>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Expekt_Expert odpowiada

Status
Zamknięty.
napoleon 55

napoleon

Użytkownik
napoleon, ale przecież polski support nie mógł Ci odpisać bo nie pracują w niedziele i ten poniedziałek ????
zresztą tak samo wyjątkowo nie pracuje angielski.. ????
jest notka na str. głównej.
to co piszecie to oczywiscie prawda, wynika z regulaminu promocji.
Ciekawe czy łatwo było sie załapać na 80zł za free czy jednak ściemnili wszystkich
pozdrawiam swiatecznie
Od polskiego dostałem odpowiedz w sobote kolo 14 a od angielskiego w niedziele mi odpisali:jezora: poprostu jestem dla nich ważny ????
 
napoleon 55

napoleon

Użytkownik
We have looked for you in all our lists and we can not find your name.
&gt;
&gt; I´m afraid that to continue with you matter we then need you to send a
&gt; screen shot over the confirmation message that you should have receive.
&gt;
&gt; First press the print screen button on your keyboard in the top right
&gt; side (Prtscn). The screen that you are currently viewing will then get
&gt; copied.
&gt;
&gt; Step two, open up a program such as Paint, press the button ctrl + v or
&gt; right click and press paste.
&gt;
&gt; When the copy is visible on your screen, save the file, when you want to
&gt; send the copy make the saved file as an attachment and send it to us in
&gt; a email.
Panowie moze ktos to przetlumaczyc??? ???? Co mam im wysłać?
 
S 0

starosta

Użytkownik
michau, juwittrans, po co chłopaka wprowadzacie w błąd?
tam nie ma słowa o dowodzie, paszporcie ani o skanie..


I´m afraid that to continue with you matter we then need you to send a
&gt; screen shot over the confirmation message that you should have receive.

(obawiamy sie ze aby kontynuować Twoją sprawę, potrzebujemy żebyś nam przesłał sreena z potwierdzeniem wiadomości którą powinieneś otrzymać)

dalej jest wytlumaczone jak zrobić print-screena.. proszą abyś tego print-screena przesłał im w załączniku maila.

O co im chodzi niestety nie wiemy, bo nie jest to cały mail od nich, nie wiemy czego screena masz zrobić..
na pewno nie chodzi o dokument, bo nie tłumaczą jak sie skanuje..

pozdrawiam
starosta
 
aduss 5

aduss

Użytkownik
Dostałem za ankietę 5€ i od razu przerzucilem to na zaklady. Potem sobie wplacilem do kasyna 2 €, zrobilem ponad 4 € i z powrotem przelalem na zaklady. Zagralem juz jeden kuponik i wygrałem ???? Rozumiem, że moglem przelać te 5 € z kasyna, bez grania w nim po otrzymaniu bonusu. Angielski Support odpowiedział mi: &quot;Kindly note that the bonus have to be wagered 1 time before a withdrawal can be requested.&quot;. Ja spytałem o warunki, jakie musze spelnic, by cos wyplacic z konta Expekt. Chciałbym, zebys ExpercieExpekcie ustosunkowal sie do tej odpowiedzi. Najlepiej by było, gdybyś napisał, co trzeba zrobić, by można było wypłacić (warunki obrotu).
Dzieki ;)
Obrócić raz bonus... to dosc niescisla odpowiedż...
 
slaviu 343

slaviu

Użytkownik
Pytanie do experta; dlaczego nie było dzisiaj kursów na druga rundę snookera China Open i na jutrzejsze spotkania drugiej rundy również nie ma? Dzięki za info z góry.
 
luniu 20

luniu

Użytkownik
A ja wypełniałem ankiete w 2 językach, a kasy i tak do teraz nie mam ;/ ( dostaliscie wszyscy kase? ci co wypełniali?)
 
napoleon 55

napoleon

Użytkownik
michau, juwittrans, po co chłopaka wprowadzacie w błąd?
tam nie ma słowa o dowodzie, paszporcie ani o skanie..

I´m afraid that to continue with you matter we then need you to send a
&gt; screen shot over the confirmation message that you should have receive.
(obawiamy sie ze aby kontynuować Twoją sprawę, potrzebujemy żebyś nam przesłał sreena z potwierdzeniem wiadomości którą powinieneś otrzymać)
dalej jest wytlumaczone jak zrobić print-screena.. proszą abyś tego print-screena przesłał im w załączniku maila.
O co im chodzi niestety nie wiemy, bo nie jest to cały mail od nich, nie wiemy czego screena masz zrobić..
na pewno nie chodzi o dokument, bo nie tłumaczą jak sie skanuje..
pozdrawiam
starosta
Wysłałem screena zobaczymy co bedzie ????
 
patefon 0

patefon

Użytkownik
Aktywne bonusy
BACK-UP - 5 EUR trial

Kwota bonusu: 5.0 EUR

Środki zablokowane
przez ten bonus: 5.0 EUR
Wymogi bonusu:

Punkty bonusowe Rozdania w grze
Masz: 0.0 0
Potrzebujesz: 175.0 0



Dotyczy: Black Jack 20-500, HiLo 10 - 100, MH Black Jack Flash 1 - 40, HiLo 0,1 - 1, Deuces Wild, Pirate Hunt, Black Jack 0,5-40, Farmer Joe, 5 Hands HiLo 1 - 100, Poker Bandit, Merry Christmas, Let It Ride 0,5-30, Cash King Keno, MH Black Jack Flash 5 - 500, Midsummer Nights Dream, Keno 0,1-5, Space Race, Sea Madness, Roulette Flash Large, Crayfish Frenzy, Jokers Wild DoN, MH Black Jack Flash 0,5-5, 3-Hand Jacks or Better, 3-Hand Deuces Wild, HiLo 1 - 10, Jungle Fever, Multihand Blackjack 0,5-40, Let It Ride 3-75, Dragons and Princesses, 3 Hands HilLo 1 - 10, Roulette Flash, Jokers Wild, Baccarat 1-100, Sportsmania, Multihand Blackjack 20-500, Single7even, Red Dog 1-200, Roulette Fast 1-500, 3-Hand Jokers Wild, Caribbean Stud 1-300, 5 Hands HiLo 0,1-1, Red Dog 0,2-40, Jacks or Better DoN, Deuces Wild DoN, Roulette 1-500, Halloween, Scratch Ticket Trigo 2, Scratch Ticket Trigo 1, Jacks or Better, Scratch Ticket Trio 1, Fruitorama, Roulette 0,5-40, Caribbean Stud 0,2-60, Scratch Ticket Trio 2, more...


Maksymalna zablokowana kwota to: depozyt aktywujący bonus (jeśli wymagany) + kwota bonusu.
Aby uzyskać więcej informacji lub anulować bonus, skontaktuj się z naszym supportem.

o co chodzi z tym expekt expercie bo mam na kasynie 5E i niemoge za niezagrac bo caly czas wyskakuje :
Amount exceeds transferrable balance 0 EUR
 
napoleon 55

napoleon

Użytkownik
Aktywne bonusy
BACK-UP - 5 EUR trial

Kwota bonusu: 5.0 EUR

Środki zablokowane
przez ten bonus: 5.0 EUR
Wymogi bonusu:

Punkty bonusowe Rozdania w grze
Masz: 0.0 0
Potrzebujesz: 175.0 0



Dotyczy: Black Jack 20-500, HiLo 10 - 100, MH Black Jack Flash 1 - 40, HiLo 0,1 - 1, Deuces Wild, Pirate Hunt, Black Jack 0,5-40, Farmer Joe, 5 Hands HiLo 1 - 100, Poker Bandit, Merry Christmas, Let It Ride 0,5-30, Cash King Keno, MH Black Jack Flash 5 - 500, Midsummer Nights Dream, Keno 0,1-5, Space Race, Sea Madness, Roulette Flash Large, Crayfish Frenzy, Jokers Wild DoN, MH Black Jack Flash 0,5-5, 3-Hand Jacks or Better, 3-Hand Deuces Wild, HiLo 1 - 10, Jungle Fever, Multihand Blackjack 0,5-40, Let It Ride 3-75, Dragons and Princesses, 3 Hands HilLo 1 - 10, Roulette Flash, Jokers Wild, Baccarat 1-100, Sportsmania, Multihand Blackjack 20-500, Single7even, Red Dog 1-200, Roulette Fast 1-500, 3-Hand Jokers Wild, Caribbean Stud 1-300, 5 Hands HiLo 0,1-1, Red Dog 0,2-40, Jacks or Better DoN, Deuces Wild DoN, Roulette 1-500, Halloween, Scratch Ticket Trigo 2, Scratch Ticket Trigo 1, Jacks or Better, Scratch Ticket Trio 1, Fruitorama, Roulette 0,5-40, Caribbean Stud 0,2-60, Scratch Ticket Trio 2, more...


Maksymalna zablokowana kwota to: depozyt aktywujący bonus (jeśli wymagany) + kwota bonusu.
Aby uzyskać więcej informacji lub anulować bonus, skontaktuj się z naszym supportem.

o co chodzi z tym expekt expercie bo mam na kasynie 5E i niemoge za niezagrac bo caly czas wyskakuje :
Amount exceeds transferrable balance 0 EUR
Mam tak samo stary i nie wiem co jest:kwasny4565: chce to przelac a nie moge ????
 
luniu 20

luniu

Użytkownik
Mam takie pytanie dlaczego nie otrzymałem mojego bonusu za wypełnienie ankiety, a inni użytkownicy dostali nawet 10 E, wypełniłem ankietę prawidłowo nawet w 2 językach. a pisząc do supportu polskiego aż 4 razy!!! nie otrzyamałem żadnej odpowiedzi do dzisiaj. Czy Pan ExpektExpert odpowie mi na to pytanie.?? Pozdrawiam.
 
cinekw 0

cinekw

Użytkownik
Mamtakie pytanie czy jak wplacę na początku kwietnia 50zł do Expekt to dostanę Bonus 100%? Bo na Stronie expektu pisze tak: &quot;Wpłać w marcu i graj za darmowe środki!&quot;
 
kaczor5533 91

kaczor5533

Użytkownik
Teoretycznie NIE, bo termin waznosci promocji mija, ale jest ona juz jakis czas przedluzana wiec jest duza szansa ze znowu to zrobia. Musisz zobaczyc 1 kwietnia co jest napisane na ich stronie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom