>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Filmy, które polecacie.

robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Panaceum (eng. Side effects) polecam, bardzo dobry film jeśli ktoś lubi thrillery
Oglądalem ostatnio i musze powiedzieć, że aż taki dobry nie jest jak dla mnie. Rozkręcał się strasznie długo i myślałem, że już się nigdy nie rozkręci, pzrez myśl mi przechodziło by go wyłączyć nawet... ale wytrzymalem do końca, przyznam że dla samej końcówki warto było bo mega zaskakująca ;)
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Oglądał z Was ktoś American Hustle ? Ja widziałem, ale najpierw chciałbym poznać Wasze opinie, później dam swoją.
 
R 0

rusty

Użytkownik
Oglądał ktoś &quot;Obrońcy skarbów&quot;? Ciekawa fabuła i obsada ale wszędzie pełno negatywnych komentarzy. Warto?
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP

Tytuł i okładka wskazuje na banalne nic. Natomiast film jest oparty na prawdziwych wydarzeniach. Zawodowi zabójcy do wynajęcia polują na żołnierzy jednostki specjalnej, na zlecenia jakiegoś szejka, któremu będący na misjach żołnierze zabili synów. Specyficzne klimat i czas akcji przypomina trochę Operacje Argo. Naprawdę dobry film.
 
kombajn 180,7K

kombajn

Użytkownik
Ja mogę polecić coś z klasyki - jezeli jeszcze ktoś nie oglądał - trzy filmy byłego męża Madonny - Guy&#39;a Ritchie:
&quot;Lock, Stock and Two Smoking Barrels&quot; - (Porachunki) 1998
&quot;Snatch&quot; - (Przekręt) 2000
&quot;RocknRolla&quot; - 2008
*** brytyjskie klimaty, zioło i inne używki, półświatek, salony, hazard ;)
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
No, to generalnie lipa.
Film mnie bardzo rozczarował, generalnie od początku nic się nie dzieje i tak się rozwija do końca filmu - dla mnie bardzo słabo zbudowany wątek, akcja nie idzie do przodu praktycznie w żadnym momencie, słabe dialogi, generalnie zawidołem się bo liczyłem na bardziej interesujący wątek, więcej akcji no i na plus tylko Bell także lipa.
 
ericcantona 99

ericcantona

Użytkownik
No, to generalnie lipa.
Film mnie bardzo rozczarował, generalnie od początku nic się nie dzieje i tak się rozwija do końca filmu - dla mnie bardzo słabo zbudowany wątek, akcja nie idzie do przodu praktycznie w żadnym momencie, słabe dialogi, generalnie zawidołem się bo liczyłem na bardziej interesujący wątek, więcej akcji no i na plus tylko Bell także lipa.
Byłem na ten film mega napalony. Bo reżyser, bo obsada, do temat, bo opinie i recenzje. I oglądając czekałem aż coś mnie porwie w tym filmie, wgniecie w fotel, jednak nic takiego nie miało miejsca, więc można powiedzieć, że na początku rozczarowanie i jeśli weźmiemy pod uwagę sam scenariusz to na pewno mógł być lepszy, bo jakiejś porywającej akcji nie ma, choć żebym się nudził nie można powiedzieć. Ale w tym filmie jest dużo więcej pozytywnych aspektów. O. Russell po raz kolejny raz pokazał klasę, stworzył bardzo fajny klimat. Aktorstwo na mistrzowskim poziomie. Świetne dialogi, dobry humor. Nie mamy tutaj pędzącej akcji, ale dość powoli poznajmy bardzo ciekawe postaci i każda wnosi bardzo dużo do tego filmu. A od Lawrence nie można oderwać wzroku, każda scena z jej udziałem to poezja. Także wszystko zależy co kto lubi i czego oczekuje po tym filmie. Ja daję mocne 7,5/10
Ja mogę polecić coś z klasyki - jezeli jeszcze ktoś nie oglądał - trzy filmy byłego męża Madonny - Guy&#39;a Ritchie:
&quot;Lock, Stock and Two Smoking Barrels&quot; - (Porachunki) 1998
&quot;Snatch&quot; - (Przekręt) 2000
&quot;RocknRolla&quot; - 2008
*** brytyjskie klimaty, zioło i inne używki, półświatek, salony, hazard :wink:
Gość jest fenomenalny ???? Jedne z najlepszych filmów jakie oglądałem. Szczególnie 2 pierwsze. Rock&#39;n&#39;rolla trochę słabszy. Jak ktoś nie oglądał to pozycje obowiązkowe.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Szukałem czegoś ciekawego z tego tematu i zdecydowałem się na propozycję Roberta i się nie zawiodłem, fajne 2 h.Amerykańskie kino, ale generalnie intryga zbudowana bardzo dobrze, fabuła wciąga, końcówka jak i dialogi mocno hollywodzkie, ale generalnie bardzo pozytywne wrażenia, kilka ciekawych rozwiązań, można było momentami główkować.Postaci Stallone czy Szwarcenegera to spory dodatek do filmu.Polecam.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
PRzed Chwilą obejrzalem Old Boja zemsta jest cierpliwa - czy cos w tym stylu. Ogolnie film w specyficznym , skorbionym klimacie. Jakby nie jedna scena walki 40(?)- stu na jednego rzekłbym dobre 7/10 z dobrym co ważne zakonczeniem. Ogolnie mozna polecic, tylko raczej nie dla wrażliwców.
 
wigrysuwalki 0

wigrysuwalki

Użytkownik
Polecam film Podwójna gra , w obsadzie tacy aktorzy jak Al Pacino czy Matthew McConaughey, film o tematyce bukmacherskiej, jest bardzo mało takich filmów. Poniżej krótki opis fabuły :
Co może zrobić młody sportowiec u szczytu kariery, gdy spotyka go poważna kontuzja? Poddać się i żyć z oszczędności? To nie dla Brandona Langa! Mężczyzna odkrywa w sobie żyłkę do hazardu i wkrótce zostaje pracownikiem jednego z największych zakładów bukmacherskich w USA. Każdy chce na niego postawić!
 
Do góry Bottom