>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Expekt_Expert odpowiada

Status
Zamknięty.
L 0

lubster

Użytkownik
pytanie z innej beczki: dlaczego wpłacając z moneybookers nie przysługuje mi bonus? jak ktoś ma pieniądze na moneybookers to jakiś gorszy jest czy co?
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
pytanie z innej beczki: dlaczego wpłacając z moneybookers nie przysługuje mi bonus? jak ktoś ma pieniądze na moneybookers to jakiś gorszy jest czy co?
Nie jest gorszy. Po prostu wiele firm nie przyznaje bonusu po wpłacie przez MB. Czemu tak jest? Nie mam pojęcia. Taki mają regulamin promocji i nic na to nie poradzimy. Zawsze można wpłacić przelewem lub kartą ;)
 
darekaqq 83

darekaqq

Użytkownik
Witam, ja mam pytanie do experta, Kiedy zostaną przyznane bonusy 80 zl za livebet? Zostalem ogloszony w liscie zwyciescow
 
H 0

hukubuskur

Użytkownik
Jak działa opcja powiadamiania przez SMS. Dostaję wiadomość po każdym zdarzeniu czy dopiero po ostatnim? Jeśli po każdym to 0.5zł to opłata za każdy sms?
 
clb 0

clb

Użytkownik
Proszę tylko o potwierdzenie czy dobrze rozumuję, złożony zakład - typ 2.
Chris Atkinson - Petter Solberg
Kto lepszy in Rally Argentina 2008
Solberb nie kończy wyścigu - zakład nie wchodzi? Zakład wisi jeszcze w zakładce &quot;w trakcie&quot; a mnie ciekawość zżera ???? Buk oczywiście Expekthttp://forum.bukmacherskie.com/member.php?u=15157
 
clb 0

clb

Użytkownik
Odp. brzmi - Tak, zakład nie wchodzi, kupon został właśnie rozliczony. Przepraszam za zamieszanie ????
 
kaczor5533 91

kaczor5533

Użytkownik
Co do tej ankiety to nie bedzie tak dobrze jak w przypadku tej o kasynie. Dostalem maila ze nie ma mnie na liscie tych do ktorych ja wyslali i nic nie dostane. Poprawili troche przebieg tej ankiety, wtedy dostawal kazdy i teraz nie mozna bylo kilka razy wypelniac jej, chyba ze w innej przegladarce lub wyczyszczeniu cookies(albo cos w podobie)
 
pablo1960 0

pablo1960

Użytkownik
O co chodzi z tymi ankietami ? Wystarczy tylko wypełnić jakąś ankietę i expekt ot tak daje w prezencie 20.00 PLN ? A może trzeba to kilka razy obrócić ? Proszę o odpowiedź.
 
kaczor5533 91

kaczor5533

Użytkownik
cinekw 0

cinekw

Użytkownik
Wysłałem im e-mail o to zeby podwoikli mi kase na koncie i do tej pory nie mam podwojonej.Co o tym myślicie? Napisac jeszce raz czy czekac? Bo piszą ze bonus dopisują do konta w 48h
 
floxal 30

floxal

Użytkownik
Czy mój depozyt są jakoś rozdzielone że najpierw musze obrócić 3x kwotą depozytu a następnie 3x kwotą bonusa, czy poprostu po dopisaniu bonusa do mojego depozyta jest to poprostu łączna suma i tą sumą musze 3x obrócić??
2. Czy jeszcze przed uzyskaniem kwoty z bonusa jeżeli zaczne grać i obstawiać po kursie conajmniej 1.5 to będzie mi się to &quot;wliczało do obracania&quot; ?
 
michau 84

michau

Forum VIP
Czy mój depozyt są jakoś rozdzielone że najpierw musze obrócić 3x kwotą depozytu a następnie 3x kwotą bonusa, czy poprostu po dopisaniu bonusa do mojego depozyta jest to poprostu łączna suma i tą sumą musze 3x obrócić??
Łączna suma. Później w celu sprawdzenia w historii masz sumę wszystkich stawek, tylko policzyć depozyt+bonus*3 musisz sam :jezora:



2. Czy jeszcze przed uzyskaniem kwoty z bonusa jeżeli zaczne grać i obstawiać po kursie conajmniej 1.5 to będzie mi się to &quot;wliczało do obracania&quot; ?
Tak.
 
wafloski 0

wafloski

Użytkownik
wpłaciłem 50 pln w piątek i do tej pory jeszcze nie otrzymałem bonusu... =wpłaciłem 50 pln w piątek i do tej pory jeszcze nie otrzymałem bonusu... =[
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom