>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

FC Barcelona VS Inter Mediolan - Rewanż 28.04.2010 r.

Status
Zamknięty.
marcin9002 0

marcin9002

Użytkownik
Ciekawym wydaje sie być typ na OVER 5.5 żółtych kartek po kursie około 1.95. Mecz na pewno będzie zacięty. Barca będzie atakowała a Inter raczej w środkach przebierał nie będzie. W drużynie Interu na kartki muszą uważać: Samuel Eto&#39;o, Maicon, Walter Samuel, Javier Zanetti .. ale w poprzednim meczu taka sama sytuację miał Puyol a co się stało każdy widział. ✅
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Spotkanie: Fc Barcelona - Inter Mediolan
Typ: Gospodarze wygrają bez utraty bramki
Kurs: 2.30
Buk: Unibet
Analiza:
1. Barcelona w tym sezonie jest w wyśmienitej formie i wysoka porażka w pierwszym meczu tych drużyn niczego nie przesądza. W pierwszym meczu Inter wygrał 3:1 i wszystkie bramki zdobywane były po błędach obrońców. Drużyna Barcelony po zdobyciu gola się rozluźniła, co przyniosło konsekwencje. Myślę, że w tym meczu będzie inaczej. Barcelona nie może sobie pozwolić chociażby na chwilę rozluźnienia, musi gonić Inter i strzelić im conjmniej dwie bramki nie tracąc żadnej. Jest to jak najbardziej możliwe i bardzo prawdopodobne.
2. Na własnym stadionie Barca jest nie do zatrzymania. W 1/8 finału pokonała Stuttgart aż 4:0, w 1/4 Arsenal 4:1. Barca traci bardzo mało bramek na własnym stadionie. Myślę, że dzisiaj będą tak zmotywowani i skoncentrowani, że Inter nie będzie w stanie zdobyć bramki. Tymbardziej, że w ekipie Interu najprawdopodobniej zabraknie najlepszego gracza linii ofensywnej - Snejdera.
3 Wielką nadzieją w tym meczu jest bez wątpienia Lionel Messi, który w pierwszym meczu przeciwko obiema drużynami nie błyszczał i nie zdobył żadnej bramki. Przyszedł czas, by ją zdobyć bo tak naprawdę to Argentyńczyk może dzisiaj załatwić swojej drużynie finał Ligi Mistrzów na Santiago Bernabeu. Messi, oprócz tego, że jest najlepszym strzelcem w zespole, jest również najlepszym strzelcem obecnej edycji Champions League. Zdobył łącznie osiem bramek, w tym cztery z nich w ostatnim spotkaniu Ligi Mistrzów z Arsenalem Londyn na Camp Nou. Atomowa Pchła zdobyła zaaplikowała również dwie bramki Stuttgartowi. Argentyńczyk strzelił sześć bramek w dwóch grach play off, a przede wszystkim dwa mecze rozgrywane były na Camp Nou.
4. Kolejnym piłkarzem, który w tym meczu jest w stanie mocno zagrozić drużynie Interu jest Zlatan Ibrahimovic. Po dwutygodniowej przerwie spowodowanej kontuzją wraca do drużyny i z meczu na mecz gra coraz lepiej.
No co ty. Nie daje temu typowi nawet 10% szans! To nie mecze podwórkowe. Inter będzie BARDZO chciał strzelić choć 1 bramkę, bo to poważnie skomplikuje sprawę dla Barcy. Tak więc nie wróżę szans dla takiego typu. Na coś takiego można by się połakomić, gdyby Katalończycy potrzebowała tylko zwycięstwa. Wtedy wystarczyła by im 1 bramka i mocno się cofnąć. Ale gdy potrzebują zwycięstwa 2-0 nie będą mogli sobie pozwolić na zastawianie bramki. A to oznacza, że Inter będzie miał sporo okazji na strzelenie gola. Wciąż uważam, ze &quot;Oba strzelą&quot; to najlepszy typ na ten mecz. Kurs wyższy od wygranej gospodarzy a ma największe szanse na zwycięstwo.
Jak to ktoś miał napisane, jest to typ BARDZO WYSOKO PRAWDOPODOBNY ????
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Messi ? Przecież on w meczach z wielkimi drużynami poprostu nie istenieje ! Widzieliście co sie działo w pierwszym meczu z Messim ?
No w sumie racja, przecież z Arsenalem rozegrał naprawdę fatalny mecz w rewanżu. Do tego obydwa mecze z Realem w obecnych rozgrywkach, czy pamiętne 2-6 w poprzednim sezonie. Finał LM z Manchesterem też za bardzo mu nie wyszedł, słabo gra z tymi mocnymi rzeczywiście... Rozegrał jeden słabszy mecz i już wszyscy, że Messi słaby itp itd Ja się pytam: Czy on jest maszyną? Zaznaczam, że nie uważam Barcelony za niepokonaną drużynę a Messiego za Boga, bo zaraz ktoś tak napiszę o mojej wypowiedzi. Widzę, że przed dzisiejszym meczem zapanował ciekawy trend, każdy kto pisze, że to jednak Barcelona awansuje, od razu jest atakowany, że się nie zna na piłce itp itd Coś bardziej przemyślanego i konstruktywnego napiszę koło 19, kiedy wrócę z zajęć. Tym czasem zostawiam Was z opisem, tego czego możemy się dzisiaj spodziewać. Zaczerpnięte ze strony www.fcb24.com

Już jutro na Camp Nou dojdzie do jednego z najważniejszych spotkań rozgrywanych przez piłkarzy Barcy pod wodzą Pepa Guardioli. Po porażce w Mediolanie [1:3 przyp. red] wszyscy mają nadzieję na odrobienie strat i awans do finału rozgrywanego w Madrycie. Każdy z nas z niecierpliwością oczekuję na pierwszy gwizdek, po którym rozpocznie się show. Magiczny wieczór

W środowy wieczór europejski sen może się zakończyć, jednak nikt takiej sytuacji nie bierze pod uwagę. Camp Nou zapełni się do ostatniego miejsca, kibice zgotują prawdziwe piekło podopiecznym Mourinho. &quot;Od chwili, gdy piłkarze Interu dotkną stopami Camp Nou przez 90 minut powinni nienawidzić futbolu&quot; - mówi Gerard Pique. Piłkarze proszą swoich kibiców o gorący doping, sami zapowiadają walkę do upadłego na boisku. Akcja Remontada zacznie się już o godzinie 20:00, kiedy to rozpocznie się przedmeczowa rozgrzewka. Właśnie wtedy piłkarze Interu mają po raz pierwszy poczuć siłę dopingu zjednoczonych na stadionie cules.
Sytuacje kadrowe
Mourinho na mecz z Barceloną będzie miał do dyspozycji wszystkich zawodników oprócz Dejana Stankovicia, który pauzuje za kartki. Do zdrowia
wrócili już narzekający na drobny uraz Goran Pandev oraz Wesley Sneijder. W pełni sił jest również brazylijski obrońca - Maicon. Nieco gorzej wygląda sytuacja w Barcelonie. Pep Guardiola nie będzie mógł skorzystać z kontuzjowanego Andresa Iniesty. W środowy wieczór na placu gry nie ujrzymy również kapitana Barcy - Carlesa Puyola, który pauzuje za kartki. Do ostatniej chwili ważyć się będą losy Erica Abidala, który ma problemy z pachwiną. Wczoraj Francuz trenował poza grupą, pod okiem fizjoterapeuty Juanjo Braua. Ćwiczenia nie sprawiały żadnego problemu, ale zawodnik będzie je kontynuował, aż sztab trenerski zadecyduje o jego obecności w składzie na jutrzejszy mecz.
Mourinho już podał listę 25 zawodników powołanych na jutrzejsze spotkanie; Francesco Toldo, Julio Cesar, Paolo Orlandoni, Vid Belec, Ivan Cordoba, Javier Zanetti, Lucio, Maicon, Marco Materazzi, Walter Samuel, Cristian Chivu, Davide Santon, Dejan Stankovic, Ricardo Quaresma, Thiago Motta, Wesley Sneijder, Sulley Muntari, Rene Krhin, Mariga, Esteban Cambiasso, Samuel Eto&#39;o, Diego Milito, Goran Pandev, Mario Balotelli, Marko Arnautovic.
Frank De Bleeckere rozjemcą
Belgijski arbiter będzie odpowiedzialny za sędziowanie środowego spotkania. UEFA w poniedziałek wyznaczyła Franka De Bleeckere na arbitra półfinałowego spotkania Ligi Mistrzów, w którym zmierzą się Barcelona i Inter Mediolan.
Belgijski sędzia jest jednym z wybranych przez UEFA arbitrów, którzy pojadą na zbliżające się wielkimi krokami Mistrzostwa Świata. Frank miał już okazję w tym sezonie prowadzić mecz Barcy, kiedy to w Monako został rozegrany mecz o Superpuchar Europy. Katalończycy mierzyli się z Szachtarem Donieck, a zwycięstwo (1:0) odniosła FC Barcelona. Pan Frank De Bleeckere łącznie z wspomnianym już Superpucharem Europy, sędziował w sumie pięć spotkań Barcelony, z których Blaugrana wygrała dwa (przeciwko Newcastle i Brondby), zremisowała jedno (z Panathinaikosem Ateny), a jedno przegrała (mecz przeciwko Chelsea). W obecnych rozgrywkach Belg sędziował już takie spotkania jak: Real Madryt-AC Milan (2:3), APOEL-Atletico Madryt (1:1), czy pierwsza potyczka pomiędzy Bayernem Monachium a Manchesterem United (2:1).
Identycznie w ligowych spotkaniach
Oprócz Champions League, oba kluby mają szansę na wywalczenie mistrzostwa na własnym podwórku. Zarówno Barca jak i Inter są na pierwszych miejscach w ligowych tabelach. Piłkarze Mourinho w ostatniej kolejce pokonali po bramkach Milito, Marigi oraz Chivu na własnym boisku Atlantę Bergamo 3:1. Barca uzyskała identyczny wynik w potyczce z Xerez. Zarówno Mourinho jak i Guardiola zdecydował się na wystawienie nieco rezerwowego składu.
Magiczne Camp Nou

Kibice na Camp Nou już nie raz byli świadkami wielu niezwykłych zwrotów akcji w europejskich pucharach. Aż pięciokrotnie Barcelonie udawało się awansować do kolejnych faz po porażkach w pierwszym meczu 3-1. Było to kolejno z Ipswich Town, Anderlechtem Bruksela, IFK Göteborg, Dynamem Kijów oraz Chelsea Londyn. Mecz z londyńską Chelsea zakończyło się zwycięstwem 5:1. Każdy z fanów dałby chyba wszystko, aby taki wynik widniał jutro na Camp Nou. Wyniki osiągane przez Barcę w tym sezonie również napawają wszystkich optymizmem. Rezultaty w spotkaniach z Dynamem Kijów (2:0), Interem w fazie grupowej (2:0), Stuttgartem (4:0) i Arsenalem (4:1) dałyby awans Dumie Katalonii. Jedynie rezultat 1:2 z Rubinem Kazań wyeliminowałby Barcę z rozgrywek.
Liczy się tylko zwycięstwo
Po pierwszym spotkaniu to Inter Mediolan jest bliżej wielkiego finału Champions League. Jutro Guardiola i jego piłkarze będą mieli 90 minut na to, aby odwrócić losy tego dwumeczu. Wszystko jest w nogach ulubieńców katalońskiej publiczności, to od nich zależy czy zarówno kibice jak i oni będą mieli powody do świętowania po końcowym gwizdku sędziego. Czy to będzie niezapomniany wieczór, który będzie mile wspominany przez lata? Czy Leo Messi znów zaczaruje obronę rywala i da kolejny popis swoich umiejętności? Jednego możemy być pewni- emocji nie zabraknie. Wszyscy cules jutro zasiądą przed telewizorami w nadziei ujrzenia fantastycznej Remontady.
28.04.2010 Godz. 20:45
Camp Nou FC Barcelona : Internazionale
Arbiter : Franck De Bleeckere
 
A 0

anatazy

Użytkownik
Kibice Barsy to dzicz:
Jose Mourinho wpadł w furię po tym jak kilku z piłkarzy Interu nie mogło pójść spać z powodu ataku na hotel Króla Juana Carlosa przez kibiców FC Barcelony. Do hotelu wrzucono m.in głośne petardy.
http://www.intermediolan.com/aktualnosci.php?c=1&amp;amp;n=5097
Jose Mourinho został zaatakowany po konferencji prasowej przez sympatyków FC Barcelona. Gdy wsiadł do samochodu i chciał udać się do hotelu, w którym stacjonuje Inter Mediolan przed półfinałowym meczem Ligi Mistrzów, kibice otoczyli pojazd i próbowali uniemożliwić mu odjazd.
Samochód został obrzucony puszkami i butelkami, kibice także rozkołysali go i próbowali go przewrócić.
http://www.intermediolan.com/aktualnosci.php?c=1&amp;amp;n=5096
No cóż tonący brzytwy się chwyta:razz:.
 
hanys006 34

hanys006

Użytkownik
Na Camp Nou o ile mi wiadomo jest większe boisko. Więc na większym boisku trudniej jest się bronić ,a ładniej atakować.
Dlatego też Barca będzie miała większe pole do popisu niż w Mediolanie.
Boisko na Camp Nou ma takie same wymiary jak te na San Siro - 105mx68m . ;)
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
Boisko na Camp Nou ma takie same wymiary jak te na San Siro - 105mx68m . ;)
Camp Nou ma wymiary 110x72. Byłem na tym stadionie i pytałem się ludzi odpowiedzialnych za to boisko. Z tego co sprawdzałem to różne źródła na internecie podają różne dane, ale z wysokości murawy boisko jest naprawdę ogromne i większe niż o standardowych wymiarach.
 
K 0

kajkokokosz

Użytkownik
A ja uważam, że cokolwiek w tym meczu się wydarzy to nie będzie niespodzianką. Ja się typowania w tym meczu nie chwytam, no chyba, że coś hardcorowego po kursie ponad 3. Jeżeli Barca wygra i awansuje to wszyscy powiedzą, że u siebie niepokonana. Jeżeli to Inter awansuje to rozpowiedzą się o geniuszu Mourinho. Jednakże nie ma w piłce rzeczy niemożliwych i Barca może nawet wygrać 4:1. Najważniejsze, żeby się nie poddawali, ale każdy zna styl gry Interu w pucharach na wyjeździe, więc u Katalończyków może pojawić się frustracja. Gracze z Mediolanu są mistrzami w przedłużanie każdej akcji, symulowaniu każdego starcia, zaczynając od bramkarza i kończąc na napastniku. Potrafią to robić już od 1 minuty. Myślę, że to będzie taktyka Mourinho, żeby wyprowadzić graczy Barcy z równowagi. Ale tak jak już mówiłem. Możemy spekulować na temat tego co się wydarzy, ale prawda jest nie do odgadnięcia i ktokolwiek przewidzi wynik nie może powiedzieć &quot;wiedziałem&quot;. To półfinał LM, moim zdaniem godny finału. Jestem jednak za Barcą i nie mogę się doczekać meczu! ???? Miłego oglądania wszystkim ???? oby było dużo dramaturgii, emocji! i ładnej piłki ???? aczkolwiek nie napalam się, bo wiem jak gra Inter :p
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Zgadzam się, że to jest pojedynek na Finał. Uważam, że Bayern zasłużenie wpadł do finału, ale mimo wszystko nie zagwarantuje takiego popisu jak te dwie drużyny MOGĄ! Bo oczywiście nie muszę ;).
Jestem za Barcą, chciałbym aby wygrali 2x pod rząd, było by to wielkie wydarzenie. Ale jednak... Barca wygra, Inter przejdzie dalej (po dogrywce, i wyniku 3-1)
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
No dogrywki jeszcze nie było w obecnym sezonie, myślę że jeśli ktoś lubi ryzyko to 3-1 jest całkiem realnym wynikiem, ale tak czy inaczej za faworyta do awansu stawiał bym drużynę z Mediolanu, te dwie bramki różnicy raczej wpłyną pozytywnie na Inter i nawet niekoniecznie wygrają, ale dziki zaliczce powinno im się udać awansować, zwłaszcza że swobodnie mogą zagrać po włosku, bo wynik promuje właśnie ich

awans Inter 1,6✅
 
T 0

tominho

Użytkownik
Dzis po tym meczu bedzie wielki placz i lament w Barcelonie . Magia prysnie wreszcie , jestem spokojny o awans interu wiec tylko ten typ dzis zagram z tednego wzgledu Jose Murinho , genialny trener ktory napewno bedzie bardzo zmotywowany aby wygrac Lige Mistrzow . Zobaczymy jak Barca poradzi sobie z presja mysle ze dzis nie dadza rady , w tym sezonie jakos mniej mnie przekonuja niz w poprzednim . O 22.35 juz wszytsko bedzie wiadomo ???? )) FORZA INTER
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Moim zdaniem, to Inter awansuje do finalu i wygra LM. Nie ma co ukrywac, ze Inter jest w tym sezonie mocny jak nigdy wczesniej od liku ladnych lat. Co do tego, ze Barca grala w pilke na San S. no tak...tylko, ze to Inter strzelal gole;)
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
Co poniektórzy twierdzą, że a Mourinho to świetny trener i to wystarczy. Problem w tym, że to nie trener będzie na boisku tylko piłkarze. Wszystko zależy od tego jak podejdą do tego meczu i czy nie ulegną magii Camp Nou już na wstępie. Trener może być najlepszy na świecie i przygotować fenomenalną taktykę. Z tym, że piłkarze mogą po prostu nie wytrzymać tego dopingu kibiców Barcy . Jak Barca pierwsza strzeli gola to w drużynie Interu zrobi się nerwowo i wtedy może zrobić się nieciekawie. To będzie jak ktoś już trafnie zaznaczył gra błędów. Przy takiej presji, dopingu , i myśli , że gra się o udział w wielkim finale od taka dawna (mowa o Interze) taktyka nie zadziała w 100%. To nie maszyny , które zawsze wykonają zadane im polecenia od A-Z. Każda drużyna gra tak na ile im pozwoli przeciwnik. Dzisiaj obie drużyny muszą zagrać tak jak same najlepiej potrafią zagrać. Ciekaw jestem co by było gdyby Messi zaczął na ławce a Mourinho zdezorientowany nie wiedział kogo tu teraz kryć podwójnie jak najlepszy Messi na ławie siedzi a potem jeszcze się okazało, że Barca pomimo braku świetnego Argentyńczyka zapakowała już Interowi 2 bramki.
 
amaruti 89

amaruti

Użytkownik
Ave!Dzisiejszego wieczoru nastawiam się przede wszystkim na wielkie emocje,oczywiście będę się bardzo cieszył jeśli awansuje Barcelona (np. po bramce w 119minucie:razz ???? , ale jeżeli to Inter przejdzie dalej, pogratuluje kibicom włoskiej drużyny.Życzę sobie jak i wszystkim kibicom(entuzjastom) obu drużyn,by bylo to wielkie ,czysto sportowe widowisko, niespaczone przez błędy sędziów.koniec.;)
 
M 14

mrbork

Użytkownik
Kudłaty, przepraszam czy Ty zaliczasz Arsenal do światowych potęg ?

Żeby było jaśniej chodzi mi o takie ekipy jak Manchester Utd, Chelsea, Inter..

Zgodnie z planem Inter w wielkim finale. Przez cały mecz żelznie ustawiona defensywa interu.
W końcówce zła komunikacja obrońcy z bramkarzem i w ten sposób barca nawiązuje walke.

Wracając do tematu messiego to znów nie był to jego mecz. Kilka akcji próbował indywidualnych ale zawsze kończyło się to glebą i podciąganiem getrów lub jękiem zawodu.

Podsumowując...
Inter zagrał kapitalny dwumecz. W drugim już tak kolorowo nie było, lecz tego mozna było się spodziewac. Bardzo się ciesze że wreszcie po długiej nieobecności Inter zagra na Santiago Bernabeu o najbardziej prestiżowe trofeum w Europie.
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Kudłaty, przepraszam czy Ty zaliczasz Arsenal do światowych potęg ?
Popatrzmy na fakty. Prześledziłem ostatnie pięć sezonów. Finał, półfinał i dwukrotnie ćwierćfinał LM. Regularnie plasują się w czołowej czwórce w najsilniejszej lidze świata. Zajmuje 8 miejsce w rankingu IFHS. Absolutnie nie zaliczajmy ich do światowych potęg, nie zróbmy tego błędu.
 
F 0

fabisz

Użytkownik
Jose Murinho- człowiek który chce zniszczyć futbol. dla sukcesów i dla pieniędzy. czasem to nie jest najważniejsze. dlatego dla mnie zwycięzcą i najlepszą drużyną na świecie jest wciąż Barcelona. bo njalepiej gra w piłkę, z kolei Inter nie potrafi grać w piłkę. nadzieja w takich trenerach jak Guardiola, Wenger, Van Gaal. nadzieja, że futbol pójdzie w ich kierunku, nie zostanie zniszczony przez zespoły grające 9 obrońcami.

slucham wlasnie wypowiedzi Eto&#39;o, która potwierdza moje słowa: &quot;Barcelona to najlepsza drużyna na świecie, ale to my zagramy w finale. wyeliminowaliśmy najlepszą drużynę na świecie&quot;
 
S 0

sopel1910

Użytkownik
&quot;Otrzyjcie już łzy płaczący...&quot;
Inter strzelił 3 bramki, Barcelona dwie.
Inter w rewanżu nie stworzył żadnej groźnej sytuacji, Barcelona trzy.
Inter strzelił u siebie bramkę ze spalonego, Barca także.
Macie jakieś recepty na ogranie Barcelony? Bo Van Gaal próbował, Wenger próbował, o Pellegrinim i Fergusonie nie wspominając. Jak kończyli ? Z workiem goli.
To była jedyna metoda na ogranie Barcelony i Inter ją wykorzystał w 100%.
Brawo Nero-Azzurri, pokłony przed Mourinho.
 
wesleysneijder 0

wesleysneijder

Użytkownik
jakby inter nie potrafił grać to jak mówisz powinno dostać w dwu meczu 10:0.
Natomiast było całkowicie inaczej. Inter mial sie w tym meczu bronic aczkolwiek ta czerwona kartka jeszcze bardziej ich sprowokowała do takie gry bardzo defensywnej z Samuelem Eto na lewej obronie ; p jakie to widoki. Jeszcze za czasów barcelony on praktycznie sie nie wracała a teraz haruje w obronie. Inter umiejętnie trzymał linie obrony i tylko przez jeden błąd padła bramka na 1:0 dzieki czemu Inter jest w wielkim finale na co bardzo zasłuzył. Własnie w tym meczu barca pokazała ze mimo przewagi 1 zawodnika nie potrafili tego udowodnić na boisku. Brawo Inter.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
jose murinho- człowiek który chce zniszczyć futbol. dla sukcesów i dla pieniędzy. czasem to nie jest najważniejsze. dlatego dla mnie zwycięzcą i najlepszą drużyną na świecie jest wciąż barcelona. bo njalepiej gra w piłkę, z kolei inter nie potrafi grać w piłkę. nadzieja w takich trenerach jak guardiola, wenger, van gaal. nadzieja, że futbol pójdzie w ich kierunku, nie zostanie zniszczony przez zespoły grające 9 obrońcami.

slucham wlasnie wypowiedzi eto&#39;o, która potwierdza moje słowa: &quot;barcelona to najlepsza drużyna na świecie, ale to my zagramy w finale. wyeliminowaliśmy najlepszą drużynę na świecie&quot;
Nazwy własne piszemy z dużej litery ???? Niech ktoś to poprawi.

Nie rozumiem o co tyle krzyku.
Nikt mądry mając wynik 3:1 z własnego stadionu, nie poszedł by na wymianę ciosów. Szczególnie z Barceloną.
Możecie krytykować Inter, Mourinho i kogo tylko chcecie.
Udowodnili wszystkim w pierwszym spotkaniu w Mediolanie, że Barcelone można pokonać. Dzisiaj pokazali, że można ją również wyeliminować.
Nikt nie będzie pamiętał tego, że Barca grała piękny futbol.
Wszyscy będą pamiętać, że to Inter jest w wielkim finale.
Co z tego, że Barcelona wymieniła niewyobrażalną ilośc podań ?
Co z tego, że Barcelona miała ogromną przewage jeśli chodzi o posiadanie piłki ? Może nie długo Barcelona powinna dostawać z góry awans do finału, ponieważ gra najpiękniejszą piłkę na świecie ?
Nic z tych rzeczy ! Jak pokazał dwumecz to Inter był drużyną lepszą.

Brawo Mourinho ! Brawo Inter !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom