>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Filmy, które polecacie.

O 1,3K

osiek

Użytkownik
Witam
Jakiś czas temu oglądałem stary już (2004) film pod tytułem &quot;Miasto Gniewu&quot;.
Film bardzo fajny, dobrze się go ogląda, idealnie nadaje się na niedzielny seansik. Można przy nim odpocząć a jednocześnie za jego sprawą &quot;dopuścić&quot; się refleksji nad życiem. Film lekki i przyjemny a jednocześnie moim zdaniem głęboki z pięknym przekazem.
Nazwa Filmu: Miasto Gniewu
Opis:
&quot;Losy kilkorga nieznajomych sobie ludzi łączą się na kilka dni przed świętami Bożego Narodzenia w dzisiejszym Los Angeles. Prokurator okręgowy Rick Cabot i jego wiecznie podejrzliwa, rozzłoszczona żona Jean odkryją pustkę swego &quot;bezpiecznego&quot; życia. Policjant Tom Hansen popełnia fatalny błąd, którego nie będzie w stanie naprawić. Sklepikarz arabskiego pochodzenia, detektywi, których łączy coś więcej niż przywiązanie do pracy, czarnoskóry reżyser i jego żona, meksykański robotnik, dwóch złodziei samochodów, policjant nowicjusz, małżeństwo Koreańczyków w średnim wieku-w ciągu 36 godzin dobrzy z pozoru ludzie zostają wystawieni na próbę, której nie wiedzą jak sprostać.&quot;
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Pain &amp; Gain
właśnie jestem po kolejnym seansie tego filmu i film jest po prostu świetny..dialogi, humor + daje do myślenia, ciekawa i oparta na faktach historia. Jest jedno ale...film nie jest dla debili, którzy go nie zrozumieją...stąd pewnie ta niska nota na filmweb.
 
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
Widziałem dziś i mogę z czystym sumieniem polecić film &quot;Sędzia&quot; - z jajem i przesłaniem, no i dobrą obsadą Downey Jr i Duvall ;-) Ponad 2 h wartościowego kina.
 
Do góry Bottom