>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Filmy, które polecacie.

O 1,3K

osiek

Użytkownik
Witam
Jakiś czas temu oglądałem stary już (2004) film pod tytułem &quot;Miasto Gniewu&quot;.
Film bardzo fajny, dobrze się go ogląda, idealnie nadaje się na niedzielny seansik. Można przy nim odpocząć a jednocześnie za jego sprawą &quot;dopuścić&quot; się refleksji nad życiem. Film lekki i przyjemny a jednocześnie moim zdaniem głęboki z pięknym przekazem.
Nazwa Filmu: Miasto Gniewu
Opis:
&quot;Losy kilkorga nieznajomych sobie ludzi łączą się na kilka dni przed świętami Bożego Narodzenia w dzisiejszym Los Angeles. Prokurator okręgowy Rick Cabot i jego wiecznie podejrzliwa, rozzłoszczona żona Jean odkryją pustkę swego &quot;bezpiecznego&quot; życia. Policjant Tom Hansen popełnia fatalny błąd, którego nie będzie w stanie naprawić. Sklepikarz arabskiego pochodzenia, detektywi, których łączy coś więcej niż przywiązanie do pracy, czarnoskóry reżyser i jego żona, meksykański robotnik, dwóch złodziei samochodów, policjant nowicjusz, małżeństwo Koreańczyków w średnim wieku-w ciągu 36 godzin dobrzy z pozoru ludzie zostają wystawieni na próbę, której nie wiedzą jak sprostać.&quot;
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Pain &amp; Gain
właśnie jestem po kolejnym seansie tego filmu i film jest po prostu świetny..dialogi, humor + daje do myślenia, ciekawa i oparta na faktach historia. Jest jedno ale...film nie jest dla debili, którzy go nie zrozumieją...stąd pewnie ta niska nota na filmweb.
 
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
Widziałem dziś i mogę z czystym sumieniem polecić film &quot;Sędzia&quot; - z jajem i przesłaniem, no i dobrą obsadą Downey Jr i Duvall ;-) Ponad 2 h wartościowego kina.
 
Do góry Bottom