>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Expekt_Expert odpowiada

Status
Zamknięty.
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Jak długo Expekt rozlicza zakłady?
Przeważnie szybko są rozliczane zakłady
Ja jak się pytałem na live-czacie czy można się logować z różnych komputerów na swoje konto gracza, to dostałem odpowiedź pozytywną. Obsługa BAH-u powiedziała mi, że oczywiście można się logować na swoje konto gracza z dowolnego komputera. Więc dziwi mnie BARDZO, dlaczego Ci zablokowali to konto.
A jak to jest w expekt ?? Czy można się logować na konto w expekcie np. z kafejki internetowej ??
Można się logować z kafejki internetowej.
 
V 0

vtm

Użytkownik
Witam.
Gralem dzisiaj 2 zaklady live w expekcie no i je wygralem, po czym normalnie zostalem rozliczony za wygrane no i sobie postawilem nowe zdarzenia za wygrane pieniadze na dzis i sie wylogowalem. Jednak po ponownym zalogowaniu patrze w stan konta a te pieniadze mam odjete i w historii napisane jest ze zaklady zostaly wygrane lecz anulowane. Teraz moje pytanie: czy jest szansa odzyskac moje wygrane pieniadze czy niestety zrobili mnie po prostu w ciula ? ;&lt; Niestety zagralem sobie dosc ryzykowanie w tych nowych kuponikach i nie jestem pewien wygranej a na koncie juz prawie pustka...... mam szanse jakos odzyskac pieniadze?
 
I 6

insaner

Użytkownik
Ja nie wiem czy to jest jakaś kpina czy co z tymi serwerami Expekta. Ta strona mi się tak zacina ostatnio często w godzinach wieczornych że nie wiem. Nigdzie tak nie ma. Nawet w kolorowym i przepasionym graficznie bwinie z największą ilością userów nie mam problemów a na Expekcie wiecznie coś. To jest mój pierwszy bukmacher, ma dobre kursy i lubie tam grać. Ale zróbcie coś z tymi serwerami do licha! Bo po prostu momentami szlag mnie trafia.
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
Nie wpłacajcie tam kasy firma zeszla na psy , czekam juz 20 h nad przelew z mb ,wplacilem do nich 40 zloty a na koncie nadal suma ktora mialem na poczatku , nie profesjonalna , wyplacam od nich cala kase tylko to 4 dychy dojdzie .
 
adinl 0

adinl

Użytkownik
tez tak sadze gram juz w bet365 i to jest duzo lepszy buk.
Chcialem grac teraz tez w Expekt.Mialem kiedys tam stare konto, ktorego nie uzywalem wogule i nowego zalozyc nie moge na te dane...chcialem, zeby skasowali tamte konto, bo ani niepamietam ID, ani nawet meila z ktorego sie rejestrowalem.
Sprawa trwa juz 3 dni.Wysylalem juz scany dowodu, ale oni nie dość, ze mozolnie odpowiadaja to i kreca wkolko jakby to byla jakas ciezka sprawa.
a przeciesz to nic trudnego, albo daja mi tamte dane i zmieniaja maila na tego co teraz chcialem sie rejestrowac, albo kasuja tamte konto i robie sobie nowe....
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Ludzie piszcie do supportu Anglojezycznego odpowiedz w 10 minut ja naprawde duzo rzeczy z nimi zalatwialem i ten support oceniam na 5.
 
basturk66 0

basturk66

Użytkownik
a ja 50 zł wyslalem przelewem z pkobp w niedziele i we wtorek rano kasa juz była na koncie a dzień poźniej bonus był na koncie , wiece bezproblemowo ????
 
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
Czy są jakieś ograniczenia na stawki ??
Właściwie nie ma, ale mogą ci dać limit.
Ale to jak wygrywasz z bukmacherem, ale przeważnie potwierdzą stawkę tylko w nawiasie będzie widniała stawka która czeka na akceptacje tak jak np. w moim przykładzie:
http://img80.imageshack.us/img80/3006/limitsasbw7.jpg

Jeszcze zdarzyło się że miałem limit 4zł a nawet 1zł, ale buk raczej potwierdzi tak jak mówię stawki. Myślę, że to limit wtedy gdy ma się seriie wygranych i przy stawkach XXXXzł może wystąpić systuacja że nie pozwoli zagrać za daną kwotę jaką się pragnie.
Ale i tak bez obaw bym tam grał w innych jest gorzej.
A bukmacherzy nie są stworzeni po to by ktoś miał na nich zarabiać grubooo.

Minimalna stawka na zakład to 0.10 EUR, lub równowartość w innej walucie (dla polskiej waluty jest to 0.5 PLN)

Maksymalna wygrana na zakład, jest limitowana do sumy 55.000 EUR, lub równowartości w innej walucie (dla polskiej waluty - 200 000 PLN).
 
R 0

rogalik1234

Użytkownik
Skorzystałem z promocji w expekt.com polegająca na tym że dostanie sie bonus 100%, ale nie za bardzo rozumiem o co tu chodzi. Mógłby ktoś wyjaśnić?
- Przed dokonaniem jakiejkolwiek wypłaty z konta gracza bądź transferem do innych produktów - kwota depozytu (maksymalnie 150 PLN - najwyższy możliwy do uzyskania bonus) + kwota otrzymanego bonusu muszą być obrócone 3 razy w zakładach sportowych po kursie co najmniej 1.50.
Przykład: Depozyt 200 PLN = Bonus 150 PLN. Wymagany obrót: (150PLN + 150PLN) x 3 = 900 PLN
i to:
- Wymagany promocją obrót jest liczony od chwili aktywowania bonusu na koncie gracza. Najpierw dotyczy on prawdziwych wpłaconych środków/depozytu, a następnie bonusu.
 
grossinho 9

grossinho

Użytkownik
mam pytanie.
dzisiaj chce wplacic do expekt.com powiedzmy 50 zł. Oczywisice wysle maila ze chce aktywowac promocje. I tu mam pytanie. czy jak zaczne obstawiac zanim zaakceptuja bonus to pomnozą mi 50 razy dwa czy tylko jedynie stawke ktora mam aktualnei na koncie??
 
adinl 0

adinl

Użytkownik
mam pytanie.
dzisiaj chce wplacic do expekt.com powiedzmy 50 zł. Oczywisice wysle maila ze chce aktywowac promocje. I tu mam pytanie. czy jak zaczne obstawiac zanim zaakceptuja bonus to pomnozą mi 50 razy dwa czy tylko jedynie stawke ktora mam aktualnei na koncie??
Drugie 50 dyszek dostaniesz
 
S 0

successor

Użytkownik
Jakiś czas temu była promocja w zakładach live ,że przy pierwszym zawartym kuponie , ktory okazal sie przegrany zwracano stawke . Przegrałem 20 zł , a po pewnym czasie zwócili mi te 20 zł w postaci bonusu. Teraz pytanie : skoro zwócili mi te 20 zł w postaci bonusu to oznacza, że muszę ten bonus obrócic ileś razy po kursie 1.5 czy nie ??
 
J 0

jocker74

Użytkownik
ludzie takiej firmy nie widzialem wygralem kupon 27000zlotych a oni nie chca mi tego wyplacic bo twierdza ze ta wygrana to nie wygrana tylko moja wplata na ich konto!!!!ja im takich pieniedzy nie wplacalem!!!! a wygrana teraz bede musial odbierac przez prokurature !!!!! tu trzeba sie zastanowic gdzie my gramy i jak ta firma postepuje z klijetami ja zmieniam na inna!!!!! NIEDAJCIE SIE ROBIC W BAMBOKO!!!!!!
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Jakiś czas temu była promocja w zakładach live ,że przy pierwszym zawartym kuponie , ktory okazal sie przegrany zwracano stawke . Przegrałem 20 zł , a po pewnym czasie zwócili mi te 20 zł w postaci bonusu. Teraz pytanie : skoro zwócili mi te 20 zł w postaci bonusu to oznacza, że muszę ten bonus obrócic ileś razy po kursie 1.5 czy nie ??
musisz obrocic 5razy po kursie 1.5
 
S 0

successor

Użytkownik
A skoro wpłaciłem na konto na początku 40 zł i otrzymałem bonus w wysokosci 40zł to muszę obrócić 40*3 + 40*3 = 240 zł .
I skoro mówisz, że muszę te 20zł obrócić 5 razy po kursie minimum 1,5 czyli 20* 5 = 100 zł . Czyli wychodzi, że muszę obrócić łącznie 240 + 100 = 340 zł po kursie 1 ,5 tak ? dobrze rozumiem ?
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
40zl * 1.50 = 60zl czyli 3razy obracajac 40zl masz 100zl
20zl * 1.50 = 30zł czyli 5razy obrajacajac masz 70zl, kpw?
 
S 0

successor

Użytkownik
Patrz :
Przykład: Depozyt 200 PLN = Bonus 150 PLN. Wymagany obrót: (150PLN + 150PLN) x 3 = 900 PLN
moja sytuacja :
Depozyt 40 PLN = Bonus 40 PLN. Wymagany obrót: (40PLN + 40PLN) x 3 = 240 PLN
20zł obrócić 5 razy po kursie minimum 1,5 :
20 PLN * 5 = 100 PLN
240 PLN + 100 PLN = 340 PLN , czasem nie tak ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom