>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Filmy, które polecacie.

qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Iluzja(2013) - mnie się film średnio podobał, raczej uderza w kierunku amerykańskiego kina, dla mnie trochę zbyt dużo tandety, mało powiązanych wątków, ostatecznie rozwiązanie mało sugerowane, a też wynikające zupełnie z niczego.Na dobrą sprawę to tylko sztuczka na początku filmu mi się podobała.Takie niespecjalne dwie godziny, do obejrzenia i zapomnienia.

Prestiż(2006) - znawcą filmowym nie jestem, ale lubię kino ambitniejsze, ciekawe i inspirujące.Mam swój worek gdzie znajdują się tak świetnie filmy jak Wyspa Tajemnic, Incepcja, Lęk Pierwotny, Nietykalni, 300 i teraz niewątpliwe ląduje tam Prestiż - jestem pod ogromnym wrażeniem tego filmu.Przede wszystkim dekoracja genialna - kostiumy,klimat przełomu XIX/XX wieku.Rywalizacja dwóch magików, którzy to stosują różne metody aby uprzykrzać sobie życie, fabuła wciągająca, wątki przeplatają się tajemnicami i sekretami, trzeba czekać aż do końca aby dowiedzieć się o co chodzi, a wszelkie domysły dają w łeb - zapewniam ;).Świetna obsada - Scarlett Johansson,Hugh Jackmann, Christian Bale, Michael Caine.Polecam gorąco.
 
john-smith 901

john-smith

Użytkownik
Iluzja jest cienka jak Wawrzyniak. Nie ma co tracić czasu. Oglądałem w tym tygodniu. Dziś obejrzałem Listę Schindlera i żałuję, że nie widziałem tego wcześniej. Polecano mi także Konesera i też z przyjemnością oglądałem to dobre kino. Ale zaznaczam: to nie są żadne sensacje i tym bardziej szybkie kina akcji.
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Koneser (2013) - Jeden z lepszych filmów, który ostatnio oglądałem. Ambitne kino, które polecam z całego serca.
Reggae na lodzie (1993) - Klasyka. Familijne kino, które bawi, wzrusza i uczy.
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Labirynt (2013) - Mam mieszane uczucia, co do tego filmu. Z jednej strony, nie uważam, że nie był wart oglądania, ale z drugiej spodziewałem się innego scenariusza w późniejszych fazach obrazu, co powoduje że czegoś mi w nim brakowało. Sama koncepcja na ten thriller jest ciekawa.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Iluzjonista (2006) - kolejny film w klimatach panowania monarchii habsburskiej, akcja dzieje się we Wiedniu, a główną rolę magika gra Edward Norton.Wplątana historia miłosna przenika się z twórczością jaką serwuje Eisenheim na scenie.Ostatecznie końcówka bardzo zaskakująca, mnie się podobała też rola Paula Giamattiego.NIe tak spektakularne jak Prestiż, ale warte polecenia, dobre 2h.
 
john-smith 901

john-smith

Użytkownik
Skoro Lista ci się podobała, to polecam też Walkirie. Film jest bardzo ok, fabuła, obsada itd. jednak razi polityka historyczna Niemiec i gdyby nie to dałbym ocenę 10/10.
Dzięki, zatem spróbuję. Ja bardzo lubię Amerykę z lat 60-80. Jeśli ktoś lubi filmy z Denzelem, do tego ciut głębsze niż uliczne strzelanki i ma (uwaga) 3 godzinne okienko to bardzo polecam AMERICAN GANGSTER. Dobrego policajnta gra Russel Crowe. Bardzo dobre kino, super fabuła, kapitalna obsada. Dużo gentlemańskich zasad z Brooklynu, z ulicy i New Jersey. Duża korupcja glin i kodeks honorowy bandytów. Kupiłem ten film z przyjemnością. Mocne 9/10, bo... nie będę spoilerował zakończenia :cool:
 
nn7 0

nn7

Użytkownik
Bailout: The Age of Greed - tzw &quot;amerykanski sen&quot; ... swietna produkcja pokazujaca zgnilizne tego chorego &quot;pepka swiata&quot; w pieknym plastikowym opakowaniu! polecam
 
tobias 359

tobias

Użytkownik
Filmu zdecydowanie nie polecam.Zbyt mocno spłycony,momentami wydawał mi się głupawy i nudny(dość dawno temu oglądałem więc już nie pamiętam o co chodziło). Obejrzałem go do końca jedynie dlatego,że chciałem mieć porównanie z książką.
Przyznam, książki nie czytałem. Zazwyczaj tak jest książka&gt;film.

Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat filmu ,,Gravity&#39;&#39;? Słyszę bardzo różne opinie i nie mam motywacji żeby to obejrzeć.

Ode mnie;
http://www.filmweb.pl/film/Gangster-2012-607562

Wczoraj oglądałem film ,,Butler&quot; (Kamerdyner) i powiem szczerze spodziewałem się czegoś znacznie lepszego. Jeżeli kogoś interesuje ta tematyka (Negry vs. biali) to ,,Służące&#39;&#39; polecam bardziej.

Ostatnio dość przypadkowo natrafiłem na film ,,Władza Pieniądza&quot; na Ale Kino (najbliższa transmisja 24 stycznia o 9;40). Film przedstawia historię kilku ludzi uzależnionych od hazardu. Na tym forum chyba nie muszę nic więcej dodawać :razz:

http://www.filmweb.pl/film/W%C5%82adza+pieni%C4%85dza-2006-152836
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Dom zły
http://www.filmweb.pl/film/Dom+z%C5%82y-2009-470384
To drugi film tego reżysera (Wojciech Smarzowski) z trio, które ubóstwiam (wcześniej było Wesele, potem Drogówka). Dziś leci na tvp 1 o 22:55 i gorąco polecam tym, którzy odpuszczają dzisiaj sobotni melanż. Filmy Smarzowskiego trafiają w mój gust idealnie. Polskie klimaty, pozornie i powierzchownie z dawką humoru, ale tak na prawdę po zastanowieniu człowiekowi zbiera się raczej na zadumę i refleksję. Oceniam tego reżysera w świetle tych 3 filmów, bo jest to swego rodzaju trylogia (w tych filmach występują głownie ci sami aktorzy). Oprócz tego Smarzowski nakręcił głośną swego czasu różę, do której jednak do dziś się nie przybrałem. Na prawdę polecam dzieła tego reżysera, a na zachętę obejrzyjcie dzisiaj Dom Zły ;).
 
Do góry Bottom