>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Expekt_Expert odpowiada

Status
Zamknięty.
komarr 4

komarr

Forum VIP
Jak zamykane jest konto gracza to po jakim czasie usuwane sa z bazy danych informacje i uzytkowniku ? (Imie, nazwisko itd)
 
janekjot 6

janekjot

Użytkownik
Czy aktualna jest jeszcze promocja &quot;Finały Sportów Zimowych – zwrot aż do 200 PLN (50 EUR)&quot;?

Jest info na stronie głównej, lecz brak kursów na te zdarzenia w ofercie.
 
michau 84

michau

Forum VIP
Oczywiście że w jednym domu można mieć konto na każdego członka rodziny. Nigdzie nie pisze, że nie można. jednak promocje, niezależnie jaką może wykorzystać tylko jeden członek tego domu.

Coś kiepski z Pana expert w takim razie, ponieważ dostałem bonusa bez problemu (na drugiego członka rodziny).


PS
(3) Gracz może zarejestrować wyłącznie jedno konto w naszym serwisie (jedno konto gracza na jedno domostwo) -wielokrotna rejestracja nie jest dozwolona.
W celu uproszczenia powinny byc napisane, że Gracz może zarejestrować wyłącznie jedno konto w naszym serwisie NA SWOJĄ OSOBĘ.

pozdrawiam
 
R 0

rogalik1234

Użytkownik
Witam. Chciałbym wypłacić swoją wygraną, niestety konto na expekt jest zarejestrowane na mnie a konta bankowego nie posiadam. Co należy w takiej sytuacji zrobić aby odzyskać zarobione pieniądze?
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
panie expercie... od dawna mam taki problem, o czym świadczy data na kuponie... ponieważ ten kupon mam ciągle w zakładce &quot;w trakcie&quot; i mnie to bardzo denerwuje, jak się go pozbyć !!!
 
L 0

lee-shay

Użytkownik
mam do was pytanie co jeszcze musze wpisac na blankiecie przelewu PKO BP Inteligo.
Świadomie nie wpisałem numeru konta to jest ten numer &quot;92106000760000321000091844&quot;
SWIFT: BPHKPLPK &lt;-- gdzie wpisać ten Cod??
I czego mi jeszcze brakuje.
Link do screena.
http://leeshay.wrzuta.pl/obraz/ufirwLGJCf/

sorki ze w linku podaje ale nie potrafiłem wkleic tu zdjecia przy okazji mozecie powiedziec jak to zrobic.
 
pbrzeczek 0

pbrzeczek

Użytkownik
panie expercie... od dawna mam taki problem, o czym świadczy data na kuponie... ponieważ ten kupon mam ciągle w zakładce &quot;w trakcie&quot; i mnie to bardzo denerwuje, jak się go pozbyć !!!

Nie pozbędziesz się go do zakończenia sezonu gdyż stawiałeś na to iż w końcowej tabeli Stuttgart będzie miał wyższą pozycję, a zakład ten zostanie rozliczony w pełni po ostatnich meczach sezonu.
 
napoleon 55

napoleon

Użytkownik
Pisałem godzine temu do supportu i odpisali mi że mają dawać te kase od następnego tygodnia i przepraszają za zwłoke ????
 
napoleon 55

napoleon

Użytkownik
napoleon pisałeś do polskiego supportu?
Najpierw do angielskiego to odpisali, że będą wypłacać od następnego tygodnia. A polski odpisał, że od czasu 72 h od zakończenia promocji czyli od soboty. Myśle że jutro albo we wtorek kasa powinna już być ????
 
piotrek2222 0

piotrek2222

Użytkownik
stawiał ktoś real - valencia live i starał się w setce zmiescic?

Kiedy moze byc kasa za promocje: 40 zł ubezpieczenia i 80 zł dl pierwszych 100 osób które postwiły na live real - valencia.
 
S 0

starosta

Użytkownik
napoleon, ale przecież polski support nie mógł Ci odpisać bo nie pracują w niedziele i ten poniedziałek ????
zresztą tak samo wyjątkowo nie pracuje angielski.. ????
jest notka na str. głównej.

to co piszecie to oczywiscie prawda, wynika z regulaminu promocji.
Ciekawe czy łatwo było sie załapać na 80zł za free czy jednak ściemnili wszystkich
pozdrawiam swiatecznie
 
K 0

ktsbet

Użytkownik
postawiłem 1x na inter i 1 na chlesea w tej promo zwrot do 40 PLN ciekawe czy zwróca kase bo nie wiem czy 1x byly wliczane w promo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom