobrej formie. Jeżeli Lee, Priddy i Holt dołożą swoją cegiełkę to Amerykanie spokojnie mogą dzisiaj wygrać.
Ze stawką należy uważać, bo kurs jednak bardzo wysoki. Jednakże zdecydowanie wart ryzyka.
Nie jestem specem od siatkówki, ale rozbawiło mnie to co napisałeś.

Priddy, powiadasz :grin: Po wczorajszym meczu USA nie wyobrażam sobie innego rezultatu niż zwycięstwo Brazylii. Sander tragedia w każdym elemencie, Russell trochę lepiej ale szału nie ma, na sytuacyjnych piłkach słabizna. Holt według mnie od dłuższego czasu bez formy, kiedyś straszył zagrywką przynajmniej wczoraj zmieniony po 2 setach. Jedynie Matt trzyma poziom, ale według mnie sam meczu nie wygra.
Brazylia ma dobre przyjęcie i Bruno rozgrywa sobie co chce. Do tego każdy zawodnik potrafi &quot;kopnąć&quot; z zagrywki co przy obecnej dziurze w przyjęciu Amerykanów będzie robiło różnicę.

mój typ: Brazylia -1,5 seta ; 1,57 Bet365
 
mateos17 33

mateos17

Użytkownik
Nie oglądałem tego meczu, czy mógłby ktoś mniej więcej powiedzieć w 3 zdaniach jak wyglądał jego przebieg? Bo jestem tym wynikiem zaskoczony.
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Postawiłem na USA z powodów innych niż drabinka, więc dla mnie ten mecz był co najmniej dziwny ale już pomijając to i dość obiektywnie:
Brazylia drugim garniturem ale i tak młócili ostro, USA jednak udało się urwać 1szego seta i w drugim potwierdzili, że potrafią być w miarę regularni i że ich pierwszy skład jest jednak lepszy od drugiego Brazylii. W trzecim secie przewaga Brazylii i seria zagrywek Holta pomogła USA wyjść nawet na prowadzenie 25-24 i wtedy zaczęło się wbrew pozorom wszystko sypać. W międzyczasie wypadł Russel z powodu kontuzji i zastąpił go (co było dla mnie najdziwniejsze) Priddy a nie Jaeschke. Brazylia wygrała na przewagi trzeciego seta a potem dobiła USA w 4 secie. 5 set to już gra rezerwami USA i o dziwo było nawet 12-9 ale na zagrywkę wszedł Isac i Brazylia zdobyła 6 punktów z rzędu, co dziwne nie były to jakieś piekielne uderzenia w punkt ale to co się stało w końcówce 5 seta warto sobie jednak obejrzeć ???? no i tyle w sumie, dziwne wyniki, dziwny turniej no ale IO za pasem więc nie ma co się dziwić, niemniej mecz warto zobaczyć bo nawet jeśli obydwie drużyny nie są w najlepszej formie (chociaż dla Brazylii to krzywdzące stwierdzenie bo to był dziś 2gi garnitur) to jednak czasami działy się rzeczy dziwne. Chyba lepiej odpuścić ten turniej i poczekać na IO gdzie już nie będzie miejsca na takie jajca ????
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Wczoraj jedna perelka w tej ustawce trafiona po bardzo wysokim kursie wiec nawet wtopa w drugim meczu nie boli ????
Dzis znowu cos niesamowitego XD
Serbia vs Wlochy 2 2,08 Unibet
Serbia poszalala przez ostatni miesiac i juz jest Bogiem dla wszystkich. Ludzie patrzmy chlodna glowa i oceniajmy potencjal kadrowy, przeciez tu kurs na Wlochow powinien byc z 1,60. Serbia dalej jest przecietnym zespolem i zadne kilka zwyciestw tego nie zmieni.
 
grzybu 193

grzybu

Użytkownik
Serbia - Włochy @2.08 Unibet⛔
Bardzo zadziwiające kursy zaproponowali nam bukmacherzy na to spotkanie, spodziewałem się tutaj faworyzowania Włochów i maks kursu 1.60 na nich, a tu proszę, mamy ponad 2.
Włosi pierwszy mecz zagrali bardzo słaby, ale też trzeba podkreślić, że Brazylijczycy prezentowali się wybornie i zdecydowanie najlepiej tutaj grają. W drugim spotkaniu pokonali faworyzowanych Amerykanów i ich gra wyglądała już zdecydowanie lepiej. Bardzo dobry mecz Osmany, który ciągnął całą grę.
Serbowie z Polakami zagrali dobre spotkanie, ale powiedzmy sobie szczerze, Polacy nie byli w najwyższej formie, która mam nadzieje przyjdzie na IO. Drugie spotkanie z chimerycznymi Francuzami również bardzo solidne, ale tylko solidne. Widać brak Atana, niby Dokić dobrze wyglądał, ale to nie jest Atanasijevic, który potrafi sam wygrywać spotkania. W meczu z takim przeciwnikiem jak Włosi, jego brak będzie dużo bardziej widoczny.
Podsumowując, Włosi mają lepszy personalnie skład od Serbów, Zaytsew, czy Juantorena mogą sami wygrać takie spotkanie, po drugiej stronie nie ma takiego zawodnika, oczywiście jest bardzo dobry Ivović, ale nie jest to zawodnik, który w pojedynkę może wygrać spotkanie. Jedynej przewagi Serbów dopatrywałbym się na środku, reszta pozycji to już przewaga Włochów.
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Francja -Brazylia win 2 @ 1.42 stawka 1j
Na pewno kurs nie zachwyca, ale co tutaj dużo mówić Trojokolorowi nie powinni mieć tutaj Dużo do powiedzenia. Mają spore przestoje w grze, a Brazylia? Gra równo i solidnie. Według mnie Trójkolorowi w najlepszym przypadku ugraja jednego seta
 
kojiro 290

kojiro

Użytkownik


W pierwszym półfinałowym starciu turnieju finałowego Ligi Światowej zmierzą się reprezentację Serbii i Włoch. Pojedynek zapowiada się niezwykle ciekawie.
Reprezentacja Serbii po przegranych eliminacjach do Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro przystąpiła do tegorocznej Ligi Światowej z nastawieniem odegrania kluczowej roli w tym turnieju. Jest to impreza docelowa tej drużyny w chwili obecnej. Bardzo udana I faza Ligi Światowej w której Serbowie prezentowali wysoki poziom. Na 9 rozegranych spotkań aż 7 zwycięstw w tym m. in z Brazylią i dzisiejszym przeciwnikiem, czyli Włochami. Ważnym ogniwem, którego brakuje w turnieju finałowym jest atakujący Aleksandar Atanasijević. Serbowie byli sobie jednak w stanie radzić bez niego w fazie eliminacji, Atanasijević znaczący wpływ miał w 3 spotkaniach w których punktował o okolicy 15 pktów, w pozostałych meczach nie grał.
Serbowie mają bardzo wyrównaną drużynę co pozwala na możliwość rotacji na pozycjach w trakcie spotkania. Miejsce Atanasijevicia zajął nowy nabytek PGE Skry Bełchatów Drazen Luburić. Bardzo perspektywiczny zawodnik jednak wciąż nieograny na arenie międzynarodowej. Miewa wahania w trakcie spotkania jednak potrafi dobrze punktować. W turnieju finałowym widać brak maksymalnego zaufania ze strony rozgrywającego Jovovicia, który gra więcej przez Ivovicia, dużo korzysta ze środka i Luburicia wykorzystuje częściej przy dobrym przyjęciu i możliwości swobodnego rozegrania akcji. Na pozycji atakującego rezerwowy Tomislav Dokic pokazał się z dobrej strony, gdzie w meczu z Francją zdobył 13 pkt - wszystkie z ataku. Także w tym przypadku trener Grbić ma możliwość rotacji i korzysta z niej jeżeli jest taka potrzeba. Na rozegraniu operuje Nikola Jovović. Z sezonu na sezon gra coraz lepiej i taki krok na przód zrobił w 2014 roku przechodząc z Friedrischafen do włoskiej Monzy. Od tamtego momentu wartość sportowa wzrosła , widać, że dużo mu dała gra w lidze włoskiej, ograł się już na arenie międzynarodowej i był w stanie wejść na wyższy poziom. Nie jest to może najlepszy rozgrywający w tym turnieju jednakże dobrze czuję dyspozycję swoich kolegów w trakcie meczu. Bardzo dużą wartość w ofensywie stanowią środkowi Serbscy - Marko Podrascanin i Srecko Lisinac. Łapią piłki na dużym zasięgu w ataku, mają pociąg do kombinacyjnej gry, wszyscy zwrotni przez co efektywni w bloku. Przy tej okazji warto wspomnieć iż w meczu z Polską Serbowie mieli 14 punktowych bloków z czego 5 miał sam Podrascanin, z Francją 16 punktowych bloków z czego 7 Lisinaca.W razie potrzeby z ławki może wejść Dragan Stanković, który śmiało może zastąpić, któregoś z wyżej wymienionych środkowych. Z pewnością ważną rolę w kontekście tego pojedynku odegrają przyjmujący. Liderem na tej pozycji w ekipie Serbii jest Marko Ivović. Bardzo wiele daje w ataku i na zagrywce. Bardzo ofensywnie przysposobiony gracz. Czasem miewa problemy z dokładnym przyjęciem. Często jednak potrafi uratować akcję na sytuacyjnej piłce, ma dobre czucie gry i bloku przez co jest bardzo trudny do zatrzymania. Z pewnością Włosi będą próbowali w niego serwować aby ograniczyć jego możliwości w ataku. Nominalnie obok Ivovicia gra Milos Nikic - zawodnik z niezłą techniką, doświadczony , dobrze grający z blokiem , typowy solidny gracz. Według mnie w dzisiejszym meczu obok Ivovicia spodziewać się należy Urosa Kovacevicia, który jest w bardzo dobrej dyspozycji. W meczu z Francją zastąpił w 1 secie Nikicia, rozegrał bardzo dobre spotkanie zdobywając 17 punktów. W fazie eliminacji to właśnie w głównej mierze dzięki Urosowi Serbowie pokonali Włochów 3:2. Jako leworęczny gracz będzie stanowił nielada wyzwanie dla Włochów.Jest jeszcze w obwodzie na tej pozycji Milan Katic z którego Grbić raczej nie skorzysta. W obwodzie na rozegraniu Grbić ma Alekse Brdjovicia , którego wykorzystuje głównie przy krótkiej podwójnej zmianie jednakże jakby gra się przez pewien okres meczu nie układała z pewnością jest to gracz , który może wnieść wartość do tej drużyny.
Reprzentacja Włoch z dwoma graczami światowej klasy - Ivanem Zajcewem w ataku i Osmanym Juantoreną na przyjęciu. To gracze , którzy potrafią pociągnąć grę drużyny. Zajcew bardzo skuteczny w ataku , spodziewać się należy zdobyczy punktowej w okolicach minimum 15 pktów w meczu. Juantorena to gracz potrafiący bardzo wiele , niesamowicie wszechstronny, bardzo dobrze grający z blokiem. Często myli się na zagrywce co też wynika z dużego ryzyka jakie podejmują Włosi w tym elemencie, podobnie zresztą jak Serbowie. Brazylijczycy pokazali jak można wyłączyć Juantorenę z gry, trzeba maksymalnie dociążyć go przyjęciem. W przyjęciu wspomaga go Philipe Lanza, który często na siebie bierze przyjęcie co stanowi większy wkład Juantoreny w ataku. Lanza tak jak Juantorena ma pociąg do kombinacyjnej gry jednakże wyłączenie z gry Junatoreny będzie dziś głównym zadaniem Serbów. Dużem plusem Włochów jest młody rozgrywający Gianelli grający coraz lepiej . W Final Six prezentuje się dobrze, ma niezłe czucie w bloku i rozgrywa głównie lewa - prawa w sytuacji słabego lub średniego przyjęcia mając świadomość mozliwości Zajcewa i Juantoreny. Włosi posiadają solidnych środkowych - Birarelli,Buti. Według mnie od ich gry dzisiaj będzie dużo zależeć. Wiadomo , że mecz z Serbami to będzie twarda walka na siatce ale Serbowie największe problemy mają z przyjmowaniem flota, którym dysponuje zarówno Birarelli jak i Buti. Większe zagrożenie stanowi Birarelli serwuje lepiej od kolegi z drużyny. Pierwsza &quot;6&quot; Włochów jest mocna i śmiem twierdzić, że na papierze mocniejsza od Serbów . Z ławki trener Blengini nie ma za bardzo kim straszyć poza Antonovem. Mateo Piano wchodzi na krótkie zmiany na blok, albo pojedynczy serwis gdzie te zmiany okazują się często nieskuteczne,a gdy chwilę słabszej gry ma Zajcew to Blengini nie odważy się wprowadzić Luki Vetorriego nie dlatego, że nie spełnia oczekiwań bo to gracz o bardzo dużym potencjale jednak by podkreślić niepodważalną rolę Zajcewa w drużynie.
Reasumując, Włosi mają troszkę silniejszy wyjściowy skład, Serbowie mają wyrównaną całą 12 przez co słabszą dyspozycję mozna zniwelować zmianą. Obie drużyny będą dużo ryzykować na zagrywce - to wynika z charakterystyki ich gry. Przy dobrym przyjęciu Serbowie potencjał na siatce podobny do Włochów. Według mnie Serbowie mają w chwili obecnej przewagę na środku siatki, oraz przewagę w bloku. Piłki na kontrze będą przez Gianelliego grane do Juantoreny i Zajcewa - wiadomo, że część z nich będzie wygrana jednakże spodziewam się wielokrotnej zdobyczy punktowej w postaci bloku przez Serbów.
W dzisiejszym meczu kluczową rolę odegra zagrywka, która stanowić będzie punkt wyjścia do kolejnych elementów w grze, oraz liczba, długość przestoi w grze obu drużyn bo takich należy oczekiwać. Serbowie wyglądają na świeższych według mnie i to może mieć znaczenie w grze na dużej intensywności, w dodatku możliwość rotacji daje im alternatywe.
Patrząc na historię pojedynków obu drużyn na przestrzeni ostanich dwóch lat to na 8 spotkań w 4 rozgrywany był tie-break, 3 pojedynki kończyły się wynikiem 3:1 i tylko raz było 3:0.
Bardzo dużo przemawia tutaj za kolejnym rozstrzygnięciem w 5 secie. To może być podobny pojedynek do tego jaki Włosi rozegrali z USA. Tam wygrali 3:1 ale tam Sander nie wspomógł na tyle by być 3 opcją w ataku ze skrzydła, dziś do Luburicia i Ivovicia może dołączyć Uros .

Moja propozycja na ten mecz: over 4,5 seta @ 2,90 Unibet ✅



Pojedynek Francji z Brazylią zapowiada się także bardzo ciekawie. Odnośnie tego spotkania napiszę jedynie, że według mnie faworytem jest Brazylia - drużyna dobra w każdej płaszczyźnie gry, Wallace i Lucarelli będą punktować , mocny środek siatki , ogarnięty rozgrywający. Francuzi mają czym się przeciwstawić. Grają urozmaiconą siatkówkę. W najwyższej formie mogliby ten mecz wygrać jednak wydaje mi się, że w takiej nie są. Poprzednie dwa mecze turnieju Final Six pokazały jak trzeba grać z Francją i jak te mecze często wyglądają. Na początków meczów Francuzi na świeżości stawiają własne warunki gry i bardzo ciężko ich zatrzymać, trzeba czasem liczyć się na przegranie poczatku meczu by z czasem szukać swoich szans. Tak było w meczu z Polska jak i Serbią. Polacy swoją szanse wykorzystali. Francuzi w naprawdę wysokiej dyspozycji nie wypuścili by tego zwycięstwa. Tie breaka z Serbią udało się wygrać i tym oto sposobem są w półfinale. W tym meczu spodziewam się podobnego scenariusza. Francja najlepszą grę powinna pokazać na początku spotkania i to stanowi ich szanse. Z biegiem czasu Brazylijczycy powinni przejmować kontrolę nad meczem.
Dlatego w tym pojedynku proponuję nie ukrywam ryzykowny typ, ale po dobrym kursie za mniejsze pieniądze wartym pogrania :

Typ: Francja wygra 1 set i przegra mecz @ 4,50 Bet365 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
dynamit 440

dynamit

Użytkownik
FRA-BRA O181,5 @ 1,8 Betka ✅ Epicki mecz, jak to zwykle bywa w przypadku tych dwóch zespołów
Dwie drużyny, które nie grają ze sobą krótkich potyczek. Kiedy ostatnio w meczu kanarkowych z trójkolorowymi padło mniej niż 180 pktów? Nie sięgam pamięcią, podobnie jak flashscore, który wyświetla spotkania z ostatnich 3 lat, tj. 6 meczy z przekroczoną barierą. Brazilcom nie leży gra zawodników z państwa, gdzie &quot;trzeba nauczyć się żyć z terroryzmem&quot;. Wysoki walor techniczny, dobry blok pasywny, piorunująca kontra, wirtuozeria króla Toniuttiego, szaleństwo Ngapetha. Tu będzie się działo więcej niż na Woodstocku!
Wchodzę ostro, daję ok. 80% szans, że typ się spełni, a kurs wysoki. To czas szarży!
 
C 230K

czary-mary

Użytkownik
Włochy Win kurs @ 2.02 Óni
Najpierw o Serbach, fenomenalny skład, zawodnicy z najlepszej ligi czyli prosto z Włoch. Rozklepali nas (Polaków) jak chcieli, z Francją też zagrali ciekawe spotkanie. No, ale właśnie - to spotkanie było dla nich wycieńczające, do tego dochodzi mecz z Polakami i mamy 9 setów w dwa dni. Natomiast Włosi wczoraj odpoczywali i czekali na przebieg wydarzeń. Skoro pokonali fantastycznych Amerykanów do dlaczego mieliby mieć problem z Serbami. Jest Zaytsev i Osmany Juantorena. Takich postaci, takich liderów brakuje w Serbii. Braka Atana będzie tutaj decydujący.
A u Włochów pełny repertuar Jest Simone Gianelli prosto z potentata ligi włoskiej - Trentino, cała kariera
Lanza fantastyczny przyjmujący prosto z Trentino
Fenomenalny Biralelli , 8 lat w Trentino zna grę Gianelliego i Lanzy na pamieć
Piano prosto z najlepszej ekipy - Modeny
Do tego Colaci, także z Trentino, co wiele mówi za siebie
Juantoreny i Zaytseva nie trzeba nikomu przedstawiać, to hegemoni siatkówki. Będą ostrzeliwać jak będą chcieli niepewnych w przyjęciu Serbów. Tutaj nie ma możliwości, żeby Serbowie zrobili finał. Bez Atana to nie ich miejsce w szeregu.
 
mateos17 33

mateos17

Użytkownik
Serbia - Włochy | Włochy wygrają 1 set i mecz @ 2.62 ⛔
Francja - Brazylia | Francja + 8.5 pkt @ 1.9 ⛔
Ciężko jest na prawdę typować w tej edycji Ligi Światowej, tym bardziej, że za chwilę IO w Rio. Moim faworytem do wygrania Ligi nadal pozostaje Brazylia, jednak w spotkaniu z Francją nie sądzę, aby rozgromili ich w dużym stosunku punktowym. Francja widać po ostatnich dwóch meczach, że ciężko jej się gra prowadząc i kontrolując grę, z Brazylią powinno być na odwrót i to Kanarki powinni przejąć inicjatywę, być może to zmusi Francję do jeszcze lepszej gry i większego zaangażowania. Francuzi chcąc wygrać mecz muszą zachować przede wszystkim zimną głowę i nie kombinować zbyt dużo bo ostatnio im to po prostu nie wychodziło, szczególnie przy prowadzeniu w setach. Brazylia jak to Brazylia zawsze dobra pod każdym kątem i ciężko ich pokonać, ale Francja to też nie pierwsza lepsza drużyna i mimo wahania formy w meczach to mają przecież świetnych zawodników w szczególności Nghapeta, Rouziera i Marechala. Spodziewam się zaciętego pojedynku &quot;punkt za punkt&quot; i długich wymian. Natomiast co do pojedynku Serbia Włochy tu tutaj nie zaskoczę, ale znowu ciężko jest coś przewidzieć. Serbia zagrała dwa dobre spotkania i niewiele zabrakło aby pokonali również Francuzów. Oczywiście, co wszyscy podkreślamy, dla Serbów to ostatni turniej w tym roku aby zdobyć medal, jednak nie sądzę, że będzie to wyznacznikiem dzisiejszego spotkania. Włosi po porażce 3:0 z Brazylią pokazali jak grać skuteczną i prostą siatkówkę z Amerykanami. W reprezentacji Włoch całą grę ciągną Zajcew i Juantorena. Dobrze radzie też sobie Birarelli, który kończy większość ataków z środka. Serbia jak do tej pory grała świetnie zagrywką i to będzie na pewno jej mocny punkt, pomimo to uważam, iż to Włosi będą dzisiaj górą. Serbia rozegrała wczoraj pięciosetowy pojedynek z Francją i na pewno odczuwają tego skutki. Siatkarze z Italii mieli jeden dzień przerwy na odpoczynek i tym samym więcej czasu na przygotowanie się pod względem słabych stron Serbów. Jeżeli gracze z Półwyspu Apenińskiego zagrają tak jak z USA, to myślę, że powinni ograć Serbię, która jest coraz bliżej do &quot;finalizacji&quot; ich dotychczasowej formy.
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Jeśli chodzi o over 181.5 pkt w spotkaniu Francja-Brazylia to zdecydowanie lepszą opcją jest dla mnie over 94.5 pkt Brazylii. Nie sądzę żeby Kanarki, które tutaj trafiły z formą, przegrały z Francją seta nie zdobywając w nim przynajmniej 20 punktów. Jeśli Francja ma coś wyszarpać to będzie to wygrana seta 2-4 punktami. Inną kwestią jest to czy Francja przy tak grającej Brazylii może coś urwać ale załóżmy że Ngapeth stanie na głowie i mimo wszystko Francuzom się to uda. Tak więc jeśli ktoś celuje tu w 4 sety i over 181.5 to niech zastanowi się nad betem na over samej Brazylii. Bo mi nietrudno wyoobrazić sobie, że Brazylia wygrywa z Francuzami 3 sety w stosunku 25-19 lub coś koło tego, natomiast nie sądzę żeby Francja w takim stosunku wygrała choćby jednego seta ;)
Brazylia over 94.5 @ 1,83 bet365
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom