>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Fantasy Ekstraklasa 2011/12

Status
Zamknięty.
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
LESZCZezL-yny także gotowi ????
Edit: Małkowski - Deleu, Banaś, Dudu - Kosowski, Suvarov, Jeż, Iliev - Sernas, Benson, Niedzielan ????
Będzie dobrze ????
Mam nadzieję, że Benson nie zawiedzie. Taki mój &quot;czarny koń&quot; ????
Edit: Małe zmiany nastąpiły. Niedzielan jest za słaby na mój team ????
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
pisane juz bylo - czytaj temat.
No, ale Baqu szczerze mowiac ja nigdzie nie widzialem wytlumaczenia dlaczego bez...Bo co to za wytlumaczenie, zeby byly rowne szanse ?? A ze sponsorami nie sa ?? Wlasnie wtedy sa bo jeszcze mozna w klasyfikacjach innych rywalizowac z innymi a nie tylko w lidze FB.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Ja bym dołaczył ale gracie bez sponsorów a mi sie to nie kalkuluje :cool:
Dzięki za informację :*
No, ale Baqu szczerze mowiac ja nigdzie nie widzialem wytlumaczenia dlaczego bez...Bo co to za wytlumaczenie, zeby byly rowne szanse ?? A ze sponsorami nie sa ?? Wlasnie wtedy sa bo jeszcze mozna w klasyfikacjach innych rywalizowac z innymi a nie tylko w lidze FB.
Nie znam w 100% realiów ale sponsorzy też są różni...
tu chodzi o samą wiedzę na temat ligi.
Brak sponsorów jest dużo lepszy. JAkby było inaczej to bym nie dołączył...



a dołączyłem już dawno i wydawało mi się, że wpisanie nazwy Visla el Kukla wystaczy żeby mnie skojarzyć ale chyba nie ;)
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Nie znam w 100% realiów ale sponsorzy też są różni... tu chodzi o samą wiedzę na temat ligi. Brak sponsorów jest dużo lepszy. JAkby było inaczej to bym nie dołączył...
Różni sponsorzy ?? Ale to chyba tylko z nazwy. Każdy sponsor w tej grze daje tyle samo kasy 3 razy po zdobyciu odpowiedniej ilości punktów. 3 razy wydajesz 2,46 zł i masz trochę więcej kasy do swojej dyspozycji. Co w tym jest takiego fatalnego, że aż nie przystąpiłbyś do gry ?? :| Jakieś uzasadnienie, że brak sponsora jest dużo lepsze ?? ;)
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Ludzie , nie ogarniam po co na sile chcecie komus wmówic aby grac ze sponsorem. Ideą tej ligi jest zabawa i gra bez sponsorów jesli chcecie np ty dawczan to nie graj w &#39; naszej&#39; lidze i po problemie. Liga sie zaczela i nadal lament.
 
Baqu 901,7K

Baqu

Forum VIP
Różni sponsorzy ?? Ale to chyba tylko z nazwy. Każdy sponsor w tej grze daje tyle samo kasy 3 razy po zdobyciu odpowiedniej ilości punktów. 3 razy wydajesz 2,46 zł i masz trochę więcej kasy do swojej dyspozycji. Co w tym jest takiego fatalnego, że aż nie przystąpiłbyś do gry ?? :| Jakieś uzasadnienie, że brak sponsora jest dużo lepsze ?? ;)
dawczan... na ok 30 uczestnikow ? Ty masz tylko z tym problem i jedna inna osoba

chodzi o to zeby sie bawić nic nie płacąc i za razem zrobić równe szanse,
jeżeli Ty tego nie traktujesz jako argument... to nie wiem co Ci napisać...

moim zdaniem równe szanse to podstawowa zasada każdej zabawy.

pozdr,
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Zabawa polega na tym żeby przy ograniczonym budżecie wybrać możliwie najlepszych zawodników do składu. Sponsor to dodatkowe pieniądze co pomaga w stworzeniu zespołu z samymi Rudnevsami. A tutaj chyba nie do końca o to chodzi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom