>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Final Six Ligi Światowej 2016 [Kraków 13-17 lipca]

Status
Zamknięty.
typertv 144

typertv

Użytkownik
no wlasnie mielismy awans, i gralismy nie w 100% pelnym skladzie a inni tak, wiec teraz my zagramy bardziej niz inni
Ale co to znaczy ze my zagramy bardziej niż inni twoja wypowiedź nie ma sensu jak coś piszesz to się dwa razy zastanów.Wypowiedź na poziomie przedszkolaka że nie graliśmy w 100% składzie to w jakim graliśmy 50%?Denerwują tacy ludzie co nic nie wiedzą ale sie wpier******.Co do meczu to nie widze tu szans dla Polaków nawet jak zagramy &quot;100% składem&quot; to nie wygramy.Francuzi pokazali nam nasze miejsce w szeregu.Granie na naszych według mnie jest nieopłacalne bo obecna forma trójkolorowych jest poza zasięgiem dlatego proponuje pograć czysty win gospodarzy euro 2016 po 1.57 w bet365.
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
To i ja się wypowiem na temat dzisiejszego meczu Polaków, chociaż wielkim specjalistą od siatkówki nie jestem.
Na początku byłem przekonany do typu na Francję. No ale po dłuższym przemyśleniu uważam, że kurs na Francję w granicach 1.6 jest zaniżony. Do tego masówka. Z daleka śmierdzi ten typ, dlatego odpuszczam i pogram ewentualnie coś live.
W końcu my gramy u siebie. Doping zapewne będzie świetny i może ponieść naszych zawodników. W końcu 2 lata temu wygraliśmy MŚ w naszym kraju i wcale się nie zdziwię, jak wygramy ligę światową. Oby ściany pomogły.
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
I moje przewidywania sie sprawdzily. Wszyscy oczywiscie brali pod uwage mecze Polakow gdy nic nie musieli. Wyczuwam na polakach duzy zarobek na tym turnieju, gdyz podejrzewam ze buki nie wyciagna wnioskow i dadza Serbie jako faworyta.
 
A 397

adam1890

Użytkownik
jedna jaskółka wiosny nie czyni.... według mnie ci co mieli typy na polske mogą mówić o dużym szczęściu... z serbią już im tak nie pójdzie
 
ksemen 0

ksemen

Użytkownik
Moje mniemanie gry Francuzów było do drugiego seta . Ale nagle sprawy wzięły odrębny wydźwięk . Chwała Polakom za te grę. W domyśle spodziewałem się ulanskiej fantazji i tak się stało. Myślałem racjonalnie zastalem racjonalność po przetarciu czyli to co będą budować na IO.
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
No niestety buki wyciagnely wnioski i kursy na Serbie wystawione prawidlowo.
1.80 na Polske, wiec dla mnie no bet, szanse oceniam 50/50 z delikatnym wskazaniem na Polskę.

Jesli chodzi o drugi mecz to jak dla mnie kursy przeszacowane

USA vs Wlochy 2 3,40 Sportingbet

Owszem USA w lepszej dyspozycji obecnie jednak personalnie nie widze tu jakiegos duzo wiekszego potencjalu. Na pewno Amerykanie faworytami ale na pewno nie takimi zeby wystawiac 3,40.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
guernica 584

guernica

Użytkownik
No niestety buki wyciagnely wnioski i kursy na Serbie wystawione prawidlowo.
1.80 na Polske, wiec dla mnie no bet, szanse oceniam 50/50 z delikatnym wskazaniem na Polskę.

Jesli chodzi o drugi mecz to jak dla mnie kursy przeszacowane

USA vs Wlochy 2 3,40 Sportingbet

Owszem USA w lepszej dyspozycji obecnie jednak personalnie nie widze tu jakiegos duzo wiekszego potencjalu. Na pewno Amerykanie faworytami ale na pewno nie takimi zeby wystawiac 3,40.

A oglądałeś wczorajszy mecz Włochów? Zaprezentowali poziom spartakiady młodzieży. Brazylia ich zmiotła. I tak się dziwię, że na Amerykanów są aż takie kursy.
Z jednym wszak muszę się zgodzić - Polska-Serbia no bet ???? .
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Polacy grając u siebie przy hali wypełnionej kibicami wchodzą na wyżyny swych umiejętności, tak było wczoraj z Francją, czy dziś będzie podobnie? Są po ciężkim 5setowym pojedynku, natomiast Serbia rządna jakichkolwiek sukcesów by ratować ten sezon.

Włochy @ 3,9 ✅
pinnacle


Włosi tak źle znowu nie zagrali wczoraj, jedną wielką dziurą był Lanza, nie potrafił przyjąć piłki a w ataku zero, wcześniej Vettori. Drugi im taki mecz nie wyjdzie, a jak coś to zawsze ma solidnego Antonova. W dodatku Brazylia grała kosmos, na zagrywce, w obronie oraz Bruno to co wyczyniał ze srodkowymi z kazdej czesci boiska to było coś niemozliwego. USA pierwszy mecz, jak nie wejda na swoje 100% obroty to bedzie wyrownany mecz.

edit // Kurek jakas kontuzja ze nie grał od poczatku?
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
14 Jul 17:30 Volleyball. FIVB World League. Men. Final Round. Poland. Group Stage. USA vs Italy. Total Sets : Over 3.5. Odds: 1.49
14 Jul 20:30 Volleyball. FIVB World League. Men. Final Round. Poland. Group Stage. Poland vs Serbia. Total Sets : Over 3.5. Odds: 1.35
Total Odds: 2.011 marathon
✅

Drugi dzien mistrzostw, Wlosi pod sciana, Polacy na fali wznoszacej, ja dzisiaj widze dwa pojedynki minimum 4ro setowe. Wlosi mysle, ze powalcza z USA, nie maja za wiele do stracenia. USA jest fawrytem, ale Wlochow bym nie skreslal, w koncu nie przyjechali tu na wakacje tylko powalczyc o najwyzsze cele, 1 set dzisiaj dla nich to absolutne minimum, mam nadzieje, ze Jankesi tez nie przespia meczu.
Co do Polakow, moga byc podmeczeni, choc nie sadze, by kondycja mogla by miec dzisiaj jakikolwiek wplyw, Serbowie dzisiaj zaczynaja i w nich widze faworyta spotkania, aczkowliek tak jak inni wyzej pisza bardzo trudno tutaj wytypowac zwyciezce. 3:0 dla Polski mi sie tu w ogole nie widzi, bardziej dla Serbii jak juz, chociaz to tez jest bardzo malo realne.
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
A oglądałeś wczorajszy mecz Włochów? Zaprezentowali poziom spartakiady młodzieży. Brazylia ich zmiotła. I tak się dziwię, że na Amerykanów są aż takie kursy.
Z jednym wszak muszę się zgodzić - Polska-Serbia no bet ???? .
O kolega znalazl nawet 3,90. Przeciez to jest mega value, co z tego ze mieli zly dzien, patrzac na personalia to w zyciu bym nie wystawil 3,90 przeciw Wlochom z kim by nie grali. No bez przesady to nie jest Argentyna czy Kanada
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
O kolega znalazl nawet 3,90. Przeciez to jest mega value, co z tego ze mieli zly dzien, patrzac na personalia to w zyciu bym nie wystawil 3,90 przeciw Wlochom z kim by nie grali. No bez przesady to nie jest Argentyna czy Kanada
Wujek Marathon daje 4.10
 
R 13

rrr111

Użytkownik
Włosi nie zagrali wczoraj AŻ tak źle?! buahaha no gorzej się grać nie dało przeciez. Blegini znowu dostaje Ferrari do prowadzenia jak to mialo miejsce w Lube i znowu pokazuje jak marnym jest trenerem. Zajtsev na lewym sie nie odnajduje kompletnie. Juantorena to samo pod formą. Jednym słowem są w tym momencie mega słabi.
 
mat95tw 129

mat95tw

Użytkownik
USA -1.5 seta @ 1.61 Bet365
Co tu dużo pisać nie wierze w nagłe przebudzenie włochów , może seta ugrają ale na więcej bym nie liczył , ponad 2 tyg temu przegrali po walce z USA 3:0 , dzis myślę ze bedzie podobnie .
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Swoja droga to formula Final Six to skandal. Mozna odpasc z jedna porazka i jedna wygrana, i gdy wszystkie druzyny tak beda mieli to oczywiscie odpada ta ktora nie gra meczu ostatniego dnia ;) skandal.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
@Sobolekk niestety ale takie zasady są od kilku lat. Wszystko przez rozbudowana formule turnieju. Jednak dla sześciu zespołów ciężej to jakoś ułożyć fajnie. Jest jak jest. W siatkówce takie głupie zasady są już od wielu lat dlatego kombinowanie w tym sporcie jest od pamiętnych MS W Italii gdzie opłacało się przegrywać....


Polska-Serbia

Polacy wczoraj wrócili z dalekiej podróży. Przy 0-2 nie wierzyłem w come back bo gra nie napawała optymizmem. Potem jednak nagle gra Francji się załamała. Sporo błędów robili i stad Polacy punktowali. Wejście Miki dużo zmieniło, bo to on kończył niemal wszystko w 4 i 5 secie. Do tego świetny Kłos.
Ciekawe jaki skład dziś wystawi Antiga, bo wczoraj pierwsza szóstka nie odpaliła. Kubiak słabiej,Nowakowski tez dlatego wejście Bieńka byli super bo kopal na zagrywce.

Serbia nie wiem co zaprezentuje, tego w sumie nie wie nikt hehe. Mecz wyrównany się zapowiada. Dobre wiec wydaja się zaproponowane wyżej opcje na over 3,5 seta choc kurs niski i nie każdy buk to oferuje to myślę ze jednak spróbować można bo raczej żaden zespól nie jest póki co w takiej dyspozycji by w trzech setach to zakończyć.

A wy jak uważacie? ;)
 
M 0

matban

Użytkownik
Polacy grali od 3 bardzo dobrze świetne zmiany Antigi Bieniek Mika zagrali bardzo dobrze. Co do Serbów to ja uważam że nie wygrają z POLAKAMI. Zauważmy brak Antanasijevicia w Serbii- głównej strzelby Serbii. Rozgrywający też do wirtuozów nie należy. Przyjmujący Ivovic klasa światowa ale kto jako drugi Nikic a może kovacevic środek w miarę okej. Wszystko będzie zależeć od zagrywki biało czerwonych jeżeli będzi siedzieć zagrywka jak od 3 seta wczoraj to ja się zwycięstwo Polaków nie obawiam i uważam że stawka 2 zł na Polaków w sts w hicie dnia to bardzo dużo. Ja obstawianie win Polski a nie zdziwie się wcale jeżeli będzie 3:0 bądź 3:1 dla Polski. Co do 2 spotkania to chyba Włosi pojadą do domu bo nie wierzę że wygrają z Amerykanami których ja osobiście upatruje jako głównych kandydatów do złota na Igrzyskach olimpijskich
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
jedna jaskółka wiosny nie czyni.... według mnie ci co mieli typy na polske mogą mówić o dużym szczęściu... z serbią już im tak nie pójdzie
Polska wczoraj wygrała zasłużenie a nie szczęśliwie;). Pierwszego seta powinniśmy wygrać, były 4 punkty przewagi a wygranej pozbawił nas Antiga na spółkę z sędzią oraz dołożył do tego świetny serwis Le Roux. Stefan wprowadził podwójną zmianę, która okazała się niewypałem, a powrotne zrobił jak już przegrywaliśmy. Dodatkowo raz piłka nie dotknęła bloku, lądując w aut po ataku Francji, plus kolejnym razem odgwizdano nam dotknięcie siatki, mimo że powtórka TV ładnie pokazała, iż siatki dotknął nogą Marechal. Tutaj brak czujności zaprezentował nasz sztab, bo nie wzięliśmy challengu.
Dodatkowo trzeba wspomnieć, że prowadziliśmy przez większość seta, mimo że Nowakowski grał na pustym przebiegu.
Drugi set bez historii, od początku Francja zdobyła kilka pkt przewagi i zaczęła się bawić grą, przy naszej biernej postawie.
Od trzeciej partii pokazali się na parkiecie Bieniek i Mika i gra znacznie się poprawiła. Ile dla kadry znaczy Mateusz, to było widać. Ostoja w ataku, zaprezentował też nową zagrywkę z wyskoku. Chwilowe problemy w przyjęciu, ale to co pokazał nie będąc w cyklu meczowym, napawa optymizmem.
Zasłużona wygrana.

Polacy grając u siebie przy hali wypełnionej kibicami wchodzą na wyżyny swych umiejętności, tak było wczoraj z Francją, czy dziś będzie podobnie? Są po ciężkim 5setowym pojedynku, natomiast Serbia rządna jakichkolwiek sukcesów by ratować ten sezon.

Włochy @ 3,9
pinnacle

Włosi tak źle znowu nie zagrali wczoraj, jedną wielką dziurą był Lanza, nie potrafił przyjąć piłki a w ataku zero, wcześniej Vettori. Drugi im taki mecz nie wyjdzie, a jak coś to zawsze ma solidnego Antonova. W dodatku Brazylia grała kosmos, na zagrywce, w obronie oraz Bruno to co wyczyniał ze srodkowymi z kazdej czesci boiska to było coś niemozliwego. USA pierwszy mecz, jak nie wejda na swoje 100% obroty to bedzie wyrownany mecz.
Wczoraj nie graliśmy aktualnie najmocniejszym zestawieniem. Ewidentnie widać, że Antidze zależy na doprowadzeniu do użyteczności Piotra Nowakowskiego, z marnym skutkiem. Patrząc na grę Kłosa i Bieńka, to jednak jeśli Stefan zechce zabrać Pita do Rio, to z kadry wyleci Możdżonek, co wg mnie będzie zwyczajnie nie fair oraz zważając, co obaj panowie teraz prezentują pod względem sportowym, nielogiczne.
Kurek nie ma kontuzji, ale jest pod formą, tak jak był w fazie grupowej, stąd gra Konarski. Co prawda przy Dawidzie, opcja po przekątnej nie jest naszą pierwszą opcją w ataku, ale trzeba przyznać, że prezentuje się bardzo dobrze, nie pierwszy raz w tym sezonie.
Co mnie martwi, to słaba postawa Kubiaka oraz drewniana postawa Zatorskiego, w przyjęciu Paweł odbijał piłki jak od sęków. A ciągnąc wątek przyjęcia, to Serbia jeśli wstrzeli się w polu serwisowym, to możemy mieć duże kłopoty. W fazie grupowej kopali z 9 metra aż miło:razz:. Według mnie to będzie klucz do ich ewentualnego zwycięstwa.
Aaa, no i Serbia gra bez Atanasijevicia;).


Co do Włochów, to wczoraj zagrali bardzo źle. Brazylijczycy w polu serwisowym, wręcz ich ośmieszali momentami, mocna, za chwilę skrót i ta bezradność Italii. Dla mnie kurs na USA jest adekwatny do postawy przeciwnika. Wczoraj nie wyglądało mi to na dyspozycję dnia tylko aktualną formę i możliwości włoskiej ekipy;).
Jednak kursy ponad 4,0 są do grania, można coś z handi się pobawić.

Aha, formuła zawodów jest jaka jest. Tak zastanawiam się czy dobrze zrobiliśmy dając sobie wolne w ostatni dzień grupowych zmagań. Bo jeśli dziś przegramy za 3 pkt, to Serbia jest pewna awansu, a jeśli jutro Francja wygra z nimi również za 3 oczka, to nas wywalają z turnieju. A to że by tak zrobili, jest wielce prawdopodobne.
Polska WIN 1,8
USA WIN 1,33
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom