>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

FC Barcelona VS Inter Mediolan - Rewanż 28.04.2010 r.

Status
Zamknięty.
kocur100 23

kocur100

Użytkownik
Szkoda więc tak na prawdę, że ten &quot;antyfuntbol&quot; okazuje się skuteczny i przynosi wyniki.
Pamiętajcie, że. to nie jest jazda figurowa, tu za styl ataku nikt nie daje 2 bramek itd.
Ale teraz może o czym innym. Bardzo cenie Barcę za całokształt, historię i osiągnięcia, ale mam nadzieję, że za zachowanie kibiców dostaną odpowiednią karę, ktoś może powiedzieć, że latające butelki w stronę piłkarzy były spowodowane tym, że Jose wyszedł i zaczął prowokować. Mi się wydaje, że Mourinho wyszedł żeby się odgryźć i pokazać wyższość w związku z tą błazenadą z butelkami. Każdy ma prawo wyjść do kibiców i podziękować im za setki km jazdy za zespołem i wsparcie, które im dają. Ja tam żadnego &quot;gestu Kozakiewicza&quot; nie widziałem, którym mógłby doprowadzić do furii kibiców gospodarzy, za to od początku widziałem latające przedmioty. Więc dla mnie to zwykłe chamstwo stadionowe. Dla mnie to był &quot;ANTYSPORT&quot;.
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Inter w rewanżu nie stworzył żadnej groźnej sytuacji, Barcelona trzy.
Inter strzelił u siebie bramkę ze spalonego, Barca także.
To nie był spalony. W tle stał jeszcze jeden zawodnik Interu. Sędzia liniowy miał go tuż przed mordą. Widział. Za to druga bramka była w 100% zasłużona. Nie było ręki. Absurd.
A Inter z tych 3, jedną strzelil na 100% spalonym a drugą na takim, gdzie decyzja o tym, ze nie było była BARDZO naciągana.
Inter zagrał FATALNY MECZ. Teatru było tam więcej niż gry. Ile żyć ważyło się w tym meczu to po prostu epicka historia. Barca za to za dużo kompinowała. Nie raz powinien ktoś oddać strzał z daleka. Na 3 dobrze srzały (tych Yaya nie licze) 2 były bardzo groźne. Xabi i Messi.
No nic. Jak mówiłem. Barca wygra, Inter awansuje...
 
kocur100 23

kocur100

Użytkownik
Co do &quot; teatru &quot; to jeżeli chodzi o grę na czas to owszem Inter robił to co każdy zdrowo myślący by robił czyli kradł cenne sekundy.
A co do &quot; gry aktorskiej &quot; to ta czerwona kartka co padła ... Przepraszam 2 żółta i w konsekwencji czerwona przesunęła jeszcze bardziej Inter do tyłu. Tam mogłeś zobaczyć grę jak piłkarz &quot;cierpi&quot; a przez palce spogląda czy ktoś to widzi. Dla porównania Messi w pojedynku z Eto otrzymał uderzenie ręką w twarz o wiele mocniejsze ale nawet się nie skrzywił. KLASA w porównaniu z zachowaniem dzisiejszych piłkarzy. Lepiej się kłaść zamiast biegać nisko na nogach i walczyć o piłkę, bo nóż widelec może sędzia da się złapać na grę.
Jak to ktoś mądry kiedyś powiedział, wiecie jaka jest różnica między piłkarzem a rugbystą ? Piłkarz udaje, że go boli, a rugbysta udaje, że go nie boli ????
 
W 74

woofer001

Użytkownik
Rok temu Barcelona wygrala przez oszustwo i to teraz polegli swoja wlasna bronia . Mysle ze kibice Chelsei mieli pewna satysfakcje widzac nieuznana bramke w 90 minucie za rzekome zagranie reka.
Co do cwaniactwa druzyn wloskich to oni zawsze tak grali , graja i podejrzewam ze beda grali jeszcze dlugo.
Co do Barcelony to jak dobrze zauwazyl komentator jej pilkarze zamiast strzelenim bramki zajmowali sie co bardziej teatralnymi upadkami w polu karnym ( naliczylem az 5 jaskolek i co dziwne zadna nie nagrodzona zolta kartka)
A final coz Robben vs obrona Interu hmmm stawiam na Inter
 
K 0

kajkokokosz

Użytkownik
Nie oglądałem tego widowiska ale już wczesniej pisałem, że Inter zagra w finale. Zasłużenie zagrają 22 maja na Santiage Bernabeu z Bayernem. Barcelona już nie gra tak jak w porzednim sezonie, owszem wygrywa spotkania ale brakuje im &quot;tego czegoś&quot; Są najlepiej grającą drużyną na globie ale futbol polega również na taktyce, bronieniu się i graniu na czas. Te elementy wychodzą lepiej drużyną z Włoch którzy grają defensywny futbol. Barcelona musi odłożyć LM na przyszły sezon i niech lepiej nie gubią punktów w lidze bo może wyjść tak, że w tym sezonie zostaną bez niczego bo Real naciska a patrząc na terminarz drużyna Guardiolii ma gorszych przeciwnków niż Galaktikos. Ja będę kibicował Interowi bo zasłużyli w końcu na wygranie Ligi Mistrzów i myślę, że jednak pokonają Bayern w finale bo Bawarczycy mają strasznie słabą obronę. Man Utd strzelił im kilka bramek, w grupie również traci więc myślę, że siła ofensywna Interu wystarczy na sztywnego i wolnego Van Buytena i Demikielisa.
To, że Barcelona nie gra takiego futbolu jak w zeszłym roku nie bardzo jest argumentem przeciw temu, żeby nie zagrali w finale. W sensie, że im się nie należy.
Nie oglądałeś meczu, a uważasz, że Interowi należał się ten finał. Powiedz może dlaczego Interowi należał się bardziej niż Barcelonie. Czyżby Inter grał jakąś piękną piłkę? A może w lidze mają jakiś fenomenalny wynik, którego żadna drużyna nie osiągnęła?
Moim zdaniem to zwykłe pier*****ie, bo finał należał się obu tym drużynom.
woofer001
Może nie patrz na poprzedni półfinał Barcy tylko przez pryzmat rewanżu, a spójrz na dwumecz. Nie jestem pewien czy wtedy też należała się czerwona kartka Abidalowi.
No i to tyle. Ja uważam, że wszelkie rozmowy należy odstawić na bok, bo wszyscy tak bardzo nienawidzą Barcelony, że ich komentarze ociekają jadem. Ludzie bądźcie obiektywni!
 
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
Pare rzeczy mi zostalo w pamieci.
1.Czy ktos chce powiedziec ze sedzia gwizdal dla interu??(
2.Czy sedzia nie uznal bramki?czy raczej Barca strzelila po gwizdku??
3.Busquets po raz chyba 5 z rzedu caly mecz symulowal. K kazdym meczu co gral udawal ,plakal i nurkowal a teraz to przeszedl samego siebie i jezeli Barcelona moze miec pretensje to tylko do niego ba gdyby nei czerwona mecz na pewno wygladal by inaczej(w kazdej kontrze interu bral by udzial 1 zawodnik wiecej)
4.Najlepszy pilkarz swiata, wrzechswiata znowu nie blyszczal?(jeden celny, grozny strzal to za malo jak dla mnie). Poza tym znowu pokazal oblicze rzeznika.
5. Ktos na tym forum pisal ze jakim cudem Maicon zabieral pilke nie grajac po stronie Messiego-czekam az sie odezwie.
PS.na marginesie znowu praktycznie kazdy zabieral pilke Messiemu.
W boksie zeby pokonac mistrza na punkty trzeba wygrac zdecydowanie. Jezeli 3-2 kogos nie przekonuje to moge podeslac ksiake do matematyki.
I na koniec dodam ze najlepsza wg mnie druzyna ostatnich czasow miala okazje bronic wygrana w LM, niestety bylo to rok temu.
Znowu zadecydowaly detale, ale na pewno nie mniejsze niz zeszloroczna bramka Iniesty.
Visca el Barca czy jakos tak.
 
D 22

di.canio

Użytkownik
Tony Montana - spalonego nie ma, w tej samej linii jest zawodnik Interu na samym końcu.
Gratulacje dla Mou i dla Interu. Piłkarsko są sto lat za Barcą, grali antyfutbol, na który nie dało się po prostu patrzec, a mimo to przeszli dalej. Geniusz trenera Interu jest porażający. Natomiast co do sytuacji kiedy bramkę w 92&#39; strzelił Krkic po wcześniejszym niby zagraniu ręką przez Toure (ręka przy ciele, bez ruchu - tego się nie gwiżdże), JESTEM PRZEKONANY, że sędzia przestraszył się doliczonego czasu i gdyby ta sytuacja miała miejsce w 70&#39; bramkę by uznał.
Ale tak jak mówiłem - brawo Inter, choc w finale nie jestem za nikim, bo obydwu drużyn nie cierpię. :p
Jak widać niektórym fanatyzm bardzo mocno przesłania wzrok i obiektywne myślenie. Swoją drogą futbol to wyjątkowa dyscyplina, nie znam drugiej gdzie można być sto lat za kimś a mimo to wygrać. Oczywiście sprawiedliwiej byłoby gdyby Barcelona awansowała do finału strzelając pierwszą bramkę ze spalonego a drugą po zatrzymaniu piłki ręką przez podającego.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Pare rzeczy mi zostalo w pamieci.
1.Czy ktos chce powiedziec ze sedzia gwizdal dla interu??(
2.Czy sedzia nie uznal bramki?czy raczej Barca strzelila po gwizdku??
3.Busquets po raz chyba 5 z rzedu caly mecz symulował. K kazdym meczu co gral udawal ,plakal i nurkowal a teraz to przeszedl samego siebie i jeżeli Barcelona moze miec pretensje to tylko do niego ba gdyby nei czerwona mecz na pewno wygladal by inaczej(w kazdej kontrze interu bral by udzial 1 zawodnik wiecej)
4.Najlepszy pilkarz swiata, wrzechswiata znowu nie blyszczal?(jeden celny, grozny strzal to za malo jak dla mnie). Poza tym znowu pokazal oblicze rzeznika.
5. Ktos na tym forum pisal ze jakim cudem Maicon zabieral pilke nie grajac po stronie Messiego-czekam az sie odezwie.
Ad1. Sędzia zachowywał się jak ostatni wredny aptekarz gnojek - doliczył 4 minuty a między 60-80 włoscy aktorzy urwali ponad 7minut.
Dodatkowo te jego milimetrowe wzonowienia gry.... pffff
Sprawdzanie czy piłka jest cacy czy to nie chore? I to w doliczonym czasie gry!
Ad2. Obejrzyj dokładnie powtórkę, jest ręka włosi nie protestują przejmuje Bojan pakuje bramkę włosi o la Boga ich skrzywdzili bo była ręka, sędzia odgwizduje zagranie ręką.
Ad3. Tak udawał Busquets, symulował karne Ibra symulował Dani Alves.
Zgoda, ale jak nazwać udawanie i leżenie na boisku bo np nagle ich skurcze łapią i to wtedy gdy Barca jest przy piłce i na ich połowie i zapowiada się że rozwałkuje ich mur :?:
Ad.4 Pokaż mi zawodnika który przeciśnie się między 6 graczami którzy są rozstawieni na powierzchni ok 4 metrów kwadratowych?
Takiego brzydkiego murowania i tylu nawet Maradonna nie okiwał. CR też by wymiękł no to troszkę przesadziłeś (przyjrzyj się uważnie ok 67 minuty, przedryblował 3 a tu kolejnych 3 jest w odległości 30cm od niego....... dziękuję pograne)
Ad 5. Nie byłem ja - ale dziwne żeby nie przejąć piłki gdy spada tuż przed Maiconem a Messi czy któryś 2-3 metry za nim i biegnie.
Dość wylanych łez, było minęło MU też odpadło bo zlekceważyło Bayern, tak Barca zagrała bez błysku polotu finezji, Inter zagrał &quot;taktycznie&quot; czyli Inter M - jak murowanie. ;)
Jeżeli ten finał będzie wyglądał jak mecz wczorajszy to niech Fifa i UEFA mocno pukną się w łeb, wszędzie wprowadza się udogodnienia by sport był bardziej widowiskowy (F1, ręczna, hokej, koszykówka) panie Blatter pora powtórki video i kartki za symulowanie/gra na czas

kiedyś władze Premiership by podnieść widowiskowość chciały wprowadzić system punktowo bramkowy - drużyny które wygrywały by wyższą ilością bramek miały by dodatkowe małe punkty (chcieli tak wprowadzić bo Chelsea za Jose wygrywała 0-1 lub 0-2 na wyjazdach)

Pozdro i niech wygra w finale football:gool: nie antyfootball????
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
do BETHONE

Nie osmieszaj się chłopie.
Kolejny fanatyczny dzieciak &quot;Farsy&quot;
Po prostu Inter zasłużył na awans.
Dlaczego? Otóż:

1. U siebie wygrał 3-1
2. Na Camp Nou Potrafił utrzymać korzystny wynik mimo grania w 10.
3. Ten Anty Futbol jak to nazywasz....pokonał przereklamowaną Barcę, która nie potrafiła zrobić kompletnie nic ????

Wniosek:
Wychodzi na to, że Barcelona była po prostu bezradna i słaba żeby wyeliminować Inter Mediolan. Jak widzimy Messi też człowiek.
W dwumeczu nic nie pokazał, a na pochwały zasłużył jedynie Guardiola, że przyjął porażke z kretesem.

I po co tu wiecej gadac ? Niezmiernie się cieszę, że Inter pokazał Barcelonie gdzie jej miejsce, która rok temu dzięki pomocy sędziego weszła do finału ????

Pozdro
Niezły z Ciebie cymbał skoro nie umiesz czytac. Pogratulowałem Interowi zwycięstwa, awansu i taktyki (jakbyś nie widział wyżej), nie jestem fanatycznym kibicem, bo potrafię przyjąć porażkę z godnością i z szacunkiem wypowiadam się o przeciwnych zespołach. Nie wiem po co jest wklejanie takich zdjęc jak Tony Montana, skoro wyraźnie widac, że ostatni obrońca Interu jest w linii z Pique (perspektywa), a skoro tego nie widzisz to znaczy, że chyba po prostu nie chcesz. Przy zagraniu ręką przez Toure nikt z Interu nie protestował, w 7 na 10 przypadków sędzia by tego nie gwizdnął, więc moim zdaniem po prostu przestraszył się minutą spotkania i gry nie puścił.
To nie BOX tylko piłka.
Człowieku znasz się na piłce ?
MOurinho bronił wyniku..otworzenie sięp rzed Barcą było by zgubne.
Zrobił co do niego należało.
Pokazał kunszt trenerski.
Ha ha ha. Pytam się znawco ile razy widziałeś Inter w tym sezonie? W ilu meczach się otworzył? Ten zespół gra tak CAŁY CZAS. Brawa dla Jose za taktykę, ale jeśli wolisz oglądac wybijankę i murowanie przez 90 minut to gratuluję Ci, prawdziwe piękno futbolu.
Poza tym spinasz się strasznie i na moje oko masz z 16 lat i jesteś pewnie zakompleksionym kibicem Realu, dlatego nie będę z Tobą dyskutował, bo szkoda prądu. Peace.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
o meczu i błędach sędziowskich nawet nie chce mi się pisać, każdy ma swoje zdanie
na uwagę zasługuje natomiast kilka kwestii... :
- Sergio symulant, po tej czerwonej kartce już wiedziałem, że w przypadku awansu włochów będę cieszył się jak dziecko
- Samuel Etoo, spokojnie mógłby kandydować na jednego z lepszych lewych obrońców ????
- Zraszacze po meczu - żenada ....
Piszecie o antyfutbolu, ciekawe jaką przyjelibyście taktykę grając z przewagą dwóch bramek, z jednym zawodnikiem mniej na terenie rywala :]
Barcelona jest zespołem lepszym, ale gdzie jest napisane, że zespół lepszy wygrywa ? Wygrywa ten który strzelił więcej bramek.
Swoją drogą nie można nawet mówić o pechu, Barca u siebie stworzyła 1 klarowną sytuację po której nie padła bramka ( główka Bojana ), Inter przy lepszej skuteczności już w 1 meczu mógł rozstrzygnąć losu awansu.
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Widać dla niektórych piłka nożna to tylko ładna kiwka i walenie goli z 25 metrów najlepiej z przewrotki, bramka ze spalonego padła i co z tego? W pierwszym meczu Milito musiał strzelić z główki ze spalonego bo w 2 wyśmienitych akcjach za bardzo spiął nogę przy strzale ???? (i można tak bez końca)
Inter stracił u siebie gola po czym zdobył 3 bramki a Barcelona co zrobiła u siebie? Miała swoje 90 minut w czym 62 min gry w przewadze i nie dali rady, mysle że jeszcze jedna karteczka dla Interu i zagrali by w finale...Inter w 2 meczu był lepszy i tyle..nie ma co rozkminiać co by było gdyby było 2-1 w pierwszym meczu bo taktyka gry Interu była by zupełnie inna, przyjechali z 2 bramkowym bagażem i zagrali to co mieli zagrać.., plan trenera wykonany płacą mu za wyniki a nie za wrażenia gimbusów przed telewizorem którzy lepiej prowadzą gre na PS
 
tomasz220289 135

tomasz220289

Użytkownik
po wcześniejszym niby zagraniu ręką przez Toure (ręka przy ciele, bez ruchu - tego się nie gwiżdże), JESTEM PRZEKONANY, że sędzia przestraszył się doliczonego czasu i gdyby ta sytuacja miała miejsce w 70&#39; bramkę by uznał.
Drogi kolego jesli nie znasz przepisow nie wprowadzaj nikogo w błąd. &quot;jesli po jakimkolwiek zagraniu ręką drużyna ktorej zawodnik tego dokonał odnosi z tego korzyść arbiter jest zobowiązany do odgwizdania przewinienia tej drużyny&quot;
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
Drogi kolego jesli nie znasz przepisow nie wprowadzaj nikogo w błąd. &quot;jesli po jakimkolwiek zagraniu ręką drużyna ktorej zawodnik tego dokonał odnosi z tego korzyść arbiter jest zobowiązany do odgwizdania przewinienia tej drużyny&quot;
A ręka przy ciele i bez ruchu? Jak to jest? Byłbym wdzięczny, gdybyś przytoczył jakiś przepis do tego. Fenks. ????
 
F 0

fabisz

Użytkownik
To nie BOX tylko piłka.
Człowieku znasz się na piłce ?
MOurinho bronił wyniku..otworzenie się przed Barcą było by zgubne.
Zrobił to co do niego należało.
Pokazał kunszt trenerski.
Chwała mu za to.

I dalej podtrzymuje zdanie, że guardiola wziął Samograja do trenowania.
Zauważcie, że wszystkie transfery Guardioli skończyły na ławce ????
Ibrahimović to kolejne drewno które sprowadził. Kompletnie nie pasuje do tego zespołu.
Także nawet nasz Smuda jest lepszy od Guardioli.
Doświadczenie robi swoje.

Ta, jassne, ostry kunszt Mourinho. Też bym potrafił kazać wyznawcom cattenacio ustawić podwójny mur otaczający pole karne i przykleić do messiego po dwoch gości wypychcających go na środek boiska. Ale z jednym się zgodzę- nie wiem po co wymieniali Eto&#39;o na Ibrahimovica ;/. Nie sprzedaje się zawodnika strzelającego niezmiennie od kilku lat ponad 20 bramek na sezon. Nawet jeśli nie podobają się komuś jego maniery.
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
niby miał ręke przy sobie ale widać ewidentnie że dzieki temu odbiciu idealnie posłał sobie piłeczkę na nogę i jednym podaniem zrobił bramkową akcje..co tu jeszcze tłumaczyć niezadowolonym kibicom w kapciach
edit
nie tyle przy ciele z czego dobrze pamiętam to była taka zasłonka przed lecącą w brzuch piłką (pomoc pomocą przed zdrowiem puszcza się grę, ale nie kosztem gola)
nie wiem po co wymieniali Eto&#39;o na Ibrahimovica
no bo nie trzyma się w klubie marudy która wypowiada się że nie chce grac w Interze bo nie zdobędzie z nim LM
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
wiedzcie, że za chwilę się posypią za te nic nie warte sprzeczki kartki. przejdźcie lepiej to HP i tam dyskutujcie albo na pw.
Mówiłem , że nie podejmę się oceny meczu ale nie sposób jednak przejść obok tego obojętnie. Jedynym winnym wszystkiego jest zarząd Barcy i Interu. Barcy , że sprzedał Eto i jeszcze dopłacił im za Ibrę a Inter , że zgodził się sprzedać Ibre , który dobrze sobie tam radził. We wczorajszym meczu Eto i Ibra zupełnie niewidzialni. No może, Ibra coś próbował ale to jak głową w mur. Nie zwalajcie winy na sędziego bo sędzia musi podjąć decyzję w ułamku sekundy i jak ciąży na nim taka presja , że Ci zaprotestują a Ci się nie zgodzą i to zadecyduje o wejściu do finału to w pewnym momencie sędzia w końcu zrobi pod siebie. Piłka to element przyjaznej dla oka gry i elementów taktycznych. Widzieliśmy jak Barca próbowała swoją ładną piłką atakowac Inter ale widzieliśmy też jak Inter dzielnie się broni i należy ich zrozumiec, gdyż grali w osłabieniu i wiedzieli, że jak Barca strzeli na 1:0 to otworzy się worek z bramkami. I o mało co nie doszło do tego. Tyle, że to już była końcówka meczu. Ja się cieszę , że Pique zdobył ładną bramkę, a Mourinho zaspokoił potrzebę walki o najwyższe trofeum ????
 
tomasz220289 135

tomasz220289

Użytkownik
suma sumarów jak ktos pisze ze Inter zagral antyfutbol to chyba nie zna sie na sporcie i nie wie na czym zawodowy sport polega.. ich nie rozlicza sie za styl w jakim graja tylko za osiągniecia... (nie dotyczy ta wzmianka Realu Madryt gdzie p ozdobyciu mistrzostwa Hiszpanii zwalnia sie trenera z wiadomych powodow), a jesli nie widzieliscie pieknej gdy to odsylam do meczu ktory odbyl sie 9 dni temu na Gusseppe Meazza, a taktyke na mecz na Camp Nou Mourinho nakreslil znakomicie i było aż miło patrzec jak nawet po czerwonej kartce nie potrafili zdetronizowac po całosci zawodnikow z Mediolanu i wypunktowac ich na tyle by przestali marzyc o jakimkolwiek awansie..
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
jak wyżej.. czytanie ze zrozumieniem.. mozesz sobie do tego dodawac czy reka przy ciele czy nie widzial piłki itp.
Teoretycznie tak, tylko bardzo często sędziowie tego nie gwiżdżą. Jeden tak, drugi nie i Bóg wie jak to interpretowac. No nic, nie gwizdnął, Inter awansował, brawo raz jeszcze dla tego zespołu i trenera. Eot z mojej strony w temacie.
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dokładnie, można nawiązać nawet do boxu i ostatniej walki Adamka ( z przymrużeniem oka oczywiście) że prezentował AntyBox bo nie wdał się w bijatykę z Arreolą ???? A każdy chce widzieć KO i połamane nosy ????
 
tomasz220289 135

tomasz220289

Użytkownik
Teoretycznie tak, tylko bardzo często sędziowie tego nie gwiżdżą. Jeden tak, drugi nie i Bóg wie jak to interpretowac. No nic, nie gwizdnął, Inter awansował, brawo raz jeszcze dla tego zespołu i trenera. Eot z mojej strony w temacie.
Ciezko bys byl obiektywny w tej sytuacji gdyz jak domniemywam jestes kibiciem Barcelony i ciezko przełknąc Tobie gorycz porażki.. Ja nie sympatyzuje za żadnym z tych klubów ale będąc obiektywnym decyzja sędziego 100 procent słuszna gdyż ta ręka otworzyła możliwosc strzelenia gola.. zobacz powtorke na zachowanie sędziego.. gdy widział że piłka po ty zagraniu pojdzie do Krkica nie wachał sie ani przez moment by użyć gwizdka..
ale rozumiem Cię, kibicujesz im, ciężko Ci zniesc porażke.. po za tym zwieńczeniem tego typu sytuacji były zraszacze wody po 90 minucie.. Dla Mnie po takim zachowaniu FBC to klub bez honoru i już tej plamy nie zmarze.. i pewnie nie tylko w moich oczach.. trzeba pogodzic sie z tym ze przyszedl ktos kto jest lepszy a w tym przypadku nazywał się Inter Mediolan..
aha i ta buraczana publicznosc ktora tak pięknie dziękowała podczas spotkania gdy akcje rozgrywał Etoo .. bierzcie przyklad z kibicow MU gdy w fazie pucharowej Milan przyjechał na Old Trafford.. pamietam po jego pieknym uderzeniu Beckhama z powietrza gromkie brawa.. widac trzody z Nou Camp na to nie stac.. wstyd i żenada.. mysle ze odrobina szacunku sie należy dla zawodnika bez ktorego w tamtym roku Barcelona nie sięgneła po Lige Mistrzów..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom