>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FIBA World Cup 2014 - Spain

Status
Zamknięty.
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Najważniejszy dziś mecz to Francja vs Brazylia. Kto dziś przegra, wtedy w meczu z Serbią(niezależnie) wszyscy będą chcieli przegrać, żeby uniknąć Hiszpanów w dalszej fazie (zakładając, że Hiszpanie wszystko wygrają w grupie).
Właśnie miałem dawać na Francuzów, tylko się zastanawiam czy jednak nie będą kalkulować. Możesz mi wytłumaczyć jak mają i kiedy (Francuzi) trafić na Hiszpanów skoro są razem w grupie ? Dzięki
Ok, już rozkminiłem, według moich obliczeń, Francuzi po porażce z Brazylią walczą o 3 miejsce (zakładając ze Francuzi przegrają także z Hiszpanią) w bezpośrednim pojedynkiu z Serbią. Jeśli by wygrali i zajęli te 3 miejsce to wtedy w 1/4 trafiają na Hiszpanów, a jeśli w grupie zajmą 4 miejsce, to najpierw trafią na 1 miejsce z grupy B (ale tam każda drużyna jest znacznie gorsza niż Hiszpania), ale za to później omijają Hiszpanów. tylko czy Hiszpanie będą tak kalkulować? ????
 
H 187

h778

Użytkownik
Serbia (-2) @ 1.88 [BetClic]
Przede wszystkim Francja wyglądała wczoraj bardzo słabo. Frontcourt fatalnie, sam Diaw bez pomocy nie mógł wiele zdziałać (Gobert to nieporozumienie), z tyłu próbował wszystko łatać Batum, ale na niewiele się to zdało. Gdyby Brazylia była skuteczniejsza (zwłaszcza z midrange&#39;u), to powinna wygrać o wiele lepiej. Dlatego uważam, że nawet nie uwzględniając kalkulacji, Francja nie będzie wielkim faworytem dzisiejszego meczu. Dołączając zaś możliwość trafienia na Hiszpanię już w ćwierćfinale, zdecydowanie idę w stronę Serbów.
Ukraina (-3.5) @ 1.88 [BetClic]
Oprócz tego warto rozważyć Ukrainę, która zaprezentowała się bardzo solidnie przeciwko Dominikanie (zwłaszcza w drugiej połowie). Jeter nie grał swojego meczu, a i tak zrobił sporą różnicę, do tego solidne spotkanie także znanego z NBA Krawcowa. Finowie przeciwko USA wyszli przerażeni i obawiam się, że tak fatalny początek odbije się na ich dalszych losach w turnieju.
Grecja (-17.5) @ 1.88 [BetClic]
Czy Blatche będzie w stanie zagrać back to back tak genialny mecz? Według mnie nie, a bez niego ta reprezentacja nie istnieje.
 
P 15

polskigracz

Użytkownik
H778 dobre typy. Ja bym dodał do tego jeszcze Egipt +36,5 pkt za 1.90.

Hiszpania ten mecz wygra ale nie aż 37 pkt bez przesady Egipt wczoraj pokazał w meczu s Serbią że potrafi powalczyć a Hiszpania Iran pokonała 30 pkt.

Jak dla mnie to handi sporo przesadzone.

Tak nawiasem mówiąc to co wczoraj Nowa Zelandia odwaliła w meczu z Turcja to jakaś katastrofa była. Prowadzili 16-9 w 4 kwarcie i ostatecznie przegrali ją 17-24.

Nie chce się wierzyć że takie coś na mistrzostwach świata jest możliwe a jednak
 
grabowski 36

grabowski

Użytkownik
Siema, pytanie odnośnie meczu USA - Turcja, nie miałem możliwości wczoraj oglądać obu zespołów, a chciałbym zagrać troche wiecej na handi USA -46,5 pkt u WiliamaHilla. Wiem, ze to duzo ale USA spokojnie kazda kwarte beda wygrywali 10-15 punktow(powinni), dlatego pytam ;)
 
O 38

oskar164

Użytkownik
Siema, pytanie odnośnie meczu USA - Turcja, nie miałem możliwości wczoraj oglądać obu zespołów, a chciałbym zagrać troche wiecej na handi USA -46,5 pkt u WiliamaHilla. Wiem, ze to duzo ale USA spokojnie kazda kwarte beda wygrywali 10-15 punktow(powinni), dlatego pytam ;)
Turcja jest lepiej poukładanym zespołem. Powinni rzucić ok. 60 pkt, w obronie spisują się zdecydowanie lepiej niż Finowie. Jak dla mnie ten handicap nie zostanie pokryty. A jak będzie? Mecz pokaże.
Zdrówka!
 
P 15

polskigracz

Użytkownik
Nie bawiłbym się w granie takich wysokich handicapów. To bardzo dużo a po co USA ma się przez 4 kwarty spinać ? Wygrają 30-40 pkt i też będzie. Zobacz sam na wczorajsze mecze
Chorwacja miała roznieść Filipiny a ledwo wygrała. Serbia, Litwa, Hiszpania i Grecja też nie pokryły handicapów więc w sumie tylko USA pokryło wczoraj wysoki handicap
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Ukraina (-3.5) @ 1.88 [BetClic]
Oprócz tego warto rozważyć Ukrainę, która zaprezentowała się bardzo solidnie przeciwko Dominikanie (zwłaszcza w drugiej połowie). Jeter nie grał swojego meczu, a i tak zrobił sporą różnicę, do tego solidne spotkanie także znanego z NBA Krawcowa. Finowie przeciwko USA wyszli przerażeni i obawiam się, że tak fatalny początek odbije się na ich dalszych losach w turnieju.
Widze ze sporo ludzi sie rzucilo na Ukraine , przynajmiej taki trend widze na oddsportal ze Ukraina jak pewniak.
Tylko trzeba sobie zadac pytanie czy Finlandia zagrala na maxa czy tylko odbebnic mecz bo sadze ze to drugie. Nie ukrywajmy i sami Finowi to wiedza ze nawet jakby wspieli sie na wyzyny...to i tak by ten mecz przegrali 30 czy 40 pkt , podejrzewam ze tylko odegrali mecz aby zachowac sily bo z Amerykanami moga nawiazac walke dwie druzyny i to nawiazac walke a co dopiero wygrac , wiec Finowie nie tyle co wyszli przestraszeni na mecz jak tylko poto aby odegrac przynajmiej tak sie wydaje po takimi wyniku i nie zdziwie sie jak wygraja z Ukraina mimo ze nie ogladalem zadnego meczu jeszcze.
Edytowane;
P.s Suchyy dzieki za Dominikane , wzielem z HC (ja nie siedze w koszu jak ty ,bardziej pobieznie)
 
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
według mnie fajny typ na ukraine. praktycznie wszyscy gracze grają w przeciętnych drużynach u graczy ukrainy przynajmniej połowa w dobrych ekipach. mają solidną drużynę która gra w miarę na równym poziomie. finlandia 2-3 lata temu grała nieźle teraz już są cieniem tamtej drużny. według mnie kurs 1.60 można brać z pocałowaniem ręki
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Mam takie pytanie - czy ktoś z Was zna prywatnie jakichś koszykarzy lub trenerów kosza. Przed chwilą ogladam Brazil-Iran i w Iranie trajnero to stary Becirowicz - bierze czas przy remisie mniej wiecej , po chwili Iran rozegranie - bierze sie za nie center Hadaddi i wiadomo strata - 2 pkt Brazil, za 20 sek ...to samo . Potem Kamrani double drible a nastepnie znów Haddadi robi strate na rozegraniu - Becirowicz nie interweniuje oczywiście , nawet nie bierze czasu . Znam kilku zuzlowców , przemili ludzie ale umysłowo Ci których znam to z reguły półanalfabeci - zero przeczytanych ksiażek , zero zainteresowań itd. Ogladając kosza jednak częstgo dochodze do wniosku, że tam to dopiero sa kretyni ...a jak czytam o Arteście czy przypominam sobie transparenty z uczelni w czasach Pata Evinga - &quot;Eving nie umie czytać&quot; to się zastanawiam - czy to sa kretyni --czy to tylko ja jestem niesprawiedliwy? wiem , ze off topic - więc żeby nie było tak zupełnie to na koniec 1qw meczu ukrainy zszedł Gladyr po kontuzji - proponuje uwazać na to w kolejnych spotkaniach - bez niego oni sa tylko słabiakami z przeciętnej ligi......Natiazko , Małysze i reszta czy nawet Pustozvonow czy Mishula to Panowie na poziomie Sroki lub nawet słabiej .
AAA i proponuje nie brać za bardzo poważnie dzisiejszej porażki Serbii - im się zwyczajnie nie za bardzo chciało zostawiać dzisiaj zdrowie na parkiecie-chcieli wygrać jak najmniejszym nakładem sił - za to Francuskie psiaki , które zawsze miały wszystko w dupie - dzisiaj mega mega zmotywowani . Ale obiektywnie lepsza druzyna jest Serbia i jesli by sie spotkali w dalszej cześci turnieju to raczej Serbowie będą faworytami dla mnie
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Nie ma sprawy Gy Gy Craveel : )

Postawił ktoś na Senegal po kursie 12.00 ???? ? Arroyo i Barea nie dają rady. Cały zespół wygląda tragicznie. Wczoraj Argentynczycy powieźli ich jak młodych a dzisiaj naganiacze z Senegalu. To już raczej koniec mistrzostw dla Portoryko.

Wczoraj pewnym typem był dla mnie under w meczu USA FInlandia under 181,5 . Trzeba pamiętać że w NBA takie wyniki są na początku dziennym ale grają tam prawie &quot; pięć kwart&quot;, o 8 minut dłużej niż w Europie. USA gra dynamicznie z defensywy natychmiastowo przechodzą do offensu ale trzeba wziąć pod uwage że jest duże prawdopodobienstwo przytrafienia sie takiej kwarty jak wczoraj druga z Finlandią. Dziś linia niewiele niższa , 175,5 pkta. Turcja no można powiedzieć że jest to &quot;lepszy&quot; zespół niż Finlandia , nie powinni dać sobie rzucić tyle punktów co finowie. Myślę że dzisiaj również można śmiało wejść w ten typ. Same kebaby też dużo sobie nie porzucają.

Usa - Turkey under 175,5 pkt 1.85 ✅✅✅ równo 175 ????

Angola + 16,5 1.85 live przy stanie 4:0 dla Litwy✅✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
można już pierwsze wnioski wyciągnąć, faworyci nie wygrywają wysoko, nie pokrywają tych wysokich handicapów i to już raczej się nie zmieni, pytanie co na to buki ;)
 
X 357

xxxl

Użytkownik
można już pierwsze wnioski wyciągnąć, faworyci nie wygrywają wysoko, nie pokrywają tych wysokich handicapów i to już raczej się nie zmieni, pytanie co na to buki ;)
Oglądam prawie wszystkie mecze - nikt się na razie nie spina - wszyscy wiedzą, że to długi turniej i staraja się na razie rozgrywać mecze jak najmniejszym nakładem sił . Total nieprzygotowane wydaje się Puerto - ale z nimi nigdy nie wiadomo , czy po prostu poimprezowali za bardzo - czy nie zalezy im na tej imprezie - maja potencjał , którego wcale nie wykorzystuja. Spinają na maxa się słabsze drużyny dla których każde zwycięstwo jest sukcesem i może okazać się promocja do drugiej rundy . Finowie do meczu z USA przystąpili wybitnie treningowo rotujac pełnym składem ,podobnie graja mocniejsze zespoły z tymi teoretycznie bardzo słabymi. Zbyt wiele meczy o nic dla mnie na początek - prawdziwy test dla wielu to będa dopiero mecze które zadecyduja o byc albo nie być w turnieju. Te mistrzostwa sa chyba zbytnio rozbudowane - choć dzieki temu mozna fajnie pograć - ale nie wpływa to na poziom większości meczy , gdzie normalna obrone nie grają nawet kraje europejskie. Nie jest też powiedziane , że nikt nie chce trafić na USA czy Spain w round of 16 - jeśli odpaść to właśnie może grając z takimi zespołami a nie dajmy na to po słabym meczu z Grecją czy Francją. Wielu trenerów mocno rotuje składami - nawet Francuzi dzisiaj robili sporo zmian 10 zawodników ponad 10 minut na boisku a i 11 i12 czyli dzis akurat Tilie i Kahoudi tez zaliczyli epizody i nikt nie zabraniał im rzucania do kosza(ważna trójka Kahoudiego).

W pierwszej 10 strzelców Jeter z Chińskiej Ligi oraz 9 panów z NBA - to tez o czymś świadczy. No i masowo uwalają &quot;masówki&quot; Zelandia, Serbia czy Ukraina - jednak poza chyba Ukrainą z każdego innego betu można było wyjść w trakcie spotkania - jesli ktoś gra prebety z opcja kontry na live.

Proponuję nie grywać zbyt mocnych stawek na te spotkania bo to się na tym etapie po prostu do tego nie nadaje - ja nie gram prebetów prawie wcale , ale zerkam w kursy i to jest żart raczej co booki wystawiaja ...seria 1,01-1,10 to 80% spotkań . W kazdym &quot;normalnym&quot; zespole conajmniej 2-3 graczy z NBA co może spowodować ich eksplozję rzutowa w każdej chwili - a jak widać na razie defence super nie gra tu poza standardowo Grekami nikt.

Jutro najwyzszy kurs na faworyta to ...1.09 na Greków wg oddsportaslu na ta chwile - zart, choć faktycznie jutrzejsze spotkania nie wygladaja na cokolwiek innego.

Dzisiaj poza Chorwatami ...wszystkie mozliwe niespodzianki plus mega dog Senegal - ale nie wydaje mi się , że tak będzie cały czas .

Dominikana beznadziejna w 1 rundzie - dzisiaj super , odwrotnie Zelandia czy Ukraina. Fajnie gra się livy , ale prebety na tych mistrzostwach - jak chyba na każdych ostatnio to raczej totalna pomyłka z tego co widze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
P 15

polskigracz

Użytkownik
Suchy mnóstwo szczęścia miałeś z tymi typami. Litwa gdyby nie odpuściła ostatniej kwarty to by spokojnie to ponad 20 pkt wyciągnęła
Ja na dzisiaj proponuje zagrać handicap na Chorwatów w meczu z Senegalem -18,5 pkt za kurs 1,93 to wydaje się być gratis od buków.
Chyba w głowie zawróciło im zwycięstwo Senegalu w meczy z jakże potężnym Portoryko ;0
W meczu z Grecją Senegal pokazał gdzie jest ich miejsce i dostał -23 pkt
Chorwacja gra bardziej ofensywną koszykówkę niż Grecja i spokojnie łyknie dzisiaj Senegal w graniach 30 pkt
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Ja proponuję na dziś 2 typy , mianowicie:

Brazylia - Hiszpania / Brazylia + 14,5 pkt 1.65 toto-mix⛔⛔

Brazylia to solidny zespół, zupełnie inna półka niż Iran czy Egipt. Hiszpania wczoraj cały czas kręciła sie z przewagą 20-25 pkt , dopiero w koncowce nawrzucali i mecz wygrali 37 pktami. Z takim zapasem punktów wejdę w strone Brazylii.

Portoryko - Grecja / Portoryko + 15,5 pkt 1.85✅✅✅

Portoryko jeżeli chce myśleć o wyjściu z grupy musi dziś koniecznie wygrac. Potencjał zespołu jest naprawde duży , mają zawodników takich jak Arroyo czy Barea których każdy kojarzy, Arroyo w każdym momencie może odpalić ze swoim strzelaniem zza łuku. 3 mecz już nie może wyjść tak tragiczny. Wczoraj Filipiny przegrały z Grecją 12 pktami także myśle że tymbardziej Portoryko jest w stanie powalczyć i zmieścić sie w tym handicapie.
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Chorwacja gra bardziej ofensywną koszykówkę niż Grecja i spokojnie łyknie dzisiaj Senegal w graniach 30 pkt
Tak spokojnie moze nie byc ... ;)

Mnie juz wczoraj zmrozilo jak ktos tutaj chcial bardzo grubo grac wysokie handi na Stany ...

To jest turniej a nie pojedynczy mecz i nikt tu sie nie bedzie zabijal - jak dotad kazdy dzien zaczynam od szukania jakiegos dodatniego handi , wczoraj z Turcja sie udalo a dzis mysle ze najlepszy pomysl to zagranie Brazylii
Wiadomo Hiszpania tutaj od poczatku robi dobre wrazenie ale Brazylia to naprawde nie sa ogory i moga nawiazac walke z Hiszpanami

Stawka oczywiscie niska bo poki co nie ma co szalec zwlaszcza na duzych imprezach


Teraz mozna mimo wszystko sprobowac Chorwatow po 1,70 na win . Ja lekko dam w koncu placili 1,02 przed meczem ???? )) ⛔
ale jaja nawet tego nie dali rady zrobic ????
 
M 0

mczado

Użytkownik
Ja proponuję na dziś 2 typy , mianowicie:
Brazylia - Hiszpania / Brazylia + 14,5 pkt 1.65 toto-mix
Brazylia to solidny zespół, zupełnie inna półka niż Iran czy Egipt. Hiszpania wczoraj cały czas kręciła sie z przewagą 20-25 pkt , dopiero w koncowce nawrzucali i mecz wygrali 37 pktami. Z takim zapasem punktów wejdę w strone Brazylii.
Portoryko - Grecja / Portoryko + 15,5 pkt 1.85
Portoryko jeżeli chce myśleć o wyjściu z grupy musi dziś koniecznie wygrac. Potencjał zespołu jest naprawde duży , mają zawodników takich jak Arroyo czy Barea których każdy kojarzy, Arroyo w każdym momencie może odpalić ze swoim strzelaniem zza łuku. 3 mecz już nie może wyjść tak tragiczny. Wczoraj Filipiny przegrały z Grecją 12 pktami także myśle że tymbardziej Portoryko jest w stanie powalczyć i zmieścić sie w tym handicapie.
Odnośnie typu na Portoryko nie zagra C. Arroyo (skręcenie kostki) oraz Vassallo. Arroyo dopóki grał z Senegalem zdobył 11pkt w 11min. i kwartę Portoryko zakończyło z wynikiem 29:20. Bez ich głównego &quot;mózgu&quot; może być bardzo chaotycznie na boisku... oczywiście na niekorzyść Portorykańczyków.
 
P 15

polskigracz

Użytkownik
1 typ a dzisiaj nie wszedł. Chorwacja koszmarna gra. A co panowie Powiecie na handicap dla Serbii w meczu z bardzo słabym Iranem ?
24 pkt od Litwy 40 od Brazylii 30 od Hiszpanii i 29 znowu od Brazylii więc czemu dzisiaj Serbia by miała z nimi 17 nie wygrać a kurs 1.97 więc kusi
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
1 typ a dzisiaj nie wszedł. Chorwacja koszmarna gra. A co panowie Powiecie na handicap dla Serbii w meczu z bardzo słabym Iranem ?

24 pkt od Litwy 40 od Brazylii 30 od Hiszpanii i 29 znowu od Brazylii więc czemu dzisiaj Serbia by miała z nimi 17 nie wygrać a kurs 1.97 więc kusi
Serbia moze wygrac i 30pkt ale moze tez wygrac 10pkt a czemu ???
Juz odpowiadam - bo nie musi
Jaka korzysc plynie z wygranej 17pkt ?? dodatkowe punkty ?? pokaz sily ?? czy jeszcze jakies inne rzeczy ??
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
cały czas odradzam granie handicapów na faworytów, ot choćby Serbia i ta linia 20pkt, to może pójść w każdą stronę jak już pisał inzaghi78, nie ma co grać na siłę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom